• nakoupil v obchodě PROFI-PEDIKURA.cz před 3 měsíci

Objednávala som si sadu na pedikuru. Chodíme s dievčatami na kurz pedikury (rovnaké) a každá sme v nej mali niečo úplne iné a dokonca niektoré nám posielali na dvakrát pretože neboli úplne.

Reakce obchodu PROFI-PEDIKURA.cz

Dobrý den, ano chyba se stala na naší straně. Za toto jsme se po upozornění omluvili a ihned doposlali chybějící nástroje. Rozhodně se musím ohradit, že v sadách bylo vždy něco jiného. Nástroje měli vždy stejné rozměry, mohly se lišit pouze v designu. Ještě jednou se omlouvám, že sada nebyla kompletní. S pozdravem Jiří Vykydal

• nakoupil v obchodě PROFI-PEDIKURA.cz před 4 měsíci

• Arogantni ridic volal pred tydnem, ale na dodavku stale cekame.

Nespolehliva dodavka, jelikoz obchod nepredal dopravci vsechny informace a pouzivaji nespolehlive/arogantni dopravce.

Reakce obchodu PROFI-PEDIKURA.cz

Dobrý den, pane Marku, podíval jsem se podrobně na Vaši objednávku, která byla vytvořena 8/2 a hned tentýž den byla i expedována na dodací adresu, kterou jste sám uvedl. Dodací adresa byla tedy zadána i pro doručení PPL. Z naší strany v tomto nevidím jakéholiv pochybení. PPL Vám zásilku doručovala 9.2 - 8.07 a následně 10.20, stím, že nebylo možné doručit po neúplné dodací údaje. Zde nerozumím, proč nedošlo k doručení, když byl udeven i telefón. S pozdravem Jiří Vykydal

• nakoupil v obchodě PROFI-PEDIKURA.cz před 4 měsíci

Neprodáváte bez IĆ. Škoda. Urbánková

Dobrý den, paní Urbánková,
    ano, byla Vaše objednávka po telefonickém hovoru zrušena, protože jste chtěla koupit zboží, které je označeno ,,Nákup pouze na ič". Jedná se o přípravek Allpresan 7 tinktura na nehty proti mykózám 50 ml určen po profesionální účel na pedikúru. Jeho neodborné použití může způsobit poranění, proto se nesmí prodávat konečnému spotřebiteli. Bohužel nerozumím Vašemu NEDOPORUČUJI? Chráníme tím nejen Vaše zdraví!
    S pozdravem Jiří Vykydal

• nakoupil v obchodě PROFI-PEDIKURA.cz před 10 měsíci

Taburet byl dodán dobře zabalený, chyběl záruční list, návod k sestavení a jméno výrobce. Spoj opěradla s taburetem byl připevněn šroubem, jehož umělohmotná hlavice se hned při prvním dotažení utrhla. Taburet jsme neposílali zpět, neboť cena poštovněho by byla vyšší než cena nového šroubu s umělohmotnou hlavicí.

Reakce obchodu PROFI-PEDIKURA.cz

Dobrý den, paní Marijano, děkuji Vám za komentář, nicméně se k tomuto musím vyjádřit. Již několik let se nemusí vydávat samostatné záruční listy. Nyní stačí doklad o koupi. Výrobce je uveden velkými písmeny na obalu a návod bývá součástí, i když složení taburetu je zcela intuitivní. Pokud není něco s taburetem v pořádku, tak stačilo zavolat a my bychom Vám ZDARMA poslali náhradní šroub. Pokud jsou nějaké reklamace, tak je řešíme obratem, proto si myslím, že toto nedoporučení není objektivní. S pozdravem Jiří Vykydal

• nakoupil v obchodě PROFI-PEDIKURA.cz před 1 rokem

Nespokojena jsem z nůžkami,které vůbec nesplňují mé očekávání.

Reakce obchodu PROFI-PEDIKURA.cz

Dobrý den, vybrala jste si z nabídky několika nůžek model ze základní řady, a pokud Vám nevyhovuje, tak Vám ho můžete bezplatně vrátit. Bohužel nerozumím tomu, že jste nám proto dala toto neobjektívní hodnocení?
    Zboží jste si vybrala, my ho včas dodali. Z naší strany nevidím žádné pochybení. S pozdravem Jiří Vykydal, jednatel spol.

• nakoupil v obchodě PROFI-PEDIKURA.cz před 2 lety

• široký výběr zboží
    • mají tam nepořádek, zboží nedorazilo všechno

ochotně komunikují, ale jinak chaos
    nekompletní dodávka

Reakce obchodu PROFI-PEDIKURA.cz

Dobrý den, objednala jste si dvoje kleště a malou pružinku, kterou jste podle vyjádření v balíku nenašla. Kolegyně které zásilku kompletovali a kontrolovali mají pružinku poznačenou, že do zásilky byla dána! Vy jste nám zavolali, že tam chybí, proto jsme malou pružinku obratem poslali v obálce Českou poštou. Obálka bohužel nedorazila, a toto budeme řešit s ČP. Nicméně jsme Vám poslali již další.
    Nemyslím si, že text zboží nedorazilo všechno a mají tam nepořádek, chaos je úplně přesný a je zavádějící. S pozdravem Jiří Vykydal

• nakoupil v obchodě PROFI-PEDIKURA.cz před 3 lety

Při reklamaci 2 držáků čepelek byli sice ihned dodány nové,údajně zkontrolované, ale jeden s nich je špatný, čepelka nejde nasadit, z tohoto důvodu příště nakoupím jinde.

