• Vše bez problému

Nikdy žádný problém zákaznící jsem už spoustu let a při každé objednávce spokojenost

Reakce obchodu Pro-vlasy.cz

Dobrý den Vanesso, děkujeme Vám za objednávku a hodnocení. Zpětné vazby od zákazníků si velmi vážíme, posouvá nás dál. Když se navíc jedná o chválu, pracuje se nám všem mnohem lépe. Těšíme se na Vás příště :-)

Pro-vlasy.cz

• Na online chatu vyborne a rychle poradenstvi

Reakce obchodu Pro-vlasy.cz

Dobrý den, děkujeme za krásné hodnocení. Náš přístup k zákazníkovi je jednou z nejdůležitějších věcí, na kterých si v našem e-shopu zakládáme. Budeme se na Vás moc těšit příště a doufáme, že budete stále stejně spokojená.

pro-vlasy.cz

Zboží mi přišlo hned druhý den po objednání a bylo vše v pořádku.

Reakce obchodu Pro-vlasy.cz

Dobrý den, děkujeme za objednávku a krásné hodnocení. Takto spokojený zákazník = naše radost :-) Budeme velmi rádi, když se i s příští objednávkou na nás obrátíte.

S pozdravem a přáním krásného dne Vám i Vašim vlasům
    pro-vlasy.cz

• Široký výběr, dobré ceny, přehledné web stránky, rychlé vyřízení objednávky.

Reakce obchodu Pro-vlasy.cz

Dobrý den Orange63, děkujeme Vám za skvělé hodnocení. Spokojené reakce našich zákazníků nám každý den připomínají, že naše práce má smysl a díky tomu nám vše jde hned lépe "od ruky" :-)

• Dobrá cena

Reakce obchodu Pro-vlasy.cz

Dobrý den Soňo, posíláme velký DÍK za Vaše skvělé hodnocení :-). Věřím, že i Vaše vlasy jsou spokojené s kosmetikou, kterou jste jim u nás vybrala a že se i příště na nás s důvěrou obrátíte.

S přáním hezkého dne a samozřejmě krásných vlasů
    pro-vlasy.cz

Rychlé dodání, kvalitní zboží.

Reakce obchodu Pro-vlasy.cz

Dobrý den Johano, děkujeme! Nemožné umíme do druhého dne a zázraky jen o něco málo rychleji ;-) Budeme se na Vás moc těšit příště a doufáme, že budete stále stejně spokojená.

pro-vlasy.cz

• Cena nizka za super mnozstvi :-)
    • Samponky krasne voni
    • Doruceni rychle
    • Siroky vyber
    • Super domluva, preklikla jsem se pri platbe z online na platbu kartou, v poradku po domluve mi zaslali odkaz na platbu online :-)

Super domluva, preklikla jsem se pri platbe z online na platbu kartou, v poradku po domluve mi zaslali odkaz na platbu online :-) Doporucuji po vsech strankach

Reakce obchodu Pro-vlasy.cz

Dobrý den, takovéto hodnocení je snem každého internetového obchodu. Moc Vám za něj děkujeme! Spokojený zákazník je pro nás nejlepší odměna a také nejlepší vizitka. Samozřejmě i do budoucna se budeme snažit, abychom byli jedničkou pro Vás i Vaše vlasy :-)

S pozdravem a přáním krásného dne
    Jan L.Pröckl
    pro-vlasy.cz

• Pohodlný nákup z domova, rozumné ceny.
    • Občas některé položky nejsou dostupné.

Reakce obchodu Pro-vlasy.cz

Dobrý den Anne, děkujeme Vám za maximální hodnocení, které nás velmi těší. Co se týká skladovosti produktů - i když se moc snažíme, není v našich silách udržet vše 100% skladem. Naše sklady čítají několik tisíc položek. Dostupnost je závislá na našich dodavatelích a pokud chceme nabídnout zákazníkům i slušnou cenu, někdy si musíme počkat déle :-) Věřím že i příště u nás najdete vše pro Vás i Vaše vlasy.

