• Ok

Reakce obchodu protechshop.cz

děkujeme za Vaše hodnocení. Velice si vážíme Vaší spokojenosti a tešíme se na Váš další nákup.

Tým protechshop.cz

1.5. Jsem vytvořil zaplatil objednávku 45ks zatravňovacích dílů. V košíku svítilo zeleně skladem.
    Po 10ti dnech píšu mail, že co se děje? Přišla mi odpověď, která měla přijít hned po objednání - dílce máme skladem jen 41ks. Ty Vám pošleme a za zbytek vrátíme peníze, protože další kusy budou skladem až 12.6. Odpovídám na mail další den Pošlete 41ks a ty 4 ks po naskladnění. Odpověď, Pardon už máme jen 29ks a objednávku stejně nemůžeme rozdělovat. Tak jsem čekal do 13.6 než to přišlo komplet. Samozřejmě po zaplacení Objednávky jsem začal připravovat místo, kam chci položit dílce, ale samozřejmě než to přišlo vyrostlo mi tam po měsíci a půl docela dost plevele. Takže bylo potřeba kupovat herbicid a aplikační pistoli. Problémy a peníze navíc, jen kvůli tomu, že nemají na e-shopu aktualizovaný počet kusů. A pak ještě mají problém rozdělit objednávku na 2. Namísto toho, aby vyšli vstříc při objednávce za 162 euro. Myslíte, že tam ještě něco koupím? Ne.

Reakce obchodu protechshop.cz

děkujeme za Vaše hodnocení. Recenzi jste napsali jako anonymní uživatel proto se neumíme blíže vyjádřit, avšak kontaktoval Vás slovenský helpdesk, jelikož recenze je adresována na slovenský eshop.

• rychlost doručení

Dobrá cena

flexibilita

• komunikace hrůza
    • 14 dní a zboží stále nedodáno

objednáno zboží které bylo skladem, bohužel nebylo...zaslán e-mail na jinou alternativu, e-mail ůdajně nedorazil :-) zboží objednáno 6.5 a 27.5 stále nedodáno

Reakce obchodu protechshop.cz

děkujeme velmi pěkně za Vaše hodnocení. Mrzí nás Vaše nespokojenost, kromě této recenze neevidujeme žádný jiný podnět. Kontaktovali jsme Vás elektronicky, abychom situaci vyřešili ve Vaši spokojenost.

Tým protechshop.cz

Dobré ceny, dobrá komunikace, maximálně možné rychlé vyřízení objednávky.

Reakce obchodu protechshop.cz

děkujeme za Vaše hodnocení. Jsme rádi, že jste s naším eshopem a zákaznickou podporou spokojeni.
    Tešíme se na Váš další nákup.

• spokojen

Spokojenost

• Vše ok

Nemám co vytknout

Tým protechshop.cz

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

Bez probémů

Tým protechshop.cz

V tomto obchodě jsme nakupovali poprvé a jsme velice spokojeni.