Tento obchod nemohu doporučit ! Nechce se jim plnit záruku! Je to sprosťárna prvního řádu. Když si koupíte pilu ,tak světe div se, je to na řezání a né abych se na ni doma díval. Po necelém roce užívání cca 10hod provozu do smrk. a borovicového dřeva se prý údajně spálil motor. Vzhledem k tomu že mám více pil tak je střídám. Co to je za výrobek když to nevydrží ani 2 roky záruky.Mimochodem jedná se o el. řeťezovou pilu Vega.Obloukem se ji vyhněte!

• Když nic nereklamujete tak je to dobré
    • Reklamace do 30 dnu nevyřízena -peníze přišli zpět až po dvou měsících

Nedoporučuji

• Když je zboží funkční tak je to fajn.
    • Při reklamaci se obchod vůbec neozval.
    • Reklamovala jsem 11.3.13 a obchod mlčí.

V tomto obchodě nenakupujte, jenom proděláte.

• Blízkost prodejny mému pracovišti
    • Cena konkrétního produktu
    • Zboží uvedené skladem naskladňoval 2 dny (což je však uváděno i přímo na stránkách)
    • Pomalé webové stránky

Skvělá komunikace, rychlé dodání. Obchod doporučuji !!!

• Nejlevnější nabídka a výhody při registraci
    • nenašel jsem

Ze strany obchodu vše proběhlo perfektně.Vyskytl se problém,kdy se PPL zatoulalo moje zboží na jeden den někam jinam,ale šlo pouze o den a ProKauf se mnou komunikoval,takže se problém vyřešil.

• Nevím,co bych k tomu dodala.
    • zboží přišlo nekomplení a už bylo používané.

Zklamalo mě,že mi byla posláno zboží,na kterém si v obchodě pouštěli CD,které dokonce zůstalo v přehrávači.

• Neví co mají na skladě!!!!!!

Po 14 dnech nečinnosti obchodu, jsem se ozval co je s mou objednávkou a bylo mě sděleno, že mají jen polovinu zboží skladem. Tak bylo nabídnuto poštovné zdarma s odesláním poloviny objednávky, s tím jsem souhlasil. Ale na druhy den bylo sděleno, že nemají ani to skladem. Jako omluva za i za toto, byla mě nabídnuta kompenzace v podobě poslání ceny poštovného na účet, ale k čemu vám to je, když nemáte objednané zboží!!!!! Beru ale omluvu

Dodávku jsem sice musel urgovat, ale pak byla reakce rychlá a dostal jsem i slevu. Takže nakonec jsem byl spokojen.

• nemají přehled o zboží na skladě

Před Vánoci docela nepříjemné, čekala jsem na zboží, místo toho přišel email, že zboží není na skladě, i když podle informací na internetu dostupné bylo. Oceňuji však informační omluvný email a následovné bezproblémové vrácení peněz.

• rychlé dodání zboží
    • dobrá komunikace

Zboží dorazilo rychle, byl jsem průběžně informován e-mailem a sms zprávou o doručení zboží. Všem nákup v tomto obchodě doporučuji

• nemusím běhat po obchodech
    • zboží dorazí až do domu

• při nákupu nad 10.000,- doprava zdarma a možnost koupě držáků k televizorům

Kvalitní obchod,rychlé dodání zboží,vstřícné jednání

nemohu se ubránit dojmu, že výrobek byl používaný. sice jen podle ohmataného vypínače a porušené krabice, ale přesto... současně ale výrobek je plně funkční, ostatní díly vypadají nepoužitě, rozhodl jsem se zboží nevracet

• komunikace.rychlost

obcho doporučuji

perfektní informovanost zákazníka, rychlé vyřízení.

• zbozi je levne
    • neznam

ochota a rychlost

• rychlé vyřízení objednávek společně s nízkými cenami!

• PŘEHLEDNOST
    • DOBRÁ CENA
    • DOBRÁ KOMUNIKACE
    • NEZJISTIL JSEM

JSEM SPOKOJEN. JEN PŘI MYTÍ NABĚRAČKY SE TATO ROZLOMILA.

• Úspora peněz.