S přáním krásného dne a samozřejmě vlasů

Super

Reakce obchodu Pro-vlasy.cz

Dobrý den Stejsky, děkujeme Vám za nákup a super hodnocení. I příště se budeme snažit, abychom si Vaši přízeň udrželi.

pro-vlasy.cz

• Cena, široká nabídka produktu, rychlost dodání.

Reakce obchodu Pro-vlasy.cz

Dobrý den, děkujeme za objednávku a hodnocení se skvělým shrnutím výhod nákupu u nás. Budeme se snažit i nadále, abyste i s příští objednávkou byl(a) takto spokojen)á).

Přeji krásný den Vám, i Vašim vlasům
    Pro-vlasy.cz

Výrobky super za super cenu a super rychle dodané

Reakce obchodu Pro-vlasy.cz

Dobrý den, děkujeme za objednávku a hodnocení. Vynasnažíme se, abyste i příště byl(a) s námi stejně spokojen(á). :-)

pro-vlasy.cz

• Rychlost dodávky, dodáno obratem druhý den

Reakce obchodu Pro-vlasy.cz

Dobrý den, děkujeme za krásné hodnocení. Rychlost dodání je jedním ze základních pilířů našeho obchodu a velmi si na ní zakládáme. Víme totiž sami moc dobře, jak se nemůžeme dočkat balíčku, který si někde objednáme :-) Budeme se těšit, že i s další objednávkou se na nás s důvěrou obrátíte.

pro-vlasy.cz

• Pěkné, levné a potřebné věcičky, vždy se ráda vrátím a nakoupím

Reakce obchodu Pro-vlasy.cz

Dobrý den Petro, děkujeme Vám za objednávku a hodnocení. Zpětné vazby od zákazníků si velmi vážíme, posouvá nás dál. Když se navíc jedná o chválu, pracuje se nám všem mnohem lépe. Těšíme se na Vás příště :-)

Spokojenost

Reakce obchodu Pro-vlasy.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za nákup a krásné hodnocení. I příště se budeme snažit, abychom si Vaši přízeň udrželi.

• rychlost, spolehlivost

Reakce obchodu Pro-vlasy.cz

Dobrý den Já, děkujeme! Nemožné umíme do druhého dne a zázraky jen o něco málo rychleji ;-) Budeme se na Vás moc těšit příště a doufáme, že budete stále stejně spokojen(á).

pro-vlasy.cz

nákup z domova a rychlé dodání

Reakce obchodu Pro-vlasy.cz

Dobrý den Bello, děkujeme za objednávku a hodnocení. Vynasnažíme se, abyste i příště byla s námi stejně spokojená. :-)

pro-vlasy.cz

• Absolutně bez problémů, dobré ceny a rychlé dodání. Doporučuji.

Reakce obchodu Pro-vlasy.cz

Dobrý den, děkujeme za krásné hodnocení a Vaše doporučení. Rychlost dodání je jedním ze základních pilířů našeho obchodu a velmi si na ní zakládáme. Víme totiž sami moc dobře, jak se nemůžeme dočkat balíčku, který si někde objednáme :-) Budeme se těšit, že i s další objednávkou se na nás s důvěrou obrátíte.

• velmi rychlé vyřízení
    • žádná nevýhoda

Reakce obchodu Pro-vlasy.cz

Dobrý den Martino, děkujeme Vám za pozitivní hodnocení a přízeň, které si velmi vážíme. I do budoucna se budeme snažit, abychom byli jedničkou pro Vás i Vaše vlasy :-)

S přáním hezkého dne a samozřejmě krásných vlasů

• Bezva ceny
    • Široký výběr sortimentu
    • Žádné

Reakce obchodu Pro-vlasy.cz

Dobrý den Míšo, děkujeme za hodnocení a objednávku. Budeme se těšit, že i příště se na nás s důvěrou obrátíte. :-)

pro-vlasy.cz

Vše naprosto OK, objednávky vždy vyřízeny obratem.

Reakce obchodu Pro-vlasy.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za skvělé hodnocení. Spokojené reakce našich zákazníků nám každý den připomínají, že naše práce má smysl a díky tomu nám vše jde hned lépe "od ruky" :-)