• MOHLA JSEM SI V KLIDU DOMOVÁ VÝBRAT. ZDALO SE MI VÝHODNĚ NAKOUPENI.
    • výhoda byla ta ,že jsem si v klidu vybrala co jsem potřebovala.

ANO DOPORUČILA BYCH VELICE SLUŠNE JEDNÁNÁ ZE ZAMĚSTÁNC: VSTŘICNÍ, OCHOTNÍ.

• Přehlednost stránek

Jsem spokojený jak s rychlostí dodání zboží,tak s celkovou komunikací přes e-mail.

• špatná dostupnost pro osobní odběr.
    • Arogantní a neochotné jednání majitele.

Příště si vyberu někoho,kdo si zákazníků váží.

Vážená paní Kateřino,

dovolte mi reagovat na Váš příspěvek a uvést věci na správnou míru. Objednané zboží bylo připraveno na druhý den po objednání, byla jste informována emailem i smskou. Zboží jste si vyzvedla o dva dny později, proto Vaše hodnocení dodací lhůty a komunikace neodpovídá skutečnosti.

Co se týče špatné dostupnosti - ano, naše výdejna není v centru města, na druhou stranu se u nás dá pohodlně zaparkovat, což jiní zákazníci oceňují. Rozumíme však, že to nemusí vyhovovat všem.

Můžu Vás ujistit z pozice majitele, že jsme se nikdy neviděli a neslyšeli, proto si Vaši výše uvedenou skutečnost o aroganci a neochotě neumím vysvětlit. Pro informaci sídlím v Přerově, což je asi 100km od Ostravy.

Kolegyně mě sdělila, že jste zřejmě měla velmi špatný den, což jste dala na místě všem patřičně najevo vč. p. vrátného.

I přesto děkujeme za Vaši objednávku a věříme, že Vás v budoucnu čekají jen příjemné pozitivní dny.

S pozdravem Zdráhala Lukáš
    majitel protejny.cz

• Výborná komunikace, rychlé doručení zboží.

Reakce obchodu Protejny.cz

děkujeme za Vaši reakci. Vaše spokojenost nám dělá radost. Věříme, že budete s našimi produkty spokojen.

• Spolehlivost,
    • perfektní komunikace,
    • rychlost vyřízení objednávky

Vřele doporučuji!!!

Reakce obchodu Protejny.cz

děkujeme za Vaši reakci. Vaše spokojenost nám dělá radost.

s pozdravem team PROTEJNY.cz

Kupoval jsem poprvé. Jen ve výčtu zboží chybí ještě protein Beef 96%.

Reakce obchodu Protejny.cz

děkujeme za Vaši reakci. Momentálně máme Vámi uvedený protein skladem.

• super ceny,rychlost vyřízení
    • omezený sortiment

Jistota nákupu za super cenu

Reakce obchodu Protejny.cz

děkujeme za Vaši reakci. Vaše spokojenost nám dělá radost. Nabídka sortimentu se postupně rozrůstá, snažíme se průběžně doplňovat pouze ověřené produkty.