• Poměrně pěkně zásobený obchod,ale ta obsluha?To je děs!!!

• Objednali sme si anténu na rádio, ktorú sme však potrebovali zrušiť. A aj po dlhej snahe (dovolať sa do obchodu bolo nemožné), nemáme ani peniaze a ani produkt.

neuvěřitelné...
    Pan Michňák si objednal a zaplatil zboží, které jsme zaslali.
    Balík nebyl na výdejním místě vyzvednut a vrátil se nám zpět.
    Peníze byly na účet vráceny 8.11.

• Poslal sem na opravu asi 9 povrchově poškozených CD, ale když se mi vrátili zpět, po opravě nebylo znát velkého rozdílu a žádné z herních dvd nefunguje.
    • Brýle byly rozbalené, poškrábané, byla vypadla pružinka držáku telefonu, prostě použité zboží, které v takovém stavu nenajdete ani v tom nejhorším bazaru. Nevrátil jsem je jen z důvodu, protože jsem na to přišel až doma a jsem po operaci páteře, takže mi to nestojí za to se s někým hádat. Ale moje hloupost, že jsem si to na místě neprohlédl, i když mě měla na to upozornit poškozená krabice i s dírou. Brýle ale fungují. Nikomu nedoporučuji a naopak budu všechny varovat. A to jsem ještě tak shovívavý, že se o tom nezmíním mě sestřenici, která je novinářka a z toho by byla úplně nadšená. Tak se mi raději nepripominejte.
    • Výše uvedeno

Výše uvedeno. Děs, hrůza a utrpení. Katastrofa a drzost v takové míře, o které jsem si myslel, že v dnešní době není možná. Ale je! Zmýlil jsem se.

• nepříjemné chování
    • neochotnost
    • neznalost zboží, které prodávají

Tak u nich už nikdy! Naprosto strašné. Nepříjemní, neochotní, neznalí vlastního zboží atd. Jak výlet časem do nejhorších devadesátek! Vyhněte se !!

Reakce obchodu ProdejDVD.cz

Je mi vás upřímně líto pane Marek...

výrobek vyhazoval hlavní jistič v celém domě

• Balík přišle dobře a rychle
    • Prdukt vypadal jakoby ho už někdo předemnou použil.
    • Špatkná kvalita spracování
    • Nedopručuji

Kupil jsem si vr brýle. Přišli opravdu rychle. Jenže balík byl zabalen jakoby ho balilo dítě ze školky, jako vycpávka byli staré letáky z bili a samotné brýle vypadali jakoby je již Někdo předemnou hojně používal a nezacházel s nimi úplně dobře. Jsou ze všech stran úplně poškrabané a popruhy na hlavu vypadají jakoby je sežral pes. Opravdu hrůza.

• Zásilku jsem z pošty neobdržel

Doposiaľ tovar nedorazil...

Vážený pane,
    zde ja Vaše zásilka:
    24.06.2021 16:21 Prešov (SK)
    Zásilku se nám nepodařilo doručit a vrátili jsme ji zpět na depo.
    24.06.2021 13:53 Prešov (SK)
    Zásilku se nám nepodařilo doručit.
    Kurýr nezastihl příjemce zásilky. (druhý pokus o doručení).
    24.06.2021 07:46 Prešov (SK)
    Zásilku jsme předali kurýrovi.
    23.06.2021 14:07 Prešov (SK)
    Zásilku se nám nepodařilo doručit a vrátili jsme ji zpět na depo.
    23.06.2021 09:12 Prešov (SK)
    Zásilku se nám nepodařilo doručit.
    Kurýr nezastihl příjemce zásilky a zanechal mu upozornění.
    23.06.2021 06:52 Prešov (SK)
    Zásilku jsme předali kurýrovi.
    23.06.2021 06:51 Prešov (SK)
    Zásilku jsme přijali na depo.
    21.06.2021 13:56 Praha 4 - Michle ...
    Zásilka je na cestě na depo, ze kterého ji budeme doručovat.
    21.06.2021 12:39 Praha 4 - Michle ...
    Zásilku jsme vyzvedli u odesílatele.
    21.06.2021 12:04 Datové centrum
    Přijali jsme informace k zásilce od odesílatele.

• delší čekací doba na zásilku
    • nepravdivé informace o zásilce

Doručen jiný typ zboží. neragují na případné řešení reklamace, nebo výměny

• Bez problému jsem pro nefunkčnost s mými přístroji vrátil
    • peníze mi v plné hodnotě přišly okamžitě
    • rychlost jednání
    • Mezi TV LG a starší kino Panasonic nefunguje

doručení rychlé, objednávala jsem 2 usb větráčky, bohužel jeden hned první den přestal fungovat, druhý zatim drží uvidíme... ale za ty penize se to asi dalo čekat :-)

• - má zboží, které již jiné obchody nevedou (tedy spíše - nabízí ho)
    • - obchod mi s neuvěřitelnou drzostí zrušil mou objednávku !!!
    • - nabízí zboží, které nemá nebo ho nemá v objednaném množství a přitom celou objednávku potvrdí a dokonce Vás ji nechá i zaplatit (to mluvím o dvou předchozích objednávkách - ani jedna nebyla dodána kompletní)
    • - neuvěřitelná arogance prodejce, s jakou jsem se ještě nikde nesetkal
    • - otřesná komunikace a drzost hodnocení mého předchozího hodnocení - zvážím žalobu za urážku mé osoby

