Katastrofa! Platil jsem předem, po 14 dní volaní a urgencí (telefon nefunguje) se nekdo ozval na email, že zboží nejsou schopni dodat a že snad vrátí peníze, které stále nedorazily, podvodníci, NENAKUPOVAT.

Objednal jsem za pár tisíc, zaplatil předem převodem a po 14 dnech bez reakce píšu email, nic...zkusím volat, číslo nedostupné...a ted pokračujeme, firma s.r.o. sídlí na fiktivní adrese s milionem dalších lidí, výdejní místo (po domluvě) je na Google mapy úmyslně zamazané , očividně podvodníci od A do Z, vééélká chyba!!

Objednal jsem čokoládový protein, dorazil vanilkový. Po 15 dnech emailové "komunikace" jsem volal na tel. číslo, které je "dočasně" nedostupné. Myslím, že to zabalili.

• rychlost doruceni vyborna

• ochotný personál
    • spolehlivost
    • kvalita

Objednávám u nich už 4 rokem a vždy mi přišlo vše v pořádku. Když jsem si kupovala rotoped, tak se mnou pan Josef strávil na telefonu asi hodinu, aby mi vše potřebné vysvětlil. A jsem s nim dodnes spokojena. Děkuji:-)

• Dobrá komunikace
    • Rychlost doručení
    • Perfektně zabaleno

Karnitin je týden prošlý, Synefrin je prošlý 2 měsíce.

Skvělý obchod. Milé a profesionální jednání a super rychlé dodaní. Objednala jsem si 16 kg kettlebell s tím, že si ho osobně vyzvednu a v obchodě byli tak milí, že mi ho dovezli až přímo domů, protože měli cestu kolem. 100% doporučuji!

• Doba dodani

Pred 14-ti dny jsem udelala objednavku, ktera je stale nevyrizena. Dotazovala jsem se emailem a dodnes mi nikdo neodepsal.

• skvělá komunikace
    • kvalitní produkt

Byl jsem spokojen. Vše mi přišlo rychle a kettleberr je skvělý.

• poradili mi
    • kvalitní zboží

Nakupuji pravidelně a jsem spokojen. Příjemná komunikace. Děkuji

Reakce obchodu proteinBar

Děkujeme za recenzi. Jsme rádi, že u nás nakupujete a jste spokojen.

• Milý personál, rychlé jednání.
    • široký sortiment zboží pro zdravý životní styl

Nakupuji pravidelně a jsem spokojena. Děkuji

Reakce obchodu proteinBar

Děkujeme za vaší recenzi a za pochvalu. Vážíme si toho, když někdo ocení naší práci. Proteinbar

• Siroky sortiment
    • Dobre ceny

Nakoupila jsem cinky i whey protein od Nutrendu. Vsechno mi dorazilo rychle a v poradku. Pul hvezdicku odebiram, skoda, ze nemeli osobni odber i v Brne.

Reakce obchodu proteinBar

Děkujeme za skvělou recenzi.

• velký výběr proteinů
    • rychlé vyřízení

Objednal jsem, vyzvedl v zásilkovně, všechno rychle :)

Reakce obchodu proteinBar

Jsme rád, že bylo vše, dle Vašich představ.

Chválím za ochotu a rychlost. Nakoupil jsem si větší množství proteinů, u jednoho produkty toho nebylo tolik na skladě, vše se ale vyřešilo k maximální spokojenosti :)

Reakce obchodu proteinBar

Děkujeme za pochvalu. Oceňujeme ji.

• jednoduchost
    • ochota

Jen samé plusy. Doporučuji.

Děkujeme za samá plusy.

• velký výběr produktů
    • přehledné informace

Nakoupila jsem 100 % WHEY PROTEIN. Oceňuji široký výběr proteinových produktů a snadnost výběru. Až budu nakupovat opět něco na cvičení, už vím kde :)

Reakce obchodu proteinBar

Jsme rádi, že jste byla spokojena. Děkujeme za hodnocení.

• rychlé vyřízení

Objednal jsem ATP 100 % pure whey protein, velký balení za dobrou cenu. Objednávka byla vyřízena rychle, zboží jsem si vyzvedl v zásilkovně.

Reakce obchodu proteinBar

Jsme rádi, že jste byl spokojen. Děkujeme za nákup.

• Cena a komunikace

Koupil jsem si proteiny a BCAA, výhodně a rychle. Nakoupím tam znovu.

Reakce obchodu proteinBar

Děkujeme, za recenzi. Vážíme si vašeho času.

• Rychlost jednání a snaha poradit

Objednal jsem si pás na běhání Elite T3000. Montáž a doprava byla v ceně. Pás je super, funguje bezproblémově. Na zimní běhání v domě ideální.

Reakce obchodu proteinBar

Dobrý den, jsme rádi, že jste s pásem spokojen. Ať vám slouží. Děkujeme za recenzi.