ok

• Přehled na e-shopu,rychlé dodání.

• Pěkný přehled brusných kotoučů.
    • Žádnou nevím.

Vše v pořádku.

• Rychlost, spolehlivost

Byl jsem maximálně spokojen

• Vše co jsem potřeboval jsem nakoupil

• zatím jsem nic neobdržel

Reakce obchodu Prodej brusiva

prosím nechápu Vaše hodnocení, objednal jste si zboží 19.12.2018, které nebylo skladem a dodání je uvedeno okolo 10 dní. "Bohužel" jsou svátky a proto bude těžko splněn termín dodání. Výrobní závod v Rakousku nezasílá zboží přes svátky a proto bude nutné počkat na první lednové dodání. Kotouče jsou objednané v Rakousku od 20.12.2018 a také čekáme na dodání. Omlouvám se, že jsem Vás neinformoval dříve ale takto to koncem roku běžně funguje u zboží, které není skladem. S pozdravem Beran

• Rychlé, kvalitně zabalené.

• Žádné výhody, prostě jako všude jinde.

Na stránkách měli produkt o který jsem stál ( a cena pěkně vysoká)a až jsem si ho objednal tak aejho on vlastně není.

Reakce obchodu Prodej brusiva

na webu máme uvedeno, že kotouč není skladem v České Třebové, ihned po objednání jsem Vám volal že kotouč není skladem ani u výrobce na centrálním skladě v ČR. Jsem si vědom že jste byl zklamaný v telefonu ale dohodli jsme se že počkáte na dodávku v lednu (dodání 2-3 týdny). Zároveň jsem na internetu nanašel levnější nabídku a proto se domnívám, že nemáte pravdu s vysokou cenou pro keramické kotouče NORTON. Víte, že jsem Vám hledal náhradu kotouče s jinou zrnitostí a rychlejší dodávkou na které jsme se nedohodli a proto se domnívám, že jsem se snažil. S pozdravem Beran

Mohli by přidat možnost platby online kartou. Je neuvěřitelné, jak člověk zpohodlněl

• rádi poradí a doporučí
    • nevím o žádné

• Ryclost a cena
    • Neni

• Široký výběr zboží
    • Perfektní komunikace s obchodem
    • Příznivé ceny

To byl můj první bezproblémový nákup v tomto obchodě,Zboží přišlo v pořádku,dobře zabalené.Obchod má širokou nabídku zboží za příznivé ceny.

• Super komunikace a rádi poradí a jsou vstřícni. :)
  • Zboží objednané 15.10.2018 nebylo doručeno! Co mám hodnotit?

Reakce obchodu Prodej brusiva

prosím o kontrolu jelikož jste poslali objednávku 15.10.2018 a mám potvrzeno od dopravce že pan Apl převzal zásilku dne 25.10.2018 v 9,26h s fakturou 4184699 a dobírkou 2210,- Kč která byla uhrazena. Dodání je 8 pracovních dní od doručení objednávky. Jeden kotouč z objednávky měl uvedeno dodání do 10 dní a proto se domnívám že z naší strany je vše v pořádku. Děkuji Beran

kvalita a rychlost

Spolupráce s jakou se lze setkat pouze mimořádně. Škoda, že nemáte rozsáhlejší sortiment, brusných kotoučů moc nespotřebuji.

Rychlé doručeni objednaného sortimentu.

• Rychlá reakce na objednávku

Ochota poradit výběr různého brusiva spokojenost