• Zboží nikde a peníze mi asi už nikdy nevrátí.Uz mi nezvedaji ani telefon ubožáci.Před třema týdny slíbili že peníze pošlou.Jsou to svině, nedoporučuji.

• Podvodný obchod - žádné potvrzení objednávky, na urgence nereagují, telefon nikdo nebere - firma je dle OR od ledna v likvidaci - POZOR!!!!
    • Dle mne se snaží jen vylákat peníze na zboží, které nedodají.

Podvodný eshop, zboží nedodáno, komunikace žádná

Objednal jsem si zboží na prodejnu a nedostávají o ni žádné informace, čekám už dlouho a objednávku ruším.

• Objednala som miniskleniky s podmiskami. Aj napriek tomu, ze bolo uvedene, ze su skladom, volali mi, ze to nemaju skladom a ci mozu stornovat objednavku. Suhlasila som. Peniaze mi vsak nevratili a na mail, v ktorom som ziadala vratit peniaze doteraz nereagovali.

• Po telefonu sliby, v reálu prdlajs

• žiadna
    • kominukácia, deklarovaný tovar nemajú skladom, prislúbená náprava odignorovaná

nikdy si z tohoto obchodu už nič neobjednám a ani to nikomu nedoporučujem, tovar udávaný skladom nemajú, týždeň mi to nikto nie je schopný dať vedieť a keď už som dohodnutý na výmene tovaru a odoslania druhý deň, aj toto nakoniec odignorovali, super prístup

Po týdnu od objednání, kdy přišel pouze automat. potvrzující e-mail jsem poslal dotaz e-mailem, bez reakce a tak jsem do firmy zavolal, jestli s objednávkou mohu počítat. Musel jsem zavolat na další číslo do skladu, kde mi pán sdělil, že jim zkolaboval systém, položky neodpovídají skladu, a že mají jen 1ks z objednávky a neví, kdy naskladní další. Požádal jsem ho, aby mi zaslal alespoň ten. To bylo ve středu, do pátku se nic nedělo, tak jsem napsal ještě jeden dotaz v e-shopu a překvapivě přišla po pár hodinách informace, že je zásilka vyskladněná.

• Rychlost doručení zboží

• Objednávka nedošla a na dotaz kde to vázne nikdo neodpovídá už nikdy více tenhle obchod.

• žádná
    • uvedené zboží na skladě nemají
    • peníze,zpět nevracejí
    • žádná komunikace

Tento e-shop,už nikdy.

Zboží nebylo ani po týdnu doručeno. Objednávku jsem stornovala a peníze mi nebyly vráceny. Na e-mail žádná reakce.

Do dnešního dne, krom potvrzení objednávky, se nic neděje.

• obchod nekomunikuje
    • nic nevím o své objednávce
    • už od nich nic nechci

Skvělý obchod všem doporučuji,rychlost dodání skvělá komunikace

• zajímavý sortiment
    • některé položky "skladem" nejsou na skladě
    • Doprava "Uloženka, doručení na adresu" nechala balík zmoknout tak, že se lepenková bedna rozpadala; zjevně stála někde na dešti. Naštěstí jsem objednával zboží určené do vody, tak to nevadilo.

OK

• klamu co maju na sklade , napr na webe maju dostupnost ale v realite vas len natahuju....
    • nekomunikuju so zakaznikom

Stala sa my taka vec , na ich stranke mali zobrazenu dostupnost 3 kusov svetla co som chcel objednat, nakoniec to vobec nebola pravda a ja som cakal viac nez tyzden na niejaku odpovet co sa deje, nakoniec som zrusil objednavku ... nedoporucujem tento obchod zla komunikace ect...

Zboží přišlo úplně jiné než které mělo již je to 14 dní a správné zboží ještě nedorazilo

Neměli skladem zboží, které jsem objednala, takže mi obratem volali a pomohli najít jiné řešení.