Přehledný,rychlý

• dobré ceny

super rychlost dodání

• Výrorná
    • lokalita uprostřed Brna = možnost osobního vyzvednutí zboží = úspora času + úspora za dopravu :-)
    • Nevím.

Zboží bylo připraveno k odběru velice rychle, příjemná obsluha. Prodavač automaticky předvedl nejen obsah balení, ale i vnitřku telefonu. Nejlepší je pro mě výše zmíněná vynikající lokace obchodu v centru Brna.

• zboží deklarované skladem bylo opravdu skladem
    • objednal jsem si telefon, eu distribuce chápu, že tedy tento telefon byl přednastaven na italštinu, ale jaké bylo mé překvapení, že celý telefon byl celý ohmataný, a otisky prstů byly i pod ochranou folií displeje i na čočce foťáku, není mi jasný důvod, zda to bylo bazarové nebo předváděcí zboží, ale rozhodně jsem ho nekupoval ani jako rozbalený nebo předváděcí kus !!
    • Takže nalepovat ochrannou folii na již zapaplanou obrazovku byl lehký horor

mám rozporuplný dojem a nejsem si jist, jestli bych doporučil obchod i ostatním.

• rychlost vyřízení objednávky

• ceny
    • nekonkretizuje, ze které "EU" distribuce telefon pochází, protože přístroj je vždy určený konkrétně pro nějaký stát ...to se projeví v nastavení telefonu

rozumné ceny, doufejme, že nebudu muset využít reklamační mechanismus

Vybraný telefon mi byl zaslán v jiné barvě než jsem si objednal. Mohu pouze spekulovat, do jaké míry to byl záměr a do jaké míry šlo pouze o omyl. Vzhledem k tomu, že barvu, kterou jsem požadoval nakonec vůbec neměli, nejsem si úplně jistý... Nicméně telefon jsem odeslal zpět a prodejce mi vrátil peníze včetně nákladů na poštovné do poslední koruny.

Všechno v cajku,jen ta folie na displej v baleni chybela:-(

• cena a osobní odběr v Brně
    • Menší sortiment výrobků a zatím o dalších nevým

Byl to můj první nákup zde,takže těžko hodnotit.Ale vše proběhlo bez problémů.Jaká bude případná reklamace to teprve uvidí.

• osobní odběr v Brně
    • nízké ceny

100% doporučuji!!

obchod doporučuji a vybrala jsem si jej, jelikož měli nejlevnější ceny mobilu, který jsem chtěla

• Dobrá cena. Možnost osobního vyzvednutí v Brně.

• Dobrá cena
    • parkování

Velmi dobrý

• Rychlost vyřízení objednávky.
    • Neshledal jsem.

Doporučuji,vše bylo vyřízeno rychle,zboží přišlo v pořádku.

• o žádných nevím

dobrý, rychlá dodávka zboží

Celkově jsem spokojena. Jedinou připomínku mám k platbě, chtěla jsem platit kartou - buď online platbou nebo u dopravce a to bohužel nešlo, musela jsem platit hotově.

rychlost

• Rychlost vyřízení objednávky.
    • Možnost osobního vyzvednutí.

• Že je jen jedna možnost k vyzvednutí osobně,
    • jinak drahá doprava

spokojenost