• ok

Reakce obchodu ProfiCyklodresy.cz

děkujeme Vám za recenzi a doporučení obchodu. Těší nás Vaše spokojenost s námi poskytovanými službami a budeme se těšit na Vaši další objednávku :).

Tým Proficyklodresy

Vše bylo v naprostém pořádku-ok.

spolehlivost,rychlost,kvalita

Tým Proficyklodresy

• Rychlost dodání a dobre ceny
    • Nic.

Maximální spokojenost s dodacími lhůtami, cenami a kvalitou nabízeného zboží.

Všetko v pohode.

obrý den,

Rychlost dodání.

Vše v pořádku.

rychlé dodání, vše OK

• Rychlost a kvalita doručení
    • Kvalita zboží

Tým Proficyklodresy

• Pěkný, přehledný web, velký výběr, rychlost doručení.

Tým Proficyklodresy

• Dobrá komunikace. velmi rychle doručení.

nic.

Tým Proficyklodresy

• Rychlé dodání a velký výběr produktů

• Kvalita
    • Rozumná cena

Tým Proficyklodresy

Naprostá spokojenost. Koupila jsem tady zboží, které jinde už nebylo k mání. Komunikace naprosto bez problémů, informace jsem měla obratem. Rychlé dodání.

• pohodlné

• Kvalitní zboží, rychlost dodání

Perfektní velmi spokojený

• Rychle dodání

• Rychle a levne

Tým Proficyklodresy

Tento obchod vřele doporučuji,ochota, vstřícnost a rychlé jednání