• Žádné běhání po obchodech.

Bylo to rychle, dali mi vedet, ze zboží odesílají. Nakoupila jsem několikrát a vždy spokojenost. Platím vždy kartou předem.

• Rychlé vyřízení objednávky

• Platila jsem předem a vše v pořádku

Předem mi volali, kdy mohou zboží odeslat. Platil jsem předem. Doporucuji.

• Bohužel dlouhá doba dodání i když bylo uváděno, že je skladem

Platila jsem předem a vše v pořádku.

Placeno předem a zboží došlo rychle a pečlivě zabaleno.

• velmi dlouhá dodací lhůta, o dost delší, než bylo uvedeno na webu

Přišlo v terminu a nemá chybu. Mila paní při vydání. Nakoupim znova.

• Vesak přišel poškozený, obal byl neporusen, je zřejmé že již při balení poslali poškozené zboží. Byla jsem zklamaná, věšák znovu zabalit, odnést do zadilkovny a nyní čekám na vrácení peněz. Škoda času, raději si vyberu výrobek, který fyzicky uvidím.

Jak už jsem psala, vesak přišel poškozen, obal neporusen, byl balen již poškozený, přiložený štítek měl jinou cenu, než kterou jsem platila. Pro mě CAD navíc a zklamání, zároveň musíte zboží znovu zabalit, odnést do zasilkovny, nejednalo se o balíček, který dáte do kabelky, musíte ho odvézt autem.Tento obchod proto nedoporučuji !

Reakce obchodu Procentov

Zdravím Vás,

mrzí mě Vaše zkušenost i to, že věšák k Vám došel bohužel poškozený. :-( Abych se k tomu vyjádřila, určitě jsme Vám věšák neposlali poškozený, to bychom si opravdu nedovolili. Bohužel se často stane, že zboží se poškodí při přepravě například bouchnutím, nebo pádem a poškodí se zboží právě vevnitř (rohy, nebo hrany věšáků jsou na to bohužel náchylné apod. Vrchní obal ale zůstane nepoškozený, tohle je bohužel praxe. Tím se určitě nechci zříct odpovědnosti, samozřejmě zodpovídáme i za dopravu. Proto jsme Vám nabídli výměnu věšáku. Věšák nám prosím vraťte, peníze za dopravu Vám samozřejmě proplatíme a pošleme věšák nový. Pokud byste si přála zajitit svoz, stačí se na nás obrátit. Určitě to vyřešíme k Vaší spokojenosti.
    Petra Obrusníková, provozní ředitelka.

• Úžasná komunikace
    • Skvělá domluva ohledně dodání zboží
    • Dobré ceny, kvalitní provedení
    • Možnost dobírky

Objednávala jsem poprvé a nejspíše ne naposledy. Zboží bylo doma za tři dny od objednání, a to i tak, jak jsem prosila v poznámkách. Úžasná komunikace o průběhu vyřízení objednávky. Chodily SMS. Zboží kvalitně zabaleno.

• skvělé jednání, kvalita zboží dobrá
    • nic nelze vytknout

snadná montáž výrobků v dobré kvalitě za rozumnou cenu,složila jsem si sama :-)

• Zboží ještě nepřišlo (to by bylo v pořádku, je to 6 dní a na webu psali 1-2 týdny a s tím počítám), ale zato už stihly dojít dva dotazníky, jak jsem spokojený s nákupem.
    To není zrovna povzbudivé - beru to jako celkem jasný příznak, že tento obchod nebude mít svoje pipeliny domyšlené zrovna do detailu.

• našla jsem výrobek, který jinde nebyl
    • vcelku rychlé dodání

• Obchod pomalu komunikuje
    • Podpora není schopná pomoct
    • Nejsou schopní si zkontrolovat že dali 2 věci do 1 objednávky přepravci

Objednal jsem si v březnu 2 skříně do bytu... dostupnost byla 1-3 týdny... čekal jsem +- 4 týdny... při převzetí zásilky jsem zaplatil v hotovosti abych poté zjistil že mi byla doručena jenom 1 polovina toho co jsem si objednal. Podpora nebyla schopná pomoct. Manažerka která se měla ozvat se neozvala. Celá věc je již delší dobu v řešení bez úspěchu vyřešení.

Vše v naprostém pořádku, obchod výborně komunikoval, zakoupené zboží odpovídá mým představám. Děkuji.

• Široký sortiment.
    • Našla jsem tu zboží přesně podle mé představy - krásnou elegantní skříňku nad umyvadlo.
    • Příjemná komunikace.
    • Srozumitelný návod k montáži.
    • Dobrá cena.
    • Kvalitní zabalení.

Žádný obchod nekomunikuje

Obchod nedoporučuji! Arogantní jednání! Musela jsem se několik dní dotazovat, kde je moje objednané zboží, které jsem měla (dle informačních emailů obchodu) již mít doma. Bylo mi sděleno, že se prý ztratilo a prý se to stává...tak nevím, co si o tom myslet.

Reakce obchodu Procentov

mrzí mě, že se zásilka pro Vás zatoulala někde cestou:-( Jakmile předáme balíček dopravci, tak odesíláme fakturu se záručním listem, proto Vám přišel od nás email, že je balíček už na cestě k Vám. Bohužel se cestou ztratil. Chápu, že Vás to rozzlobilo, také bych určitě byla naštvaná, bohužel z praxe opravdu vím, že se to sem tam stane a my to nijak nedokážeme ovlivnit.
    Chtěla bych se Vám také omluvit, jestli jsme se k Vám nezachovali podle Vašich představ, tohle mě opravdu mrzí ale přiznám se že takové chování mi nesedí na nikoho z mých kolegů. Být arogantní bychom si opravdu nedovolili. Naše vize je dělat práci na kterou můžeme být hrdí a to prostřednictvím spokojených zákazníků, o to víc mě mrzí, že se nám to u Vás nepodařilo.
    Petra Obrusníková, provozní ředitelka.

• skvělá komunikace