• Zboží jsem objednala,zaplatila a poté mi bylo sděleno,že zboží nemají a že mi ihned vrátí peníze-je to 14dní a dosud mi peníze zpět nepřišli.

• Poslal mi jiné zboží než jsem objednal!

Reakce obchodu proMobil

Dobrý den, To se samozřejmě může stát jednou za 10let, ale není to úmysl a pokud vím, tak se ihned vše napravilo.

• Penize se me otocily v kapse, vyhodu to ma jedinou, pani ma na chleba..
    • Zbozi ze skladek

Nic tam nekupujte, je to zlodejina. Objednal jsem si v tomto eshopu baterii do tel., baterie dorazila, ale uplne jiny tip nez ktery jsem objednal. Takze, kdo chce mit zbytecne starosti, prosim objednavejte. Tuto baterii jsem poslal zpet eshopu proMobil, pani z eschopu mi hned volala zpet a strasne se mi omlouvala, ze ji to mrzi, ze pry mela tak malo casu v patek odpoledne, ze to pry zamenila. Jen me tak napada, ze ona pani si asi rada pridelava praci, tokovyto lide by vubec nemely provozovat prodej. Tak zbozi jsem ji poslal a ona mi dva dny na to poslala nejaky kram baterii do meho telefonu, ano baterie byla spravna, ale nemela kapacitu. Po marnem nabijeni vubec nenaskocila, proto jsem drahe pani baterii poslal zpet, samozrejme postovne na sve naklady, k tomu dopis s popisem zavady baterie a cislem meho uctu pro zaslani castky za zakoupenou baterii + postovne. Dnes je to jiz 14 dnu a pani dela mrtveho brouka. Penize v trapu, pani nereaguje na e mail. Proste e-cigo jednani. Prosim zde nenakupujte. Prosim

Milý pane Janoš,
    ano, zaslali jsme Vám prvně špatnou baterii, za to jsme se omluvili, to se stát může a když se to stane, jsme samozřejmě ochotni chybu napravit. Obratem jsme zaslali novou, i s částkou za poštovné, které jste vynaložil za zaslání špatné baterie. Další věc, na obálce bylo 37,-kč, vy jste ovšem požadoval 55kč, což je více, než jste zaplatil za poštovné za špatnou baterii. Zaslali jsme Vám je, i když částka byla vyšší, protože jsme udělali chybu a chtěli jsme Vám vyjít co nejvíce vstříc. Přeplatili jsme částku, kterou jste skutečně zaplatil o 18,-kč. Další věc. Baterie od Vás nám přišla 16.10.2014, email od Vás nám přišel tentýž den, tudíž je to 5 pracovních dní, nikoliv jak vy uvádíte lživě 14 dní!! Opět v reklamaci požadujete poštovné 55,-kč, i když na obálce je 37kč! Takže další přeplatek o 18,-kč. Opět vyšší částka, než Vás stálo doručit nám baterii zpět! Naše chování je korektní pane Janoš.
    Příslušenství ze skládky opravdu nemáme, ve Vašem případě je baterie naprosto v pořádku a stálo by za to zkontrolovat Váš mobilní telefon!!!!

Renata Fojtíková
    Promobil eshop

• Tento obchod nabízí jako jediný vhodný typ nabíječky.To známená široký výběr.
    • Výrobek pocházel z Číny a nebyl u něho žádný leták či jiná upozornění.

Nabíječka z tohoto obchodu mi po měsíci přestala fungovat vybouchla v zásuvce a shořela a je nevratná. Spoléhal jsem na kvalitní výrobek. Jenomže již nemám originální obal takže je nevratná

Reakce obchodu proMobil

Dobrý den, Návod k použití je na krabičce. Co dnes nepochází z Číny, asi toho moc nenajdete a navíc by jste za to zaplatil cca 10x více než za tuto co stála 30Kč.

Baterie pro mobil neudrží kapacitu déle jak jeden den,uprostřed hovoru telefon vypne,protože je baterie vybitá,bez jakéhokoliv varování.Toto se mi u originální baterie nestávalo.Takže zaslanou baterii můžu vyhodit. Vzhledem k ceně za dobírku cca 200 Kč se mi nevyplatí vracet a opět platit poštovné. Myslím si že baterie nebyla odzkoušena.

Reakce obchodu proMobil

Může se to stát že baterie je vadná. Může to dělat taky telefon. Stačí to poslat poštou na reklamaci.

Polská kvalita,na nic.

Reakce obchodu proMobil

Dobrý den, Neznám Váš problém a ani jaké zboží jste si zakoupil tak nemohu hodnotit ale kvalitu kontrolujeme a nic nekvalitního neprodáváme.Milan Mráz

Objednal jsem nabíječku pro mobil, dorazila úplně jiná. Vzhledem k ceně se neoplatí ji vracet. Obchod nekomunikuje.

