• nakoupil v obchodě PROFIGHTER.CZ před 1 měsícem

velice ochotní, rychlí a výměna zboží proběhla bleskově (velikost)

• nakoupil v obchodě PROFIGHTER.CZ před 2 měsíci

Obrovsky vyber, dodatecne jsem dokonce dostala velkou slevu, naprosta spokojenost!!!

• nakoupil v obchodě PROFIGHTER.CZ před 3 měsíci

Spoľahlivý obchod, rýchle dodanie tovaru, kvalita za dobrú cenu, celkove spokojnosť.

• nakoupil v obchodě PROFIGHTER.CZ před 3 měsíci

Perfektní přístup, mohu všem jen doporučit.

• nakoupil v obchodě PROFIGHTER.CZ před 5 měsíci

• Ochota. Obchod jsem nenavštívila osobně, ale při telefonickém kontaktu mi byly podané maximální informace. Zboží mi bylo odesláno ještě ten den a druhý, jsem ho měla k dispozici. DOPORUČUJI!

• výhodná cenová nabídka
    • velmi rychlé expedování a doručení zboží

• perfektní profi přístup
    • dobré ceny a široká nabídka
    • pro členy SK slevy
  • nakoupil v obchodě PROFIGHTER.CZ před 1 rokem

• odborný a vstřícný přístup na mé dotazy
  • nakoupil v obchodě PROFIGHTER.CZ před 1 rokem

Naprostá spokojenost. Příjemné a vlídné zacházení. Můžu jen doporučit. Rychlé poslání produktů a k tomu vždy obdržím i časopis Bojové sporty. Za mě klobouček

• nakoupil v obchodě PROFIGHTER.CZ před 1 rokem

• Objednal jsem si boxovaci rukavice king ve 12:05 a na druhy den mi přišly nejlepší obchod

Z obchodem jsem maximálně spokojen.

• Profesionální a velmi lidský přístup
    • Super ceny
    • Ochota

Objednal jsem si špatnou velikost boxerských rukavic, nacož mi byla po telefonickém rozhovoru poskytnuta paleta užitečných informací, včetně doporučení vhodného vybavení. Určitě v tomto eshopu nenakupuji naposled)