• Nemusím nikde toto zboží shánět. Takhle si ho hezky nakoupím přes internet.

• Nikdo nekomunikuje

Vloni jsem si objednala nějaké drobnosti po měsíci se nikdo neozval a když přišel balíček nebylo v něm vše co bylo objednané.Letos jsem si znova objednala čekám na balíček už 14 dní ,který nepřišel a nikdo se neozval proč ,to nevím,ale jedno vím určitě,že tady si už nic neobjednám.

svíčka byla poškozená, sice jen mírně, ale jako dárek ji nemohu podarovat Nákup ale akceptuji, je to výrobek zdravotně postižených .

• Absolutne zadna komunikace,zbozi ani po tydnu nedorazilo,objednavku jsem zrusila

Nedoporucuji,obchod nekomunikuje,zbozi ani po tydnu nedorazilo.

• Ochota a vstřícnost

• zboží bylo doručeno v krátké době do odběrného místo v místě bydliště

Objednaná a předem zaplacená sukně už sice nebyla u výrobce skladem, ale komunikace byla rychlá a peníze byly poslány zpět na účet ihned.

• velmi špatné delka v dodáni

nikomu nedoporučuji

Ve skutečnosti nemá zboží, které nabízí.

• dobrý

dobry

• Super český vyrobek

Žloutkový šampon jsem hledala v drogeriích i v lékárnách a sehnala až u vás

V internet.obchodu Pro malé i velké nakupuji prvý krát a jsem moc spokojená :) jistě ještě využiji.

Ani po devíti dnech od objednání bohužel zboží nedorazilo. Na písemnou urgenci obchod nereaguje.

• Nereagují na E-mail

Bez reakcí na email, zboží nedorazilo!

• Objednáno 16.11, zboží dosud nedorazilo a obchod nekomunikuje

• zboží jsem objednávala cca 19.11.2017,zatím nedorazilo nemohu hodnotit

• absence komunikace obchodu, ani po 11 dnech po potvrzení objednávky nejsou žádné další informace o zaslání zboží. Jsem ráda, že zásadně neplatím zboží předem.

Po 7 dnech přišel mail že bude zboží vyexpedováno do dalších 2 dnů...dnes je 12 den objednávky a zboží stále není na cestě...první a poslední objednávka...

• vše si mohu nakoupit přímo z domova