• možnost zásilkovny

Vše rychle a v pořádku vyřízeno

zboží dorazilo, ale bylo odesláno o den později, ikdyž jsem objednal v dřívějších dopoledních hodinách

Reakce obchodu Profigaráž.cz

Děkujeme Vám za vaši zpětnou vazbu a omlouváme se za jakékoli nejasnosti nebo problémy, které jste mohli zažít. Je nám líto, že vaše objednávka dorazila o den později, než jste očekávali.

Rád bych vám zajistil, že jsme již identifikovali příčinu tohoto zpoždění a pracujeme na tom, abychom zabránili podobným situacím v budoucnosti. Vaše spokojenost je pro nás klíčová a budeme se snažit zlepšit naši logistiku, abychom zabezpečili přesnou a včasnou dodávku pro každého zákazníka.

Pokud byste měli jakékoli další dotazy nebo připomínky, neváhejte nás kontaktovat. Budeme rádi, pokud vám můžeme pomoci a zajistit, aby vaše další zkušenost s námi byla bezproblémová.

Tým Profigaraz.cz

• Rozumné ceny, rychlé dodání zboží dobrá komunikace obchodu

Reakce obchodu Profigaráž.cz

Děkujeme Vám za vaši důvěru v naši službu a za vaši pozitivní zpětnou vazbu! Jsme velmi rádi, že jsme byli schopni rychle reagovat na vaši objednávku. Vaše spokojenost je pro nás nejvyšší prioritou a jsme tady, abychom vám poskytli co nejlepší možnou službu. Pokud byste měli jakékoli další dotazy nebo požadavky, neváhejte nás kontaktovat.

Tým Profigaraz.cz

• Zboží jsem neobdržel, obchod sám nekomunikuje

Reakce obchodu Profigaráž.cz

Omlouváme se za vzniklé nepříjemnosti. Vaše zkušenost není v souladu s našimi standardy služeb a chtěli bychom to vyřešit co nejrychleji. Prosíme, poskytněte nám více informací o vaší objednávce, včetně čísla objednávky, abychom mohli prozkoumat situaci a řešit ji. Kromě toho, rádi bychom se vám osobně omluvili a nabídli řešení. Prosím, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu nebo telefonicky a my se postaráme o to, aby byla tato situace vyřešena uspokojivě. Ještě jednou omlouváme za jakékoli nepříjemnosti, které jste zažili, a doufáme, že nám dáte možnost obnovit vaši důvěru.

Tým Profigaraz.cz

• Rychlost, přehlednost. Nakoupím zde znovu.

Reakce obchodu Profigaráž.cz

To je skvělé slyšet! Těší nás, že jsme vás mohli potěšit rychlostí a přehledností našich služeb. Vaše zpětná vazba je pro nás velmi cenná a potěší nás, dáte-li nám opět možnost sloužit vám při dalším nákupu. Pokud budete mít jakékoli další požadavky nebo dotazy, neváhejte nás kontaktovat.

Rychlé dodání,vše v pořádku

Reakce obchodu Profigaráž.cz

Velice si vážíme vaší pozitivní zpětné vazby! Jsme rádi, že dodání proběhlo rychle a všechno je v pořádku. Vaše spokojenost je pro nás prioritou a budeme se snažit udržovat tuto úroveň služeb i v budoucnosti. Pokud budete mít další požadavky nebo jakékoli dotazy, neváhejte nás kontaktovat.

Tým Profigaraz.cz

Sortiment dílů, které jiní nemají za dobré ceny.

Reakce obchodu Profigaráž.cz

Děkujeme vám za vaši zpětnou vazbu! Jsme rádi, že si vážíte našeho sortimentu dílů, které nejsou běžně dostupné jinde, a cenové dostupnosti. Naším cílem je nabízet široký výběr kvalitních dílů za konkurenceschopné ceny, abychom uspokojili potřeby našich zákazníků. Pokud budete mít další požadavky nebo jakékoli dotazy ohledně našich produktů, neváhejte nás kontaktovat. Těšíme se na další spolupráci s vámi.

Rychlost, spolehlivost

Reakce obchodu Profigaráž.cz

Děkujeme Vám za Vaše hodnocení a potvrzení rychlého a bezproblémového vyřízení Vaší objednávky. Vaše spokojenost je pro nás velmi důležitá a jsme rádi, že jsme mohli přispět k pozitivnímu nákupnímu zážitku.

Pokud byste měli jakékoli další dotazy nebo požadavky, neváhejte nás kontaktovat. Těšíme se na další možnost spolupracovat s vámi.

