• 0
    • všechno

Dříve kvalitní e-shop s dobrou nabídkou za dobré ceny, rád jsem zde nakupoval. 4.10.2021 jsem objednal drobnost za 47 Kč,objednávka č. 10086985 potvrzena a od té doby nic. Telefony neberou, vždy to nechají spadnout do schránky po 6 zazvonění, která je často plná. Na e-maily nereagují. Přesně tak, jak to popisují všichni zákazníci přede mnou. V úterý ráno 26.10.21 jsem se tam osobně dostavil, udělal trošku průvan, vyčetl jim vše, co výše popisuji, byli tam 3 prodavači, jedna žena a 2 muži. Koukali nějakou chvíli do počítače a bylo mi sděleno, že zítra , t.j.27.10.21 by to mělo být k vyzvednutí a slíbili mi, že mě budou informovat e-mailem. Můj dojem je, že zboží vůbec neobjednali. Od té doby nic, opět jsem tam několikrát volal a nikdo telefon nebere. Majitelem obchodu je pan Tomáš Plechata, kterého tímto žádám, aby si tam udělal pořádek, protože jeho zaměstnanci to vyloženě sabotují. Nepříjemní, neochotní, ulhaní.

tyden čekam na dily, cela prace se mi zastavila a dily nikde!!! tel.nezvedaji,nekomunikuji,nic!!

• Čtyři dny po daném termínu a zboží ještě nedorazilo !

Nechci bejt sprostej...

• Super obchod
    • Rychlost, cena

• Na emaily nereagují, telefon nikdo nebere, zboží po 3 týdnech nedodáno, vzhledem k tomu že jsem platbu provedl při objednání, předávám k řešení na PČR. Obchod naprosto nedoporučuji !!!

nelze se dovolat

I po pár dnech od zrušené objednávky obchod nabízí mnou objednané zboží, že je skladem. Tak nevím co si o tom myslet...

mizerná, zmatená komunikace, nedodávání zboží, nemožnost se dovolat,

hromada emailů, v rámci reklamy odkaz na jejich stránky kvůli potvrzení objednávky, fuj,fuj,fuj

• Po objednávce mi obchod napsal, že zboží není a objednávku stornoval přesto, že zboží lze na jejich stránkách normálně objednat a ještě si ho tam zdražil.
    • - dobré ceny
    • - slušný výběr
    • - profesionální jednání

Nakupuji zde pravidelně a pokaždé jsem spokojen. Dobré ceny, rychlé dodání a dobrá komunikace.

• Obchod nekomunikuje, telefon je pernamentně nedostupný.

Objednal jsem si hasicí přístroj.Objednávka potvrzena ,zboží ani po urgenci nedodáno,objednávku jsem zrušil.

• Do dnešního dne jsem objednané zboží neobdržel, obchod nekomunikuje.
    • Do dnešního dne jsem objednané zboží neobdržel, obchod nekomunikuje.

Informování zákazníka o stavu objednávky je na nulové úrovni.

• Dobrá cena
    • Za dobrou cenu nevíte jakou značku toho zboží ve finále budete mít.
    • Ani jedno jediné místo pro obchod, aby se dalo zaparkovat a vyzvednout.

Už několikátý nákup se mi už stalo, že jsem si objednal zboží v určité cenové hodnoty. Vyzvedával jsem ale jinou značku v levnější variantě. Což je zvláštní, nikdy dražší.
    Člověk když už si to osobně vyzvedává a dostane to co dostal. Tak je rád ve finále že to aspoň sedí. Obchod na zprávy zatím opakovaně nereagoval.

Příště doporučuji připlatit za dopravu a zkusit jiného prodejce. Třeba Mlparts, Motora, Granex.

• Sortiment

Dobrá zkušenost