• Neochota

Reakce obchodu Protein-shop.cz

Bývalí majitel už na to neměl čas ani náladu. K dnešnímu datu se to však mění :)

Určitě bych tento obchod doporučila všem, kdo hledají něco, co obchod nabízí. Spolupráce na jedničku, zboží výhodné a kvalitní, doprava zboží nečekaně rychlá a komfortní. Opravdu jsem stoprocentně spokojena a jsem ráda za to, že mohu v tomto obchodě nakupovat.

• SUPERRYCHLOST :)KVALITA, DÁREK
    • NEVÍM

PALEC NAHORU, DOSTALA JSEM I DÁREŘČEK

Dobré ceny, zajímavá nabídka

• Omezený výběr výrobků od firmy The Protein Works.

Určitě doporučuji!

V tomto obchodě jsem nakoupila díky kamarádovi, který mi obchod doporučil - je nadmíru spokojen a snad budu i já, zatím tedy jsem.
    Zatím nemohu říct, zda-li bych stoprocentně obchod ostatním doporučila, protože s ním nemám tolik zkušeností, ale když budu tedy riskovat, obchod bych doporučila. Co jsem objednala přišlo, komunikace s lidmi v obchodě skvělá, jsou moc milí a dokáží skvěle poradit s čímkoliv, co se téhle oblasti týče.
    Jediné, co mi trošku na objednávce vadilo, bylo, že jsem dostala e-mailem informace o doručení objednávky na určitý den a nakonec to vůbec v ten den nedošlo, byla jsem zklamaná, ale určitě to nebyla chyba obchodu, nýbrž dobírky, takže to se teoreticky nedá počítat jako záporná stránka obchodu.

• záruka kvality
    • Spolehlivost a rychlost dodání
    • novinky, které jinde na trhnu nejsou
    • Velký výběrový sortiment (doplňky, oblečení, tréninkové plány, jídelníčky,...)

Určitě doporučuji. Spolehlivost a rychlá dodací doba, výborná komunikace a rady od odborníků Protain-shopu.

Výrobek , který jsem zakoupila je hodně umělý a nepoživatelný. Spousta peněz a za nic. Už si zde nic nekoupím.

• Hlavní výhodou e-shopu jsou velké skladové zásoby a rychlé doručení.

Tento e-shop určitě doporučuji. Rychlá odpověď na dotaz, rychlé zaslání. Jsem velmi spokojená.

• Rychlost a hlavne se vsim poradi
    • Zadne

Velice mile a ochotne jednani, se vsim Vam poradi i kdyz ste novacek a vubec se nevyznate. Zbozi do 2 dnu doma a navic darecky

• Rychlost, široká nabídka, dobrá komunikace

doporučuji všem příznivcům - zdravého způsobu života a fitness

• rychlost dodání, přehled a datum dodání
    • trochu lepší přehlednost produktů

obchod se soustředí na určité značky produktů, za sebe mohu doporučit

• Kvalita a široký výběr produktů
    • Bezkonkurenční ceny
    • Rychlé a příjemné jednání s klienty
    • Nevidím žádné slabiny

Velice pozitivně hodnotím ochotu a příjemné jednání persolálu. Vše vyřizují ihned a jsou velice laskaví. Zboží tohoto typu budu už vždy objednávat z tohoto obchodu.

• Osobní odběr v místě bydliště
    • Výhodné ceny

• Dobrá komunikace
    • Rychle dodání objednávky
    • Časopis a tyčinka zdarma
    • Přehlednost obchodu
    • Zatím žádné

Určitě doporučuji všem :)

• rychlost dodání
    • ceny

Nakupuji zde pravidelně a zatím vše bez problému

Úžasný,kvalitní zboží,výborná komunikace

• super cena, přehlednost stránek, rychlá objednávka, doprava zdarma

Naprostá spokojenost s objednávkou i dodávkou, dokonce byl i přibalen dárek - energy tyčinka, lahev na míchání nápoje + vzorek dalšího produktu(kupovala jsem 2 x 2 kg TPW 100% Micellar Casein 2000g Banán). Děkuju!