Reakce obchodu proMobil

Dobrý den, To co jste si objednal tak jste obdržel. Pokud si nepřečtete na jaké telefony nabíječka je ale objednáváte podle konektoru na obrázku který je ilustrační tak to neni naše chyba. Naše komunikace je na dobré úrovni jak hodnotí ostatní. S pozdravem,
    Milan Mráz

Objednané zboží bylo dle webových stránek na skladě, když jsem po pár dnech nemohla na webovkách objednávku dohledat, tak jsem zavolala na prodejnu a bylo mi řečeno, že zboží na skladě není a již ani nebude. Nikdo mě o tom nebyl schopen informovat.

• Skladová dostupnost je vymyšlená.

Schválně jsem si vybral eshop, kde bylo zboží SKLADEM. Druhý den přišel email, že se objednávka vyřizuje, ještě jsem se podíval na stránky, stále skladem. Třetí den volala paní, že telefon skladem není a nebude a co má s objednávkou dělat. Tu otázku jsem nepochopil, co by s ní asi měla dělat? Řekl jsem, ať si s ní dělá co chce, tak jí celkem intelignetně stornovala :)

• Popis zboží neodpovídá skutečnosti

Objednal jsem čtečku karet ze slotem
    pro SM karty,došla jen pro xD karty a jiné.

Na Email žádná odpověd.

• Rychlost a kvalita doručení.
    • Nekvalitní zboží.

Objednal jsem nový LCD displej, který je po výměně v autorizovaném servisu, za starý poškozený, plně funkční a jsem tedy spokojen.
    Objednal jsem 4 kožená pouzdra na Nokii 3100/3120. Ani jedno pouzdro nesedí na telefonu tak, aby byly volné otvory sluchátka a bylo tak možné slyšet hovor volajícího. Pouzdro je při hovoru nutné otevřít a zavírání odsunout, případně celý telefon vyjmout z pouzdra. Kožené pouzdro má křivý střih a na telefonu správně nesedí. Nelze jej ani srovnat tak, aby sedělo správně.

Reakce obchodu proMobil

Dobrý den, Prodali jsme jich mnoho kusů jak velkoobchodně tak maloobchodně a nikdo si nestěžoval. Pouzdro se musí na telefon natáhnout aby sedělo na otvory a poté natáhlé zapnout pouzdro se podá je kožené. S pozdravem,

• Nereaguje na reklamace

Reakce obchodu proMobil

Dobrý den, Reklamace řešíme okamžitě. Podáváte klamné informace!!

S pozdravem,
    Milan Mráz

• Objednal jsem ORIGINAL reproduktor pro sluchatko , pritom v katalogu bylo napsano ze nejedna se o VYZVANECI reproduktor. A poslali mi prave ten vyzvaneci,ktery ja nepotrebuji. A jeste k tomu nebyl original Nokie ale cinske znacky ORIGINAL. To podle mne vubec neni ferove jednani . Jde o malo ,ty repraki staly 130 korun +160 doprava,tak ze mi se nevyplati ani to reklamovat. Ale z Principu tam uz nic nebudu kupovat.

Reakce obchodu proMobil

Dobrý den, Přeprava je 110Kč na dobírku pokud převodem tak je to 80Kč to jsou ceny přepravce ne naše rozhodně ne ale 160Kč. To co jste si objednal tak vám bylo zasláno u všeho jsou obrázky tak jste to musel poznat. Original to je ale je více výrobců Nokia nemá jen jednoho. Pokusíme se s přepravou něco udělat ale jinde si účtují i 200Kč my jen to co nám přepravce účtuje.

• Zatím o žádných nevím
    • Stále marně čekám na dodání objednaného zboží. Trvá to již déle než měsíc, což je nepřiměřeně dlouhá doba. Při nákupech v jiných internetových obchodech mi byl zboží dodáno během několika dní. Z obchodu zatím žádná reakce.

Reakce obchodu proMobil

Chyba není na naše straně, v objednávce jste zvolil platbu převodem na účet a bohužel do dnešního dne jsme peníze neobdrželi, proto Vám samozřejmě zboží nemohlo být posláno.

• potřeby pro mobilní telefon
    • o žádných nevím

dobrý

Vzasilce chyběl flaschdisc který jsem zaplatil a po telefonu mi bylo sděleno že to není možné.jsem zklamán.

• Rychlost a spolehlivost dodání
    • Dodané zboží je zmetek

Rychlost a spolehlivost dodání, avšak zboží nemusí být vždy kvalitní.

MARAS.PRODAVÁJÍ ŠMEJDY.

• Na žádost recenzenta.

• Zboží skladem, rychlé objednání a dodání.
    • Ze 2 objednaných baterií byla 1 nefunkční.

Potřeboval jsem rychle koupit baterie před dovolenou, které nebyly běžně k dostání. Přišly obě na čas, bohužel jedna z nich byla nefunkční.