Velký výběr, dodání zboží do týdne, dobře probaleno, příjemná cena. Obchod komunikuje, víte, co se s objednávkou děje. Objednávala jsem již podruhé, dobrá zkušenost.

Reakce obchodu protechshop.cz

děkujeme za Vaše hodnocení. Velice si vážíme Vaší spokojenosti a tešíme se na Váš další nákup.

Dobré ceny, výběr zboží.

Rychlost a spolehlivost

Tým protechshop.cz

Perfektní. Výběr zboží, skvělé ceny, příjemná komunikace, rychlé dodání (to mne, vzhledem k tomu, že je firma v zahraničí - na Slovensku :-), překvapilo nejvíc). Jsem maximálně spokojená, doporučuji.

• Rozumné ceny

• výběr -cena-rychlost-kvalita

Tým protechshop.cz

Nakupoval jsem poprvé. Doba dodání byla delší, ale to asi z důvodu začátku nového roku. Jinak bez výhrad.

Tým protechshop.cz

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

Tým protechshop.cz

• Zboží zatím nedorazilo,dlouhá dodací doba.

Reakce obchodu protechshop.cz

moc děkujeme za vaši zpětnou vazbu. Omlouváme se za Vaši nespokojenost, kontaktovali jsme Vás elektronicky, abychom situaci vyřešili k Vaší spokojenosti.

Tým protechshop.cz

• Zboží mi nedorazilo, nikdo mě ani neinformoval, co se s objednávkou děje. Objednáno před 21 dny a zboží nikde. Přišel mi pouze dotazník, jak jsem spokojená s nákupem. NEDOPORUČUJI

Tým protechshop.cz

Komunikace s obchodem za jedna. Moc děkuji dárek potěšil.

• Cena a výběr

Férové jednání

Rychlost,spolehlivost.

• Rychlá dodávka.

Rychlé a seriosní jednání.

Tým protechshop.cz

Delší dodací lhůta, ale ostatní v pořádku.

• Rychlost dodani
    • Podrobny popis produktu
    • Panev ma na jednom miste kaz povrchu, tudiz obchod odeslal zbozi, ktere nezkontroloval v jakem je stavu