Pro-vlasy.cz

1229 recenzí z celkového počtu 4841 hodnocení

Ověřeno zákazníky

Obchod Pro-vlasy.cz získal díky spokojenosti ověřených zákazníků prestižní certifikát Zlaté Ověřeno zákazníky.
Více o Ověřeno zákazníky

Recenze Pro-vlasy.cz

Přidáno: před 4 hodinami

spolehlive a flexibilni

Sarka

Přidáno: před 5 hodinami

Bezproblémový nákup, dobre ceny

Reakce obchodu Pro-vlasy.cz

Dobrý den Šárko, děkujeme za objednávku a krásné hodnocení. Vynasnažíme se, abyste i příště byla s námi stejně spokojená. :-)

S přáním krásného dne Vám i Vašim vlasům

Přidáno: včera, 16:17

Rychlá komunikace i doprava.

Reakce obchodu Pro-vlasy.cz

Dobrý den, děkujeme za objednávku i krásné hodnocení. Takto spokojený zákazník = naše radost :-) Budeme velmi rádi, když se i s příští objednávkou na nás obrátíte.

S pozdravem a přáním krásného dne Vám i Vašim vlasům

Alice

Přidáno: včera, 14:18

Velmi spokojená

Reakce obchodu Pro-vlasy.cz

Dobrý den Alice, děkujeme za krásné hodnocení a objednávku. Budeme se těšit, že i příště se na nás s důvěrou obrátíte. :-)

Jan L. Prockl

Přidáno: včera, 13:10

• Mají velká balení
  • Nevím, kdy mi bude zboží doručeno

Reakce obchodu Pro-vlasy.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaši objednávku i hodnocení. Nepochopil jsem bohužel Váš komentář, že nevíte, kdy Vám bude zboží doručeno. Tuto informaci uvádíme přímo v košíku při zadávání objednávky, dále v potvrzujícím e-mailu a obecně také v často kladených otázkách, bod 5: https://www.pro-vlasy.cz.... Všechno zboží, které lze vložit do košíku, máme skladem a při objednání do 14 hodin a zvolení PPL nebo ČP, doručujeme následující pracovní den. Může se stát, že potvrzující e-mail zákazníkovi nedorazí, nebo přijde do SPAMU. Proto uvádíme ihned po odeslání objednávky na obrazovce číslo objednávky s prosbou, aby nás zákazník kontaktoval, neobdrží-li tento e-mail během několika minut. Objednávku jste vytvořila 10.8. ve 23:25 a hned 11.8. jsme ji expedovali. Při odeslání odchází další e-mail s číslem balíku pro sledování. Následně Vás kontaktuje PPL služba. Zásilka byla 12.8. na doručení, na stránkách PPL bylo uvedeno, že z důvodu na straně PPL nebyla zásilka doručena. Doručení pak bylo uskutečněno 14.8. Zásilku jsme tedy řádně vyexpedovali a o odeslání informovali. Na naší zákaznické lince nebo e-mailu Vám vždy rádi pomůžeme zjistit informace k zásilce. Na naší straně tedy nevidím žádné pochybení. Věřím, že i přes vzniklé nedorozumění jste s našimi produkty spokojená.

JARKA

Přidáno: 19. září 2017

Byl to můj první nákup v tomto obchodě a ve srovnání s jinými eshopy je jednoznačně mezi nejlepšími

Reakce obchodu Pro-vlasy.cz

Dobrý den Jarko, děkujeme za objednávku a krásné hodnocení :-) Jsme rádi, že jste byla s námi takto spokojená a že můžeme dělat čest našim oceněním. Věříme, že i s další objednávkou se na nás s důvěrou obrátíte.

S pozdravem a přáním krásného dne

Zůza

Přidáno: 18. září 2017

• Chtela jsem pozmenit objednavku a vysli mi okmzite vstric, komunikace vyborna. + K nakupu polopermanentni barvy Directions byl pribaleny i detailni postup, ja na to, coz hodnotim taky pozitivne. + Super obchod se super cenami.

Reakce obchodu Pro-vlasy.cz

Dobrý den Zůzo, děkujeme! :-) těší nás, že jste byla s objednávkou spokojena a vynasnažíme se, aby tomu bylo stejně i nadále.

Jana R

• Velký výběr produktů

Velký výběr produktů, i těch profesionálních, a dobré ceny. Nakupuji zde ráda, jen bych ocenila další možnosti přepravy mimo klasických dopravců - například Zásilkovnu nebo Poštomaty...

Reakce obchodu Pro-vlasy.cz

Dobrý den Jano R, děkujeme za Vaši objednávku a krásné hodnocení. Spokojený a vracející se zákazník je pro nás tou nejlepší odměnou a vizitkou :-) Dobrou zprávou je, že se Zásilkovnou počítáme od příštího roku. Budeme se na Vás moc těšit příště!

Jan L. Prockl

Jana

Přidáno: 18. září 2017

• Široky sortiment zboží, přehledné stránky,
  • Zatím o žádných nevím

Vřele doporučuji,s nákupem jsem vždy spokojena

Reakce obchodu Pro-vlasy.cz

Dobrý den Jano, děkujeme Vám za skvělé hodnocení a doporučení ostatním zákazníkům. Spokojené reakce našich zákazníků nám každý den připomínají, že naše práce má smysl a díky tomu nám vše jde hned lépe "od ruky" :-)

S přáním krásného dne Vám i Vašim vlasům

Kmit

Přidáno: 17. září 2017

• Neprehlednost.webu
  • Nedostala jsem potvrzeni objednavky a podklady pro platbu, musela jsem vse vytelefonovat

Reakce obchodu Pro-vlasy.cz

Dobrý den Kmit, děkujeme za Vaši objednávku a hodnocení. Mrzí nás, že Vám naše stránky nevyhovují. Víme, že jsou tam ještě rezervy, ale snažíme se je stále průběžně vylepšovat. Ohledně podkladů k platbě - tato potvrzení odcházejí automaticky a jejich doručení nemůžeme ovlivnit. Proto se ihned po odeslání objednávky na obrazovce objeví prosba, že pokud nedorazí potvrzující e-mail do několika minut, aby nás zákazník kontaktoval. Mnohokrát se stane, že potvrzení přijde do spamu, nebo se také zákazník uklepne v e-mailové adrese. Firemní domény, jako je ta Vaše, často blokují naše e-maily jako spam. (zadala jste .... .com - zde nevím zda nemělo být cz?) Kolegyně na zákaznické lince však okamžitě podklady odesílají znovu, jak jste jistě sama viděla. Věřím, že Vás tato nepříjemnost neodradila a že se na Vás budeme moci těšit příště.

S pozdravem a přáním krásného dne