Zboží přišlo poskrabane a nefunkční, následná komunikace s obchodem rovná se výsměch zákazníkovi..!!

Normálně recenze nepíšu, ale tady se dokonce i rád přihlásím. Odeslal jsem na info email zprávu, že bych mou objednávku rád zrušil. Tak či tak objednávka přišla na zásilkovnu a pak byla vrácena. Není možné pro někoho kdo má pozitivní covid test prostě se sebrat a dojít si pro balík. Tuto skutečnost jsem osvětlil v odpovědi na email kde po mě chtějí uhradit náklady za dopravu. Takže 2 maily 0 odpovědí ze strany prodejce. Velmi obchod nedoporučuji.

• Chtěj platbu předem na účet a to se mi nelíbí!

Reakce obchodu ProdejHer.eu

Bohužel, již jsme Vám dříve odeslali zboží na dobírku, které jste nepřevzal a vrátilo se nám zpět. Proto jsme Vás požádali o platbu předem. Neakceptoval jste to a položil neočekávaně sluchátko.
    Není to běžný postup, normálně posíláme i na dobírku, pouze u zákazníků, kteří nepřebírají zásilky a vracejí se nám, požadujeme přednostně platbu předem.
    S pozdravem Prodejher.eu

• Lze zde platit i kartou, což na jiných zásilkovnách nelze.

• Rychlé dodání.

Doporučuji.

• Super domluva rychlé dodání zboží

• Objednal jsem. 3 dny se nic nedělo, proto jsem napsal o zrušení objednávky. 4. den objednávku poslali a s tím mail, že nejde zrušit objednávka protože bylo zbozi posláno.

• Super doporučuji

Hodnotím a dávám 10 doručení zásilky bylo tak jak má zboží v pořádku doporučují

• Cd bylo ulepené a špinavé,hru sem musel asi 12krát stahovat

• Zboží nejdříve je skladem, pak zase není a peníze Vám také nevrátí. Voláte dokola, kde je zboží a pan Kotek Vám lže, že zboží odeslal. Když voláte už po čtvrté, tak Vám teda zdělí, že zboží už teda není skladem, ale peníze už člověk neuvidí!!!, že musí počkat až se mu připíšou na účet, ikdyž už připsány dávno byly. Nikdy více!!!!!

Zboží nebylo v dobrém stavu - bylo poškrabané.

• 2 roky záruka
    • Rychlé doručení

• Nízké ceny
    • Široký výběr her
    • Pouze česká pošta

Skvělý a rychlý obchod, vše proběhlo bez jediného problému. Škoda jen, že zboží bylo doručeno na jinou adresu. Není to však nic zásadního.

Hry byly doručeny poškrábané a umatlané. Po mé stížnosti, mi byla nabídnuta sleva na další nákup. Celková komunikace s obchodem je dle mého názoru velmi pomalá.

• Vše bylo velmi rychlé i když jsem si vzpomněla s nákupem pár dní před Vánoci. Do 2 dnů jsem měla balíček doma.
    • Celá zásilka byla pěkně zabalené a obsah byl zcela v pořádku.

S tímto eshopem jsem byl velice spokojen nakupoval jsem zde poprvé a byl jsem rád že jsem dostal 5 procent slevu na příští nákup hra byla velmi dobře zabalená , rychle odeslaná , levná hra na Xbox 360

hra mi došla v cizím jazyce! hry neobjednávat!

• Dobré ceny
    • Přehledné stránky

Objednal jsem si hru a do druheho dne jsem ji mel doma.