Reakce obchodu PROFI-PEDIKURA.cz

Dobrý den, skutečně nevím, co si mám o tomto myslet?
    Před odesláním byly obě držátka VYZKOUŠENA na čepelkách pro která jsou určena, a proto Vám byla také odeslány??? Proč bychom jsme Vám posílali nefunkční věc a ještě na naše náklady? To nedává smysl. S pozdravem J.Vykydal

• nakoupil v obchodě PROFI-PEDIKURA.cz před 3 lety

Se službami jsme spokojena jen kvalita mně překvapila a odradila. Pokud si objednávám zboží na profi - měla by tomu odpovídat i kvalita. Po rozbalení jsem měla pocit jako bych nakoupila na tržišti.

Reakce obchodu PROFI-PEDIKURA.cz

Dobrý den, bohužel moc nerozumím Vašemu komentáři ohledně kvality? V našem sortimentu konkrétně v nástrojích, které jste hledala nabízíme hned několik úrovní kvality od špičkových nástrojů Credo Solingen - materiál Stainless, PEDICE - materiál INOX, 3TO/PODOPHARMA - Stainless a velkou nabídku dalších Stainless nástrojů. Vybrala jste si cenově nejdostupnější nástroje a tomu odpovídá kvalita. V naší nabídce nenajdete ani jeden nástroj z čínské nebo korejské produkce!

Dále jste si nakoupila dezinfekce Desprej, Insidur, Manox a zde je kvalita pořád stejná?Zboží balíme vždy, tak aby nedošlo k jeho poškození. Balíme ho do bublinkové folie, a pokud se přepravou stalo, to co popisujete, tak se za přepravce omlouvám. Jestliže jste nespokojena se zbožím, tak ho můžete bezproblému do 14 dnů vrátit?

Myslím, že je důležité, že jste dostala vše, co jste si objednala a hlavně včas, proto je nám líto Vašeho nedoporučení, které je velmi přísné, nicméně respektujeme Váš názor. Děkujeme Vám za nákup. S pozdravem Jiří Vykydal

• nakoupil v obchodě PROFI-PEDIKURA.cz před 5 lety

• Proč se jmenujete PROFI a nemate škrabky na paty ,ktere profipedikerka potrebuje nejvic ??!!
    • Nevadi koupime je v Nemecku,tam jsou i levnejsi !!

Reakce obchodu PROFI-PEDIKURA.cz

Vážený pane, velmi nás mrzí, že jste danou položku tedy plastový pilník na paty v našem sortimentu čítající cca 2 000 položek bohužel nenašel.
    Tomuto nedorozumění a zbytečně negativní recenzi se dalo předejít zavoláním, kde bychom Vám rádi pomohli. Pokud myslíte, že jsou v Německu levnější, tak samozřejmě máte svobodu volby, kde si je koupíte.
    Přesto Vám děkuji za tuto recenzi. Doufám, že bude návodem pro další zákazníky, aby nám zavolali, pokud něco nemohou najít. Velmi často se také setkáváme, že nástroje májí i tři různé názvy.
    S pozdravem Jiří Vykydal, jednatel spol.

• nakoupil v obchodě PROFI-PEDIKURA.cz před 5 lety

zboží jsem zakoupil a jsem spokojen,jen jsem očekával ostřejší břity. to nemáte nic jiného na práci,než vymýšlet bezbřehé dotazníky,jejichž vytvoření,zrovna tak jako jejich vyplňování, spotřebuje zbytečný čas.

Dobrý den, pane Babický,
    děkujeme Vám za nákup. Kleště, které jste si u nás zakoupil patří mezi nejprodávanější a hlavně se kupují na profesionální pedikúru. Doposud jsme nezaznamenali žádnou stížnost na ostrost. Kromě těchto kleští máme v nabídce i značkové PEDICE nebo Credo Solingen, takže je z čeho vybírat.

Co se týká toho dotazníku, tak jste se s ním vůbec nemusel zabývat?
    Nebudu však s Vámi souhlasit, že pro vyplnění spotřebujete zbytečně čas. Trvá to max. 30 sekund, pokud se nerozepisujete s komentáři. Ostatním případným kupujícím tímto říkáte, jestli je obchodník spolehlivý atd. Díky tomuto se nejen chrání zákazníci, ale také se upozorňuje na nedůvěryhodné obchody.
    S pozdravem Jiří Vykydal, jednatel spol.

