Velmi vstřícné jednání,objednané zboží nebylo skladem,ale ihned mi byla nabídnuta jiná alternativa a zboží doručeno velmi rychle.Děkuji.

Reakce obchodu Pronářadí

Vaše hodnocení nás velmi potěšilo. Děkujeme. Doufáme, že budete s nabídnutou alternativou spokojeni.
    PRONARADI.CZ

Nakupuji pravidelně vždy spokojenost, ochotný personál.

Reakce obchodu Pronářadí

Doufáme, že Vás ani napříště nezklameme. Děkujeme za hodnocení a za Vaše pravidelné nákupy.
    PRONARADI.CZ

• možnost osobního vyzvednutí,rychlé vyřízení

Reakce obchodu Pronářadí

Děkujeme za hodnocení. Budeme se snažit, aby Vaše spokojenost byla trvalá.

• Velký výběr
    • Na hodně věcí se musí čekat protože je nemají skladem

Super obchod, velký výběr zboží dobře zařízená prodejna.

Reakce obchodu Pronářadí

Děkujeme za hodnocení. V nabídce máme spoustu výrobků, ale bohužel jsme omezeni prostorem. Skladem máme nejvíce požadované a prodávané zboží. Zboží, které skladem nemáme se snažíme zajistit v co nejkratším možném termínu.
    PRONARADI.CZ

Přestože požadované zboží nebylo momentálně skladem, byl mi obratem sdělen termín dodání a možnost odstoupení od objednávky v případě, že bych neakceptoval termín dodání. Zboží jsem z důvodu příznivé ceny objednal i s mírně delší dodací lhůtou, byl jsem opět spraven o pokračování v objednávce a nyní čekám na dodávku, doufám, že jako dosavadní komunikace bude vše v pořádku. Olda

Reakce obchodu Pronářadí

Děkujeme za důvěru a hodnocení. Vaši objednávku se budeme snažit vyřídit v co nejkratším možném termínu. Z naší strany již proces započal objednáním zboží u velkoobchodu, nyní čekáme až nám bude dodáno, abychom Vám ho mohli zaslat. Standardně zboží, které skladem nemáme dodáváme do 4-6 pracovních dní, ale jelikož jste objednal ke konci roku, kdy již je problém vůbec něco objednat, termín se z důvodu dovolených a inventur bohužel prodlužuje. O stavu Vaši objednávky budeme průběžně informovat.
    Přejeme hodně štěstí, zdraví a pohody v novém roce.

široký sortiment...

Nechápu, jak můžete prodávat zboží které má atypickou zásuvku.Myslím, že je to pro někoho neřešitelný problém.

Vážený zákazníku,

Výrobek, který jste si u nás objednal je dvoužílový pohyblivý přívod typ DG-YH01/04GZ pod objednacím kódem 1901011501 a rozdíl mezi standardním prodlužovacím přívodem je ve skutečnosti, že dvoužílový pohyblivý přívod nemá ochranný vodič, proto je určen pouze pro spotřebiče třídy II bez ochranného kontaktu. Spotřebičů třídy II je na trhu 99 %, proto uživatelé laikové ve většině případů ani nepostřehnou, že nelze připojit vidlici spotřebiče třídy I.
    Aby výrobek byl bezpečný pro uživatele, zásuvka obsahuje zádrže, aby nebylo možné připojit vidlici spotřebiče třídy I (s ochranným kontaktem), což je v souladu s technickým předpisem ČSN 354516.

Že se jedná o dvoužílový pohyblivý přívod je uvedeno v názvu položky. Chyba se nestala na naší straně, ale ve Vašem výběru zboží. Prodlužovací kabel nám samozřejmě můžete zaslat zpět a my Vám zboží vydobropisujeme a platbu zašleme zpět na Váš bankovní účet. Prodlužovací kabel, který by odpovídal Vašim představám naleznete rovněž v našem e-shopu a to např. kabel 20m pod objednacím kódem 1901012000.

Vaše ohodnocení našeho e-shopu není fér, jelikož z naší strany k žádnému pochybení nedošlo.
    S přáním hezkého dne

• Cena - ochota - rychlost

Zakoupil jsem sadu vykružováků kterou měli skladem, protože jsem ji potřeboval hned. Před mým osobním vyzvednutím zboží prodali někomu jinému. Na nové jsem čekal 5dní. Bohužel měl pomačkaný obal, ale už jsem to neřešil, na nářadí to nemělo vliv. Nakupuji tam občas osobně, takže to beru jako vyjímku, jinak personál vždy v pohodě.

vše OK

Byl jsem telefonicky kontaktován, že zboží je na prodejně ve skladu a mohu si pro něj osobně dojít a tím jsem ušetřil na poštovném. Witosz

• Dobrá komunikace rychlost
    • není

• první nákup -zatím dobrý

• Rychlá komunikace, vždy lepší ceny než při objednání

• velmi rychlé jednání

• Rychle a v porážku

Bezproblémový nákup.

• Y

• rychlost vyřízení objednávky
    • nevím o žádných

co není se objedná a je to tu za krátkou lhůtu