Když si někdo otevře živnost na prodej zboží, tak je jeho povinností také toto zboží prodávat. Zejména, když se v mém případě jedná o platícího zákazníka, kterému dokonce při předchozí platbě předem vraceli peníze za zboží, které bylo v objednávce potvrzeno a pak zjistili, že ho nemají. Za své dva nákupy jsem si vysloužil plno urážek a až budu mít čas, předám záležitost k prošetření ČOI a Živnostenskému úřadu. Jejich software je nastaven rovněž podivně - pořadí požadovaných kroků při objednávce totiž nepochopitelně neodpovídá pořadí, které požaduje jejich program - pokud nevyplníte místo dopravy nejprve svou adresu, tak jejich systém hlásí, že pro dané zboží (přesněji - pro žádné prodávané zboží) neexistuje žádná doprava. Teprve, když vyplníte Českou republiku jako místo pobytu, tak lze zpětně vyplnit i dopravu. Neradujte se ale předčasně, že jste sehnali zboží, které jinde nemají. Klidně Vám odešlou bez jakéhokoliv upozornění např. o jedno balení CD-R méně (a vůbec je nezajímá, že krabičky na CD si kupujete podle objednaného množství CD !) a když se na základě oznámení dopravce o výši dobírky teprve dozvíte, že částka je nižší, pak Vám teprve obchod laskavě sdělí, co Vám nezabalil a "že nemusíte zásilku přejímat". Pokud by obchod postupovat slušně, tak by se měl jednoznačně za svá pochybení omluvit a ne mi ještě zakazovat u nich nakupovat. Doufám, že dostanou od ČOI pořádnou pokutu, když se evidentně nechtějí smírně dohodnout a řádně objednané zboží mi dodat. Mimochodem, doobjednával jsem právě nosiče CD-R Audio, kterých mi posledně poslali méně, než jsem si objednal. Slušný obchod by mi chybějící balení doposlal zdarma - ano, tak se slušné obchody, jako např. Bontonland, chovají - doposílka je zdarma. Od tohoto obchodu ale slušné jednání nečekejte. Už se těším na reakci obchodu, kterou přepošlu ČOI a možná i svému právníkovi. Pokud se mi ale obchod omluví a dodá mi zboží dle neoprávněně jím zrušené objednávky, tak jsem ochoten všechna svá negativní hodnocení stáhnout.

• - byl to asi poslední obchod v ČR, kde byla k dispozici média CD-R Audio Maxell
    • - bez jakéhokoliv upozornění mi obchod zaslal nekompletní zásilku, kde místo 3 objednaných (a obchodem potvrzených) balení CD-R Audio Maxell byla pouze 2 balení. Obchod vůbec nezajímalo, že prázdné krabičky objednávám podle počtu objednaných audio CD-R Maxell, které byly v tubusech po 25 ks... Teprve na písemný dotaz mi obchod arogantně sdělil, že více balení nemají a že již odeslaný balík nemusím přebírat. Kdybych to věděl od obchodu při povrzování objednávky, tak bych nemusel dělat doobjednávku, kde ale opět jedna z položek nebyla dodána. Obchod tedy nabízí zboží, které nemá nebo ho nemá v objednaném počtu.
    • - drahé poštovné (po dodatečně udaném nesmyslnně nastaveném omezení rozměrů pro cenný balík)
    • - obchod NEZNÁ ceník České pošty a zaměňuje termíny "doporučená zásilka" (RR) s jím udávaným "cenným balíkem" (BX) !!! Cenný balík dle ceníku ČP obchodem udávané maximální rozměry, rozhodně NEMÁ. V době mé objednávky tam tyto rozměry uvedeny nebyly, tak jsem si levnější cenný balík (než balík do ruky) zvolil.

Naprostá nespokojenost s tímto obchodem. Jeho systém evidence skladových zásob evidentně nefunguje správně, protože Vám umožní vytvořit objednávku, tuto objednávku automaticky obchodem potvrdit a dokonce i dopředu zaplatit i za objednané zboží, které obchod NEMÁ. Bez jakéhokoliv upozornění Vám zabalí nekompletní objednávku a dokonce ji i odešle ! Pokud jste zaplatili předem, sice Vám ihned peníze na zboží, které jste si objednali a nebylo dodáno, vrátí na Váš účet, ale takto prostě solidní internetový obchod fungovat NESMÍ !!! Obchod nezná ceník České pošty a neoprávněně omezuje velikost zásilky, jím označované jako "cenný balík", místo správně "doporučená záilka" nebo "cenné psaní", které ale určitě vzhledem k prodávanému sortimentu na mysli neměl.

Reakce obchodu ProdejDVD.cz

Děkujeme za recenzi pane inženýre. Hlavně jsme vděčni za to poučení o ceníku České pošty - to je skutečně udivující. Ona již komunikace s Vámi během objednávky stála zo to... Velice Vám předem děkujeme, že se našemu obchodu v budoucnu vyhnete - za to jsme opravdu rádi.

• díky absurdní chybě zboží šlo asi 7 dní ke mně...
    • Konvice přišla odřená a na druhé straně se skvrnami barvy.

• Zboží nedodali

Údajně nebylo skladem... Zvláštní. Při objednávce se holedbali, že je. Asi nalákání zákazníků.

• Dlouhá dodací doba
    • špatná komunikace obchodu

Určitě nedoporučuji. Čekat na bezdrátovou myš za 100 Kč přes týden....

• Nepříjemný pán za stolem