Bohužel poslední kus v akci se ke mně nedostal. Obchod objednávku zrušil bez náhrady řka, že zásilku předali Zásilkovně a ta ji ztratila. Zásilkovna tvrdí opak. Nevím, kde je pravda, ale výsledek je ten, že jsem něco objednal, nedorazilo to a již není možné si to za tuto cenu objednat! Asi smůla. A to jsem si ztrátu zboží ještě musel vytelefonovat sám. Vědět mi nikdo sám od sebe nedal.

Hezký den, vážený zákazníku,

Vaše zkušenost nás upřímně mrzí a moc se Vám za ni ještě jednou omlouváme. Bohužel se při přepravě opravdu čas od času nějaký balíček ztratí. Stává se to a my s tím bohužel nemůžeme nic udělat. Pokud bychom na skladě měli více kusů, samozřejmě bychom Vám obratem zaslali nový. Nicméně tento jeden (poslaný Zásilkovnou) byl opravdu poslední a u dodavatele již zboží nelze doobjednat. Je nám to opravdu velice líto.

Za Procamping.cz Petra

• Rychlé dodání, kvalitní zabalení, skvělá komunikace, velký výběr sortimentu a dobré ceny.

Obchod Procamping.cz rozhodně doporučuji všem ostatním kupujícím.

Milý Dane,

moc děkujeme za pozitivní hodnocení i doporučení. Velmi nás to potěšilo :-).

• rychlý, bezproblémový nákup

Spokojenost

Vážený zákazníku,

děkujeme za pozitivní zpětnou vazbu. Budeme rádi, když se na nás v budoucnu v případě potřeby opět obrátíte.

• Skvelá rýchlosť
    • -

Milá Lucio,

děkujeme za recenzi. Věříme, že jste u nás nenakoupila naposled :).

Dodání zboží do 24 hod

Hezký den, vážený zákazníku,

děkujeme za zpětnou vazbu. Jsme rádi, že jste byl s rychlostí dodání spokojen.

Za Procamping.cz Petra

• Zboží bylo dodáno v pořádku a krátkém termínu

Velká vstřícnost

Milá paní Štemberková,

děkujeme za pozitivní zpětnou vazbu a přejeme pěkný den.

Za Procamping.cz Petra

Bez problémů, což se očekávalo.

Milý zákazníku,

děkujeme za pozitivní hodnocení. Vážíme si toho.

Za Procamping.cz Petra

Všechno on-line, flexibilní komunikace, rychlé dodání zboží.

Milý zákazníku,

moc děkujeme za zpětnou vazbu. Těší nás, že nákup proběhl podle Vašich představ.

Vše ok, děkuji.

Milý Tomáši,

jsme rádi, že jste byl s nákupem u nás spokojen a děkujeme za hodnocení.

Hezký den, Auntie,

děkujeme za pozitivní hodnocení. Máme z něj radost :-)

Za Procamping.cz Petra

• Měli pánev kterou jsem jinde nesehnal
    • Poslali mi balícek a neresili, že zvolenou dopravou to nelze

Obchod hodnotit nemohu. Byla to první objednávka. Bohužel mi zaslali zboží, které se nevejde do Zboxu a já pak musel na výdejní místo 15 km daleko místo 600 metrů.

Milý Tomáši,

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu, která nám pomůže ve zlepšování našich služeb. Za tuto komplikaci se moc omlouváme. Věříme, že jste na nás nezanevřel a při případném příštím nákupu už bude Vaše zkušenost s námi podstatně lepší.

Děkujeme za pochopení a přejeme Vám hezký den.

bez chyb - super

Milý Jindro,

moc děkujeme za zpětnou vazbu a věříme, že k nám někdy zase zavítáte.

• Rýchle vybavenie objednávky

Milá Michaelo,

děkujeme za pozitivní hodnocení. Budeme rádi, když si na nás v budoucnu v případě potřeby opět vzpomenete.

• Ok

Milý Miro,

děkujeme za kladné hodnocení.

Za Procamping.cz Petra

• vstřícná a ochotná paní na telefonu - zodpovězení dotazů
    • velmi rychlé doručení
    • bezproblémové vyřešení reklamace - vadný kus

"Procamping.cz" velmi ráda doporučuji ostatním.....telefonický dotaz ochotně zodpovězen, čímž mi usnadnili moji nerozhodnost při výběru stanového přístřešku , opravdu velmi rychlé doručení objednaných věcí. Po rozbalení krabice byl jeden kus poškozen, ale po nahlášení reklamace hned následující den vyřešeno - zaslána náhrada . Všeobecně moc děkuji za takovýto přístup - není až tak časté v současné době.....přeji hodně dalších spokojených zákazníků!

Milá Marci,

moc děkujeme za krásnou recenzi a zpětnou vazbu pro nás i další zákazníky. Udělala jste nám opravdu velikou radost.

Přejeme hezký den.

Skvělá vložka do spacáku...*****

Hezký den, milý zákazníku,

jsme rádi, že jste s produktem spokojen. Věříme, že Vám bude dlouho a dobře sloužit.

Rychle dodani.

Hezký den, vážený zákazníku,

děkujeme za Vaše hodnocení. Jsme rádi, že rychlost dodání odpovídala Vašim představám, jen nás trochu mrzí, že nevíme konkrétní důvody ohodnocení 60 %. Více informací by nám pomohlo ve zkvalitňování našich služeb.

Za Procamping.cz Petra

• Zboží skladem ihned k dispozici

Milý zákazníku,

děkujeme za pozitivní zpětnou vazbu, opravdu moc nás potěšila.

Za Procamping.cz Petra

Markýzu jsem objednal jeden den a druhý den mi byla doručena. Mohu jenom doporučit...

Krásný den,

děkujeme za hodnocení i doporučení. Velice si toho vážíme.

Za Procamping.cz Petra

Produkt nekorespondoval z popisom ponuky na ich stranke nezhodovali sa parametre produktu povazujem to ako umyselne protipravne zavadzanie klienta z nedostatku casu som to neriesil

Dobrý den, vážený zákazníku,

je nám líto, že jste mezi parametry produktu a popisem na našich stránkách objevil nesoulad. Popisy k produktům tvoříme pečlivě, nicméně v množství nabídek a informací se samozřejmě může stát, že dojde k uvedení nesprávné informace. Budeme rádi, když nám na [email protected] napíšete bližší informace, abychom chybu mohli odstranit.

V případě, že výrobek neodpovídal Vašim představám, mohl jste jej samozřejmě reklamovat nebo vrátit.

Ještě jednou se omlouváme za způsobené komplikace a přejeme pěkný den.