• nakoupil v obchodě PROFI-PEDIKURA.cz před 5 lety

• pedikurní podnožka je krivá
    • tento výrobek není kvalitní
    • zboží jsem sestavila a dám si to opravit
    • bylo lévné a nechci se zdržovat s odesílánim zpět kvám.

Reakce obchodu PROFI-PEDIKURA.cz

Dobrý den, bohužel nerozumím tomuto Vašemu velmi přísnému hodnocení, které podle mého názoru není zcela objektivní.
    1) Pokud se Vám zboží nezamlouvá, máte možnost ho vrátit nebo reklamovat. Zboží vyměníme nebo Vám vrátíme zpět peníze včetně poštovné.
    2) Vámi zakoupeného typu nejlevnějšího podnožníků prodáváme měsíčně několik desítek kusů a reklamaci, že je křivý jsme doposud neměli ani jednu.
    Domnívám se, že nebyl správně smontován, ale toto nelze bez zkontrolování jednoznačně říct. S pozdravem Jiří Vykydal, jednatel spol.

Slibovaná kvalita neodpovídá

Reakce obchodu PROFI-PEDIKURA.cz

Dobrý den, skutečně nevíme, co si o tomto Vašem hodnocení máme myslet?

1) Objednávku jste si udělala 15.2. na 1 ks parafínu za 149 Kč S OSOBNÍM ODBĚREM!
    2) Téhož dne tedy 15.2. jsme Vám poslali e-mail, že je zboží připraveno k vyzvednutí
    3) Do objednávky jste uvedla telefonní číslo, které patří někomu jinému!
    4) Zboží bylo připraveno k vyzvednutí do 1.3.2013

Toto lze jednoduše vše doložit! Závěr ať si udělá, každý sám.
    S pozdravem Jiří Vykydal, jednatel společnosti.

• nakoupil v obchodě PROFI-PEDIKURA.cz před 6 lety

• doba dodania tovaru je velmi dlha

cenovo vyhovovalo

Reakce obchodu PROFI-PEDIKURA.cz

Dobrý den, na hlavní stránce e-shopu (první strana) a v obchodních podmínkách máme zřetelně uvedeno, že na SLOVENSKO zásilky v tuto chvíli neposíláme. I přesto jste udělala objednávku. Následně jsme Vás také informovali o této skutečnosti. Skutečně nerozumím tomu, proč tedy posíláte tuto recenzi? Situaci s odesíláním na Slovensko nyní intenzívně řešíme s několika přepravci. Věřím, že brzy tuto službu opět obnovíme.
    S pozdravem Jiří Vykydal, jednatel společnosti

• nakoupil v obchodě PROFI-PEDIKURA.cz před 6 lety

• velmi špatné ilustrativní zobrazení nabízeného zboží. zkreslující a nepřesný popis zboží.

jednou a dost

Reakce obchodu PROFI-PEDIKURA.cz

Dobrý den, velmi nás mrzí toto Vaše vyjádření!
    Z dosavadních recenzí nám ještě takto nikdo nereagoval? Pokud máte problém se zbožím, případně s jeho popisem, tak nám ho můžete vrátit.

Prosím, napište mi na můj e-mail: j.vykydal@odel.cz, v čem konkrétně vidíte problém.

Předem Vám děkuji! S pozdravem Jiří Vykydal, jednatel společnosti

• dobrý výběr zboží

líbí se mi sortiment zboží
    bez problému
    solidní profi

• nakoupil v obchodě PROFI-PEDIKURA.cz před 7 lety

• rychla objednavka pres internet
    • zadne
  • nakoupil v obchodě PROFI-PEDIKURA.cz před 7 lety

docela dlouhá dodací lhůta, ocenila bych odpověd, na mou objednávku,kdy vaše zboží dojde. děkuji za pochopení.

Reakce obchodu PROFI-PEDIKURA.cz

Vaše objednávka nebyla ještě vyřízena z důvodu dodací lhůty které je u každého výrobku napsáno bohužel taburet v oranžové barvě je dodací lhůta 1-2 týdny a u podnožníku 1 týden, což samozřejmě dodržíme. Zboží se snažíme expedovat v co nejkratším termínu, bohužel v tuto chvíli to dříve vyřídit neumíme za což se Vám velice omlouváme.
    S pozdravem Kateřina Vykydalová

• přijatelné ceny
    • velky vyběr zboží

přijatelné ceny zboží
    velky vyber zboží

doporučila bych obchod ostatnimz vyše uvedenych duvodu

• nakoupil v obchodě PROFI-PEDIKURA.cz před 7 lety

• není tam všechno zboží

dobrý obchod

Reakce obchodu PROFI-PEDIKURA.cz

Rádi bychom reagovali, ale potřebovali bychom upřesnění, co případně chybí. V případě, že zákazník nenalezne v nabídce nějaké specifické zboží, stačí udělat dotaz nebo telefonicky kontaktovat naše pracovníky. Velmi rádi, pak produkty případně doplníme. :)