Pohoda

• vůbec nic
    • na společnost jsem podal TOČko za její přístup k zákazníkům, nedoporučuju zde nakupovat, zboží chodí v poškozeném obalu, 3 balíky jsou v tahu, objednal jsem deset prskavek a přišlo balení elektrod
    • vyhnout e obloukem

zboží na úrovni špatné číny

• Nedopoucuji cokoli kupovat.

Nedopoucuji v tomto eshopu cokoli kupovat.

• NIC
    • VŠE

co na to říct, podporovat takové lidi to už hraničí s nějakou poruchou, zamyslete se nad tím jak dělat správně marketing..

• - nic měnenapadá
    • - celkově jsem nebyl spokojenej s kvalitou
    • - nakonec jsem si pyrotechniku pořídil ve stánku

- moje zkušenost byla velice špatná

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Objednané zboží dorazilo v nepoužitelném stavu, obsah petard rozsypaný po celém balíku. Asi nová forma "slož si petardu sám". Od známého jsem se dozvěděl, že dokonce podporují Youtubery, kteří už měli problém s mě zákonem kvůli petardam. Kdybych to věděl, určitě bych neobjednal. Poměrně levné ceny jsou jen návnada, jak nakoupit. Nikdy víc

Už fakt ne

Doporučuji nenakupovat.

• Od firmy Profikompakty kupujem už jeho začiatku čo je už 3 roky,celkovo som urobil už 29 objednávok,čo si myslím že je dosť,mám len kladné skúsenosti,sem tam dostanem zľavu alebo nejaký darček,nikdy som nebol oklamaný a ani nič podobné,a určite budem kupovať aj budúce roky !

A to že si niekto spraví reklamu,je to snáď jeho vec a nie tu očierňovať dobré meno firmy.Najskôr treba nakúpiť niečo a až potom hodnotiť.Myslím si že to nieje normálne aby niekto dal zlé hodnotenie len za to ,že videl na internete reklamu s Mike Pán!
    Michael SVK.

• Pokus o propagaci produktu skrze podvodnika ktery ma katastrofalni vliv na mladez a nasledne vyhrozovani lidem, kteri se proti tomu dovolili ohradit. Otres. Uz jen z tohoto duvodu se teto firme vyhnete obloukem. NEDOPORUCUJI!!

Je smutne co jsou nekteri lide ochotni udelat pro vetsi zisk.....

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• Příspěvek byl odstraněn z důvodu nerelevantnosti obsahu.

Bohužel u této firmy je vše špatně. Vše začíná panem majitelem. Objdnání zboží je sázka do neznáma.

• Výběr pyrotechniky
    • Akce poštovné zdarma