Rychlost, vstřícnost, preciznost, skvělé jednání.

Reakce obchodu Prodeticz.cz

Děkujeme za Vaše ohodnocení a velice si vážíme Vašeho názoru. Jsme rádi že objednávka byla dle Vaších představ a splnila Vaše očekávání. Tým prodeticz.cz

Vše bez problému. Doporučuji.

Reakce obchodu Prodeticz.cz

děkujeme za hodnocení našeho e-shopu. Doufáme že Vám objednávka udělala radost a splnila Vaše očekávání..

Super obchod.

Reakce obchodu Prodeticz.cz

děkujeme za ohodnocení našeho obchodu.

• Zboži bylo doručeno v pořadku.

Reakce obchodu Prodeticz.cz

děkujeme za kladnou recenzi a doufáme že se na nás opět obrátíte.

S pozdravem tým prodeticz.cz

Výborná spolupráce a jednání..Moc spokojená

Dobry den,
    děkuji Vám za projevenou důvěru a pozitivní recenzi. Velice si vážím Vaší objednávky a doufám, ze budete s dodaným zbožím maximálně spokojena a využijete našich služeb třeba i během příštího nákupu.
    S praním hezkého dne www.prodeticz.cz

• Nabízí zboží, které má skladem, přesto není schopné jej dodat a navíc si za to nechá zaplatit.
    • Neosobní jednání, nedoporučuji.

• špatná komunikace s obchodem
    • jeden zaměstnanec neví co dělá druhý, jeden vám tvrdí že to číslo obj je druhy že to číslo obj není, měli by si v tom udělat pořádek

balíček mi nedorazil a ani nedorazí, zásilku ztratil geis, to chápu může se stát.
    komunikace s obchodem byla špatná, voláte tam diktujete číslo objednávky na to vám řeknou že to není číslo objednávky a jestli jste si opravdu objednávali u nich, pak píšete e-mail kde vám zase řeknou že to číslo objednávky je, v zásadě vás odbudou a vy je musíte pořád uhánět aby vám vůbec odpověděli proto nedoporučuji