• Slevové akce
    • Sortiment
    • Dopravci
    • Upomínky platby
    • Nefér jednání, rušení objednávek

Po 2dnech upomínka platby, ač bylo dávno placeno. Jo o víkendu banky nejedou. 1.drzost!

Poté odeslali balík údajně k nám. Dle ppl vygenerovali pro 2balíky 1číslo a tak místo, aby balík doručili, vrátil se do obchodu. Nejen, že jsem si musela vše vyzjistit, co se stalo, ale následovalo další nepochopitelné jednání. Nevygenerují nové číslo pro balík a nepošlou zpět. Objednávku stornovali a že pošlou platbu zpět a pokud zboží chci, musím znovu objednat a znovu zaplatit. Takže ztráta času, poplatky za převod, neuctivé chování. Mnou objednané zboží už na netu nebylo, leč se válelo kdesi v balíku. Nádhera. To je shop snů! Opravdu nemehla. Spárovat objednávku s novým číslem balíčku by zvládl i béčkový ajťák. Ale MALL má své postupy...

A toto není poprvé. Půl roku zpět udělali totéž na mall, jelikož byl plný mallbox. Jsou to hlupáci. Je rok 2019!

• Vrácení zboží zdarma.
    • Pěkně udělané stránky, pěkně se tu vybírá.
    • Dobrá komunikace s obchodem.
    • Drahá dobírka, někde nestojí nic, tady 50kč a to i při dopravě zdarma.
    • Zboží je docela drahé, vybírám jen v nějakých slevách, popřípadě s kupóny na slevu.
    • Když je doprava zdarma, nemohu si vybrat dopravce, jsem nejvíce spokojena s přepravní společností DPD.

Mám tento obchod ráda, hlavně protože v minulosti, jsem tam nakupovala moc často, zvykla jsem si tady nakupovat. Dříve byly nákupy za lepších podmínek. Za každý nákup jsem dostala 200 kč kredit na nákup další a šlo to kombinovat i z nějakou další slevou a doprava zdarma také byla častěji. Všechny tyto výhody už ale zrušili, proto už tam ta výhoda není tak moc vidět. Je škoda že obchod byl prodán. I ta dobírka dříve stála méně. Teď je to pořád dobrý obchod, už ale zde nenakupuji až tak často, konkurence bývá často levnější.

• Rychlé odeslání
    • Obchod mi napsal e-mail,že zboží bylo odesláno,ale bohužel mi ještě nic nepřišlo ani dopravce mi nic neposlal. Již je to 10 dní.

• Obchod má rychlé dodání. Jen zklamal dopravce PPL, ani nezavolal a předal balíček úplně někomu jinému na jiné adrese bez dokladu totožnosti

• Velký výběr zboží od plenek po hračky...
    • Jako nevýhodu bych viděla, že už obchod nenabízí akce jako byly dřív kredity na další nákup a nebo speciální kredity na Velikonoce, den dětí atd. /To mě vždy nalákalo k nákupu a nakupovala jsem zde třeba každý měsíc. / Teď už tolik ne a radši hledám u konkurence.
    • Poštovné zdarma na 1OOO, - jen u některých dopravců.

• sortiment
    • každý kus objednávky byl zabalen zvlášť
    • přepravní společnost - mlčeti zlato

Body, tepláky, dudlíky, lahvička.... vše baleno zvlášť. Přišlo 5 balíčků, to mi připadá jako plýtvání. Jinak došlo vše v pořádku. Přepravní společnost resp.kurýři, kteří hodnotí, kdo bydlí ve vidlákově a kdo ne..a další projevy buranství během pár vět. Sorry, ale kdo je na jejich hodnocení zvědavý?

Reakce obchodu Prodeti.cz

Dobrý den Heleno,

děkujeme za Vaše hodnocení a cenný podnět ke zlepšení našich služeb.

Jistě není v pořádku, že vaše objednávka byla takto rozdělená do několika zásilek. Předala jsem informaci na naše příslušné oddělení, aby se již více tato situace neopakovala.

Hezký den.

Alex
    [email protected]

• Vyhodna cena
    • Zadne informace o zbozi, jen, ze predali dopravci, ale nic vic. Pak se az ozval prepravce. Ale doba dodani byla opravdu kratka :-)

Super obchod, vyhodne ceny, prehledne stranky, rychle dodani