Zboží, které inzerují na skladě nemají.

• Potvrdili objednávku. Potom se nic nedělo 10 dnů. Až jsem zavolal tak objednávku stornovali.

• cena zboží
    • komunikace
    • termín dodání
    • nekompletní doručení

Po objednání zboží "skladem" jsem čekal 3 měsíce na jeho dodání a nakonec přišla zásilka ještě nekompletní. Komunikace nulová, když už se člověk náhodou dovolá, tak se dozví jen "Zjistím a dám Vám vědět", ale už zpátky nikdo nezavolá.

Reklamují zboží které nemůžou dodat !

• nekomunikují, žádné zboží nedodali.

nespokojenost , nesolidnost.

• Ani po urgenci kdy dorazí zboží, obchod nekomunikuje

rozčarování 2021

• Zboží bylo uvedeno v době objednávky jako skladem, skladem nebylo
    • Neobdržel jsem fakturu ani záruční list, budu v tomto ohledu kontaktovat obchod, jedná se zřejmě o administrativní chybu.
    • nelze si vybrat přepravní společnost ( doručovatele)

Po odeslání objednávky jsem obdržel zprávu, že zboží v požadované barvě není skladem, ale že mají skladem poslední kus v modré barvě. Po telefonické domluvě jsem tedy vzal poslední kus modrých bobů Plastkon Stratos.

zadna komunikace zbozi neni dorucene jiny e-shop do druheho dne tri spravy o zbozi

slabá komunikácia s kupujúcim

• Zboží nedorazilo a obchod nekomunikuje.

• Príma komunikace, pán je vtipný a pohodář ...
    • Zboží nabízel, ale neměl ho, měl by aktualizovat web ...

Ale jinak O.K.

Dobra komunikace obchodu,rychlé jednaní.

Doposud zboží nedorazilo.

S vyřízením objednávky jsem byl spokojen, s personálem firmy jsem se bez problémů domluvil na všech potřebných detailech, v brzské době si budu objednávat další zboží.

• Drahé poštovné při platbě nad 10000 Kč.

• Komunikace = 0

Hrůza, hrůza, hrůza, tento e-shop mažu ze svého seznamu už nikdy více. Klamou zákazníky, uvádí zboží skladem v e-shopu a žádné skladem není.
    Po více jak týdnu čekání telefonuji o informaci o zboží, odpověď: zboží bylo už odesláno a kód zásilky dát nemůžou. Čekám další 4 dny a nic, znovu telefonuji, odpověď: zboží musíme objednat a bude za 14 dnů. Dva týdny jsem strávil zbytečným čekáním na nic, když jsem se zeptal proč dávají klamné informace, že je zboží odeslané a na e-shopu uvádí zboží skladem a přitom skladem není, následovalo zavěšení telefonu a storno objednávky.
    Jedna pozitivní věc se přeci jen stala a to, že zboží uváděné skladem v e-shopu se změnilo na zboží na dotaz.

Reakce obchodu Pro Instalatéra

Dobrý den pane Pavle, Vaší objednávku jsme vyřídili obratem. Dokonce od nás máte převzaté zboží. Dobírka byla vybrána. Nevím zda li po 2 měsících víte, co hodnotíte. Doufáme, že se jedná o omyl. Kontaktujeme Vás i emailem. Děkujeme za uvedení věcí tak jak jsou.

Po 20 dnech slibování, že radiátor už bude, mi oznámili, že se již nevyrábí.

Reakce obchodu Pro Instalatéra

Dobrý den, Při objednání jsme Vám obratem sdelili, že tento radiátor již není skladem. Nechali jsme společnost Korado prověřit zdali i u nějakých jiných jejich partnerů někde neleží. Bohužel, nenašel se nikde. To to trvalo 10 dní od Vašeho objednání. Děkujeme.

• slušné ceny, rychlost dodání
    • nulová komunikace, zboží dorazilo bez faktury nebo dod.listu

• Vše proběhlo v pořádku. Omylem jsem objednal 2 kusy. Bez problémů jednu objednávku stornovali. Mohu doporučit