• Komunikácia
    • Žiadne

• Nulová komunikace

Objednal jsem reproduktory a online zaplatil. Z obchodu mi přišel pouze automaticky vygenerovaný mail o zaevidování objednávky, pak už ani slovo o tom, zda přijali platbu, nebo v jakém stavu objednávka je. U zboží v e-shopu byla uvedena dostupnost, momentálně jsem časově na dvojnásobku a marně čekám i na odpověď mailu, v němž jsem o (jakékoliv) informace žádal.

S obchodem se snažilm už asi 3 týdny telefonicky spojit. Po prvním neúspěšném telefonátu mi přišla sms, ze maji vyjimečně den dovolenou, ale následující den mi mobí taky nezvedali. Zkoušela jsem to ještě asi další 3 dny a nic. Jelikož ale jsou jediný eshop, který produkt nabízeli, rozhodla jsem se si zvoží objednat na dobírku. Přišl mi automatický email, že objednávku přijali. Od té doby jsem od nich už žádné další info nedostala. Po týdnu od objednání jsem se rozhodla znovu zavolat na číslo uvedené na jejich stránkách. Samozřejmě mi to nevzali a přišla mi od nich sms, že je pán u lékaře a zavolá mi cca za hodinu. To už se však nestalo. Nyní je to už 10 dní od objednání a nic. Přijde mi to jako dost neprofesionální chování.

• Od objednání zboží 10.10.2020 do 31.10.2020 zboží nedorazilo. Ze strany obchodu nulová komunikace, neposkytují žádné informace o stavu objednávky, telefon nezvedají. Dočkal jsem se nějaké reakce jen na facebook chatu, avšak dostalo se mi jen nejistých informací a proto jsem objednávku zrušil.

• Pekne zbozi

Vsechno vporadku,vidlicky vypadaji dobre,konecne to bude vypadat lip nez jen hole konce kabelu.

• vstřícné jednání, ochota
    • nabízí na stránkách zboží, které neumí dodat, které se již nevyrábí

• rychlé příjemné jednání
    • okamžité vyřešení reklamace
    • kvalitní materiál doručeného zboží

Doručený materiál je kvalitní, dobře se řeže a je velmi přilnavý. Skvěle se s ním pracuje. Bohužel menší část materálu přišla poškozená, ale obchod jednal co se týká reklamace velmi rychle a ochotně. Do pár dní jsme obdželi nejen reklamované kusy, ale i pár kusů navíc.

Velmi dobrá komunikace.

• nedaří se mi dovolat na uvedený telefon kvůli konzultaci k další objednávce.

Výborná komunikace.

• Nabízí kvalitní zboží za hodně dobrou cenu.

Naprostá spokojenost, mistři svého oboru . Ochotní , komunikativní , nemám nic co by se dalo vytknout.

• Profesionální přístup, snaha rychle řešit objednávku

• Přístup,
    • Ceny

Dotazoval jsem se na vícero podobných Schopu, ale jako jediný, včetně odkazů popsal proč a z jakého důvodu se hodí zrovna (zakoupené) reproduktory na konkrétní vozidlo, plus samozřejmě odkaz na podložky (jsou potřeba). Rozhodně doporučuji. Rádi Vám na vše odpoví a pomohou.

• Vše skladem

• Dobrá domluva

• Zboží nebylo skladem, ale dorazilo v pořádku s jednodenním zpožděním. Maximální spokojenost
    • Určitě tento obchod doporučuji.
    • Dobrá cena, není co řešit.

• kvalita
    • spolehlivost

• Možnost telefonního kontaktu, dotazem poradí,upřesní a snaží se vše vysvětlit.

Velký výběr ,dobrá komunikace,rychlé dodání !

• Přehledný web
    • Cena produktů
    • a především KOMUNIKACE!!! ostatní by mohli jít příkladem

Jsem nadmíru spokojený. Obchod mě ihned informoval o naskladnění zboží a termínu odeslání...které nesplnili na 100%,ale na 200%. Zásilku měli odesílat v úterý, ale místo toho mi zavolali a ptali se na změnu přepravce s tím, že mi to pošlou o den dříve.
    Samozdřejmě jsem kývl a druhý den byla zásilka u mě.

DOPORUČUJI!

PS:Ostatní obchodníci a prodávající si vemte příklad!!!