• pres komplikace v objednavce vsechno perfektni a do Vanoc doruceno, i kdyz to vypadalo nerealne, timto jeste jednou dekuji

S obchodem jsem spokojen.

• Ochota, vstřícnost
    • Ceny
    • Přehledné webové stránky

• Rychlost expedice
    • Zboží opravdu skladem

Jednoduše, potřeboval jsem náhradní baterii do mobilu a do 48hodin po objednání jsem si ji vyzvedl v naší ulici. Tak si představuji rychlý nákup.

Par korun ale oblbuje

Reakce obchodu proMobil

Podle čeho soudíte Vaše objednávka byla odeslána druhý den a zboží jste taky převzal tak nechápeme toto vaše hodnocení.

S púozdravem,

Zatím přišel jen mail 12.10.2018 , že se objednávka vyřizuje a tím to skončilo

Reakce obchodu proMobil

Vaše objednávka byla stornována z důvodu nedostupnosti Vámi objednaného zboží. Máte to v emailu.

Milan Mráz

Objednávka baterie skladem 26.9. Dosud zboží nedorazilo (10.10.).

Reakce obchodu proMobil

Zásilka se nám vrátila zpět.

• Velký výber zboží...
    • Rychlost dodání zboží...
    • Cenově dostupné...

První den jsem si vybral zboží a třetí den zvonil pošťák Ondra z balíčkem...

Baterie byla u prodejce uvedena skladem. Zboží jsem objednal a zaplatil přes GoPay. To bylo 16.9. Nepřišlo potvrzení objednávky a baterie nebyla doručena ani 25.9. a na stránkách prodejce je vymazána. Na můj dotaz emailem, jak bude objednávka řešena, se nikdo ani neobtěžoval odepsat. Baterie nebyla doručena a platba nebyla vrácena. Z obchodu ani nikdo nevolal. Tak snad se vrátí aspoň platba...

Reakce obchodu proMobil

Vaše objednávka je ještě ve stavu nevyřízená. Pokud Vám nebudeme schopni baterii dodat tak platbu samozřejmě vrátíme. Jedná se o velice starý model baterie za výprodejovou cenu 75kč na Motorolu L2 kterou už jinde neseženete. Nikdo se zatím na stav objednávky neptal ani po telefonu ani po emailu.
    Děkuji za pochopení.

je to spolehlivý obchod

Objednané zboží mi firma "PROMOBIL"potvrdily a to bylo vše. Po 10 dnech nekomunikace, ani při dotazu na zboží neodpověděli. Objednávku jsem zrušil a nakoupil jinde. Úplně jiný přístup firma" Mobilsezárukou" ještě tentýž den zboží odeslala.

Dobrý dne,
    Musíte brát na vědomí že se dodání opozdilo protože 2dny byl svátek a 2 dny víkend a 1 den dovolená.

Milan Mráz

Vše bez problému, zboží odpovídá popisu, jsem spokojen.

• Nabízí zboží co již dávno nemají skladem.
    • Škoda času

Objednal jsem pouzdro mercury na xperi u které měli údajně skladem. Když přisli na to že pouzdro skladem nemají poslali nějakou čínskou ....... a mysleli, že to projde. Nadruhou stranu se aspoň k reklamaci umí postavit čelem a peníze vrátily. I přez to už tu nikdy nakupovat nehodlám.

Reakce obchodu proMobil

Nepíšete pravdu. Bylo to pouzdro stejné kvality a ještě lepší než co jste objednal. Určitě by jste nechtěl i to co jste si objednal.

• Objednané zboží za 10 dní od objednání nedorazilo, omluva obchodu také ne

Reakce obchodu proMobil

Vaše objednané zboží se nám vrátilo protože jste ho nepřevzal na poště.

Milan Mráz

• Doručeno až domů. Telefon o doručení předem. Super.

ryclé jednání

Dobrá komunikace,rychlé dodání,nízké ceny.

• Nic mi nepřišlo.

Dobrý den, Když jste objednávku zrušil tak Vám nic přijít nemohlo. S pozdravem,