Reakce obchodu Profigaráž.cz

Oceňujeme Vaši poznámku o rychlosti dodání! Rychlé a spolehlivé doručení je pro nás prioritou, a je skvělé slyšet, že jsme to splnili i ve vašem případě. Pokud budete mít v budoucnu další potřeby, rádi vám opět pomůžeme s rychlým a efektivním servisem.

Tým Profigaraz.cz

• cena toho, co jsem hledal byla o dost příjemnější než jinde
    • poslali to fakt rychle

Reakce obchodu Profigaráž.cz

To je skvělé slyšet! Jsme rádi, že jsme vám mohli poskytnout výhodnou cenu a zároveň rychlé dodání. Vaše spokojenost je pro nás důležitá a jsme hrdí, že jsme splnili vaše očekávání. Pokud budete mít v budoucnu další potřeby nebo dotazy, neváhejte nás kontaktovat.

• Neni

Tým Profigaraz.cz

• Vyřízeno rychle a v pořádku

Tým Profigaraz.cz

Nákup bez problémů. Jeden den objednáno, druhý den doručeno. Zboží se mi zdálo až podezřele levné, je to ale v pohodě. Svařovací kleště drží, pro můj hobby provoz naprosto vyhovující.

Reakce obchodu Profigaráž.cz

Děkujeme Vám za Vaše hodnocení a pozitivní ohlasy týkající se rychlosti dodání a plynulého procesu nákupu. Těší nás, že jsme splnili Vaše očekávání a že jste zvolili naši službu. Další nákupy budeme rádi zpříjemňovat stejným vysokým standardům služeb.

Vaše poznámka ohledně ceny zboží nám je velmi důležitá. Jsme rádi, že jste byli spokojeni s cenou a zároveň si vážíme vašich připomínek. Naším cílem je poskytovat kvalitní produkty za férové ​​ceny a budeme se snažit udržovat tuto rovnováhu i do budoucna.

Pokud budete mít další dotazy nebo požadavky, neváhejte nás kontaktovat. Těšíme se na další spolupráci.

Tým Profigaraz.cz

Dobrá cena, rychlost doručení, funkční zboží.

Reakce obchodu Profigaráž.cz

Děkujeme Vám za pozitivní hodnocení a radost, že jste byli spokojeni s naší službou. Jsme rádi, že dodání zboží proběhlo rychle a účinně. Naším cílem je poskytovat vám kvalitní služby a zajistit, aby vaše nákupy byly co nejpříjemnější. Pokud budete mít v budoucnu jakékoli další dotazy nebo požadavky, neváhejte nás kontaktovat. Těšíme se na další spolupráci.

Tým Profigaraz.cz

• ochota a prijemne jednadni
    • nevim

doporucuji

Reakce obchodu Profigaráž.cz

Určitě si vážíme vaší zpětné vazby a jsme velmi rádi, že jste měli pozitivní zážitek s naší službou. Vaše spokojenost je pro nás prioritou, a je skvělé slyšet, že jste si všimli naší ochoty a příjemného jednání. Děkujeme za váš čas a důvěru v naše služby. Těšíme se na vaši příští návštěvu na našem eshopu profigaraz.cz! Pokud budete mít jakékoli další dotazy nebo požadavky, neváhejte nás kontaktovat.

Ok,žádný problém

Reakce obchodu Profigaráž.cz

Děkujeme velmi pěkně za vaši odpověď. Pokud byste měli jakékoli další dotazy nebo požadavky, neváhejte nás kontaktovat. Těšíme se na vaši příští návštěvu na našem eshopu profigaraz.cz!

• Vše OK

Reakce obchodu Profigaráž.cz

Vaše spokojenost je naší prioritou a jsme rádi, že jsme mohli naplnit vaše očekávání. Pokud byste měli v budoucnu jakékoli další otázky nebo potřebovali další pomoc, neváhejte nás kontaktovat.

• Rychlé dodání zboží

Reakce obchodu Profigaráž.cz

děkujeme za vaši zpětnou vazbu! Jsme rádi, že jste ocenili rychlost dodání vašeho zboží. Snažíme se co nejlépe vyhovět potřebám našich zákazníků a zajistit, aby jejich objednávky dorazily co nejrychleji. Vaše spokojenost je pro nás velmi důležitá a těší nás, že jsme vám mohli poskytnout výborný servis.

Tým Profigaráz.cz

Příznivá cena, dodání zboží obratem

Reakce obchodu Profigaráž.cz

Jsme potěšeni, že jste ocenili naše příznivé ceny a rychlost dodání zboží. Snažíme se nabízet konkurenceschopné ceny a zároveň zajistit co nejrychlejší doručení objednávek, abychom uspokojili potřeby našich zákazníků. Pokud budete mít v budoucnu další přání nebo otázky, neváhejte nás kontaktovat.