• Osobní odběr a ještě ten den připravené zboží na prodejně, ceny
    • nemá otevřeno o víkendu v kamenné prodejně v brně

• Dostupnost a nabídka.

• Rychlé dodání (do jednoho a půl dne jsem měl mobil doma)
    • Přehlednost e-shopu
    • Neprodává obaly k mobilům
    • Dostal jsem krabičku kde byla odlepená pečeť. Původní pečeť byla přeříznuta a byla nahrazena vaší lepenkou, která byla odlepena. Chápu, že to někdo kontroloval, ale jedna blbá nepřilepená lepenka a někdo aktivnější než já Vám to pošle zpátky (Ostatně na lepence máte napsáno: Pokud je pečeť poškozená, nebo nese známky manipulace, zásilku nepřebírejte)

V obchodě jsem nakupoval, proto že mi nabídl nejlepší cenu a nejlepší výběř. Jen by bylo dobré jako prodejna mobilů, prodávat i obaly na ně. Mě osobně mrzelo, že musím dávat další peníze za dopravu. Většina lidí co si koupí chytrý telefon na něj bude shánět i obal.

Když někdo bude shánět mobil, rozhodně vás jako obchod doporučím.

• velmi rychlá komunikace a dodej

Nebyl žádný problém s nákupem. Než jsem koupil, dotazoval jsem se na zboží, vše mi bylo perfektně zodpovězeno. Bohužel mi zakoupený telefon NOKIA LUMIA 930 (prosinec 2015) po dvou týdnech od koupě ukradli.

Nakupoval jsem zde kvůli tomu, že měli na webu napsáno, že mají v Brně skladem Microsoft Lumia 640 LTE. Zboží jsem objednával ráno s tím, že si je odpoledne vyzvednu. Když jsem odpoledne (kolem 16:00) volal, zda si je můžu vyzvednout, bylo mi řečeno, že je skladem nemají a že musím počkat přes víkend. Objednávku jsem tedy zrušil a objednal jinde, kde Lumii skladem měli.

• Zboží skladem

• nemusím do davu,
    • nečekám,až na mě přijde řada
    • pro mě nemá

Cena, rychlost, kvalita.

Celou dobu jsem sháněl Sony XPeria M2 purple (fialový) tento obchod ho nabízí, ale po rozbalení balíčku doma, byl telefon bilý, zbytečně jsem to kupoval od nich..

Reakce obchodu prodejnamobilu.cz

Dobry den, telefon jste si objednal bílý - podívejte se prosím do potvrzujícího emailu, jakou barvu jste si zvolil. Telefon Vám byl dodán přesně takový, jaký jste si objednal.

• Mobil dorazil bez faktury, dorazil jiný, levnější model za vyšší cenu. Mobil je určen pro expedici na Rumunský trh , bez návodu. Měl to být dárek, proto zatím nevracím, protože alespoň nějaký pro dceru potřebuji.

Špatná komunikace,několikeré urgování dodání faktury, zaslali jiný - podobný typ, který byl v e-shopu levnější, ale cenu nechali za dražší. Bez omluvy a vysvětlení. Doufám, že nebudu mustet řešit reklamace, protože to jde JEN přes tento obchod, nikoliv prý přes servisní síť LG. :-(

• Rychlost a dobrá cena

Doporučuji ostatním, dobrá cena a rychlost

• Cena, kamená prodejna v Brně
    • Pronajaté prostory

Objednané zboží je plně funkční, zatím bez závad. Odpovídalo plně popisu. Uvidíme jak budou schopni vyřešit případnou reklamaci nebo opravu.

Hledal jsem obchod, kde budou oba mobily, které si vybrali syn a dcera. Tento byl jediný, jednání rychlé, korektní, určitě si ho přidám do oblíbených.

• rychlost dodání, zboží bylo připraveno k vyzvednutí na prodejně ještě tentýž den, příznivá cena

• - přehlednost
    • - osobní odběr
    • - dobré ceny

Určitě doporučuji.

• Neuvěřitelná rychlost.

Výborné ceny, super rychlé dodání zboží.

• Nejsou...
    • Špatná komunikace.
    • Nereagují na danný problém.
    • Nepřišlo mi vše co jsem si objednal.

Nevím jak pořídili ostatní nakupující,ale bohužel já jsem si objednal zboží a přišlo mi z toho jen část.
    Volal jsem,psal emaily a bohužel nikoho to nezajímá...
    Tak prosím hlavně nenarazte na špatná nákup...

• na stránkách byla uvedena dostupnost skladem, po týdnu, kdy se z obchodu nikdo neozval jsem tam sama volala a dostala informaci, že zboží "už asi nebude". Naštěstí jsem objednávala s dostatečným předstihem, tak se mi podařilo vybrané zboží sehnat jinde, pokud bych ale byla v časové tísni, nestihla bych nakoupit to, co jsem chtěla. Především mi vadí to, že mne okamžitě o nedostupnosti neinformovali - chápu, že na stránkách mohou mít chybu omylem

Když chcete mít jistotu, nezkoušejte to zde - jsou nespolehliví

• Mám negativní názor