• Velice milý personál, který vyjde vstříc a poradí. Odborníci na svém místě. Veluce vstřícní.

Jsou skvělý

• Rodinný podnik s nedalekým parkovištěm

Ochotně vše vysvětleno o stroji po telefonu, když jsem se na vše vyptával, např:co to umí, jaký je pro mne vhodný, jak opravy a náhradní díly ap. Volal jsem 3 krát pro informace a vždy ochotně vše zodpovězeno, aniž bylo jasné, že si nový stroj koupím. Tímto děkuji za ochotu i za výběr stroje-zatím jsem spokojen. Když je pro někoho zaměstnání koníčkem a navíc tomu i rozumí-tak i zákazník je spokojen. Halmeš Jaroslav

• Rychle dodáno

• Vše proběhlo rychle a já nemusela čekat

Maximální spokojenost

• Velice milé a vstřícné jednání od pana majitele i druhého pána na prodejně. Při osobní i při telefonické konzultaci byli oba velice příjemní a ochotní zodpovědět všechny otázky týkající se šicího stroje. A ještě jsem dostala dáreček!!! Tento obchod velice doporučuji.

• Rychlý, osobní přístup (o víkendu)
    • Skutečně zboží skladem!

I v této "těžké koranavirusové době" všechno dopadlo na 1, včetně PPL.
    Děkuji

• Odborné poradenství
    • Nabídka servisování

S nákupem jsem velice spokojená. Profesionální přístup, stroj byl připraven k vyzvednutí během chvilky. Velice příjemní pánové. Určitě se sem budu vracet na pravidelné servisování stroje.

• rychlost, ochota, profesionalita !!!

Ti co tam pracují,jsou opravdu profesionálové na svém místě,rozumí tomu co dělají co prodávají.Umí poradit i člověku,který se nemůže rozhodnout,nebo tomu nerozumí. Tento obchod doporučuji všem,skvělé ceny,velký výběr zboží i doplňků a hlavně ta odbornost a ochota k nezaplacení.

• velmi ochotní, rychlé jednání.

Velmi seriózní a vstřícné jednání, vřele doporučuji

Super rychlá dodávka

Objednat lze přes web, telefonická domluva byla rychlá a vedla k věci, zboží předáno podle domluvy, vše funguje. Spokojenost.

• Rychlá, vstřícná domluva

perfektně zpracovaný a přehledný e-shop,kde jsme si zboží vybrali,objednali.Na základě domluvy jsme byli majiteli vyrozuměni,že objednané zboží je připravené k vyzvednutí,kde jsme si ho týž den osobně vyzvedli u velmi ochotné a příjemné obsluhy.Jsme velmi spokojeni a kdykoliv budeme v tomto oboru šicích strojů cokoliv potřebovat i do budoucna,rádi využijeme této prodejny a jejich nabídky či služeb.Vřele všem doporučujeme.