• - vyhledávání produktů dle typu vlasů či požadavku na vlasy
    • - výborné ceny
    • - není skladem úplně vše

Velký výběr, lze si vyfiltrovat pouze přípravky, které opravdu hledám, příznivé ceny.

• kvalitní výrobek na doporučení
    • hodně značek pohromadě,
    • málo popsané výrobky, pro jaký typ plete atd.

doporučuji, maximální spokojenost.

• doba dodání

spokojen

• Objednané zboží bylo zabalené v obrovské krabici a vyložené kartonem z jiných krabic, na mojí objednávku by stačila třetinová krabice, která nemusela obsahovat tolik zbytečného kartonu!!!

• Svělé ceny. velký výběr zboží
    • nemá

Doporučuji zde nakupovat. Velký výběr,skvělé ceny,rychlé dodání zboží.

• široky sortiment
    • neinformovali me ze nemaji pulku objednaneho zbozi na ktere museli cekat, ale me to jaksi nenapsali
    • po tydnu cekani to odeslali do jineho mesta na jinou adresu( na ktere jsem kdysi bydlela kdyz jsem si objednavala poprve) než jsem uvedla v aktualni objednávce.

pokud nedojde k nějake větší náprave pochybení již nenakoupim. Kdybych si pro objednavku chtela jet 30 km tam a 30 zpet, objednam u jineho dodavatele s osobnim odberem a za pripadne "pardon" si benzin nezaplatim

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• Obrovský výběr tělové kosmetiky.
    • Rozumné ceny.
    • Perfektní jednání.
    • Rychlé dodání.

Doporučuji. Nakoupila jsem zde již několikrát. Kromě jiného e-shop nabízí velká balení značkové vlasové kosmetiky za velice dobré ceny. Zboží, které pravidelně objednávám jsem si oblíbila a vracím se k němu. Při posledním nákupu se stalo, že jedna položka z objednávky nebyla skladem, e-shop mě za pár dní na tuto skutečnost upozornil a snažil se mi nabídnout varianty, jak s objednávkou dále naložit a maximálně mi vyjít vstříc - takže velké plus za skvělou komunikaci. Poté mi zboží dorazilo hned druhý den.

• Velký výběr značek a produktů
    • Téměř žádná komunikace obchodu se zákazníkem
    • Dlouhé dodací lhůty
    • Obojí výše zmíněné vede zákazníka k pochybám o věrohodnosti a serióznosti obchodu

Na stránkách Profivlasy jsem 10.9. zadala objednávku, která mi byla potvrzena. Další den jsem ještě přiobjednala zboží a objednávka mi byla též potvrzena. Obě objednávky jsem hned 11.9. zaplatila. Bohužel, po zadání objednávek- barvy na vlasy- jsem zjistila, že nejde o barvy permanentní, ale demi-permanentní. Domnívám se, že jde o informaci, která by měla být obsažena v popisu produktu. Proto jsem obě objednávky 13.9. stornovala a vytvořila objednávku zcela novou. Připojila jsem velké omluvy za mé zmatené jednání a za způsobené potíže. Objednávku ze 13.9. jsem ještě téhož dne zaplatila. Nyní, o týden později, mi ještě nebyly navráceny ani peníze ze stornovaných objednávek (lhůta je samozřejmě 14 dní), ani jsem nedostala objednané zboží. Opravdu postrádám informace o tom, zdali byla má platba přijata, zdali je zboží připraveno k expedici ... Žádné takové informace se ke mně nedostaly. Jsem samozřejmě schopna pochopit delší dodací lhůty, ale v takovém případě bych byla ráda informována o tom, jak se věci mají. Komunikace obchodu je totiž takřka nulová. Obdržela jsem pouze potvrzení objednávky a výzvu k platbě. Toť vše. Začínám opravdu pochybovat o věrohodnosti a serióznosti obchodu.

• Perfektní komunikace a domluva s obchůdkem.

• Velký výběr zboží, super ceny !!!
    • Žádné jsem nenašel.

Vřele doporučuji.

• PŘÍPRAVEK VŮBEC NEFUNGOVAL

• dobré ceny
    • doba dodania

tovar je kvalitný, jedinú výhradu mám na dĺžku dodacej doby

• Přehlednost produktů na webových stránkách.
    • Možnost osobního odběru.
    • Jednání na výdejním místě rychlé, bez zbytečného papírování.
    • Výdejní místo je nutné kontaktovat předem a domluvit předání (pružná pracovní doba). K dispozici telefonní číslo, které zvedne paní se slovy: "No, prosím?" bez pozdravu, bez představení, kam se člověk vlastně dovolal...

Produkty a stránky v pohodě, pracovníci týmu se ale k profesionalitě ještě mají co učit ;-).

• Super ceny - blízkost výdejny.
    • Nepřehledné www stránky, velmi obtížně se na nich hledá a filtruje.
    • Uvítala bych rychlejší reakce na emaily.

Doporučila. Zboží jsem si vyzvedla a vše bylo v pořádku.

• Výběr zboží, o které jsem měla zájem. Dostupné ceny. Rychlost, komunikativnost.

Doporučuji.

• Široký sortiment
    • Doprava zboží
    • Nejsem si žádných vědoma.

Doporučuji ostatním z důvodu velkého sortimentu.

• bez výsledků
    • bez výsledků

nemám důvod hodnotit

Po delším hledání na webu jsem hledané zboží nalezla zde, proto jsem je objednala. Dodání trvalo sice poměrně dlouho, ale zřejmě to ovlivnily dny pracovního klidu o státních svátcích.
    S dodávkou jsem spokojena, mohu doporučit.

• Je to nákup z domova.
    • Zatím o žádných nevím.

Já jse sppokojená. Ostatní moji zmámí budou rovněž.