Objednávám opakovaně, vždy všechno v pořádku.

• rychlost, ochota při tel. jednání
    • žádná

Rychlost.

• Rychlost, spolehlivost

Zboží dorazilo rychle, bylo řádně zabaleno. Mám ale podezření, že mi jeden výrobek byl doručen bez originálního přebalu a tudíž nemám jistotu, že se nejedná o již použité zboží.

• Žádné zboží nedorazilo, ani se z obchodu nikdo neozval.

• Rychlé dodání, balík v pořádku.

Vše bylo super a velmi rychlé. Výborná cena. Byla jsem velmi ráda, že jsem mohla využít platbu na dobírku . Moc děkuji za vše.

• rychlé doručení druhý den po objednání
    • natržený obal

Objednávala jsem manikúru, kterou mám pro vnučku jako dárek. Manikúra je pěkná, ale přišla v otrhané krabičce jako rozbalené zboží.

Rychlé, spolehlivé

• Příkladný eshop

Spokojenost

• Vše je dodáno rychle

rychle, spolehlivě

• super cena, rychlé dodání

• Velky vyber
    • Dobre ceny

Z eshopu jsem objednala celkem 3 druhy zbozi. Objednanou vuni mi obchod z nakupu stornoval bez vysvetleni - prisla mi zalohova faktura, ve ktere bylo uvedene zbozi vyjma vune.
    Objednala jsem si mala baleni masky na vlasy, ale eshop mi poslal uplne jiny druh - toto jsem s eshopem zacala resit a zatim nemam odpoved.
    Obchod nepredal dopravci muj email, takze jsem vubec neobdrzela PIN k vyzvednuti zasilky a musela jsem jej ziskat az po kontaktování PPL. A ani jsem diky tomu nekolik dni netusila, ze balicek je pripraven k vyzvednuti.

• Rychlé vyřízení

Vše v pořádku, rychlé dodání. Obchod doporučuji.

• Moc milá komunikace

Rychle doruceni, přátelská cena zbozi.

• Skvělé ceny, 1500 ml samponu jsem koupila za stejnou cenu, jako stojí na Notinu 500 ml
    • Platba převodem a ne kartou online. Ale chápu, že i díky tomu jsou ceny nižší

Trochu jsem se bála, protoze cena byla skoro až podezřele nízká, ale všechno proběhlo v pořádku a objednávka dorazila.