• nakoupil v obchodě Pro-vlasy.cz před 2 týdny

Přehledný web, široká nabídka, dostupné ceny, rychlé vyřízení zásilky, doporučuji!

• nakoupil v obchodě Pro-vlasy.cz před 2 týdny

• poměrně široký sortiment (k dispozici skladem) za přijatelné ceny
    • rychlé vyřízení a doručení objednávky
    • ačkoliv to nijak výslovně obchod nepotvrdil, vyšel vstříc mé žádosti v poznámce k objednávce (ohledně posunutí termínu doručení vzhledem k dovolené)
    • jedinou vadou na kráse, kterou jsem zaregistrovala, bylo zbytečně velké balení zásilky, několik papírů, bublinková fólie... - oceňuji péči, která byla zabalení hřebenu věnována, ale jistě by to šlo i šetrněji k prostředí

Solidně působící e-shop, objednávka proběhla bez problémů, byla jsem řádně informovaná o tom, v jakém stádiu se zrovna zásilka nachází. Krátké dodací lhůty a dostatečné skladové zásoby.

• nakoupil v obchodě Pro-vlasy.cz před 2 týdny

• široký sortiment, dobré ceny, kvalita
  • nakoupil v obchodě Pro-vlasy.cz před 2 týdny

• Velice dobrá komunikace.

Mohu jenom doporučit.

přijatelná cena

velký výběr zboží,včasné doručení

• nakoupil v obchodě Pro-vlasy.cz před 2 týdny

• muzu si tam zakoupit testery..produktu ..
  • nakoupil v obchodě Pro-vlasy.cz před 3 týdny

• neuvěřitelně rychlá doba doručení- na druhý den po odeslaní objednávky jsem měla zboží doma !
    • používáte příliš plastových obalů na balení, prosím zboží, které se nedá lehce rozbít balte raději do papíru než do bublinek. děkuji !

• Velmi rychlé
    • Přehledné stránky

• Velky vyber
    • Rychle doruceni
    • Spoluprace s ulozenkou
    • Prijemne ceny
    • Zadna

Vse probehlo vyborne, zbozi doruceno dva dny po objednani. Skvele zabaleno a s podrobnym navodem na pouziti barvy, navic uvedeny tipy na prodlouzeni trvanlivosti barvy.

• nakoupil v obchodě Pro-vlasy.cz před 3 týdny

• Rychlost, kvalita balení pro přepravu
  • nakoupil v obchodě Pro-vlasy.cz před 3 týdny

• Zboží dorazilo v pořádku... Jen obal byl trochu poškozen, ale telefonicky mě kontaktovali a zeptali se, jestli mi to nevadí.
  • nakoupil v obchodě Pro-vlasy.cz před 1 měsícem

• je vidět, že to jsou profesionálové, na eshopu rychle a dobře poradí, doporučuju vyzkoušet online nápovědu (chat).
    • zboží dorazilo velmi rychle (za 1 den)
    • balíček byl velmi pěkně a bezpečně zabalený, šampony byly uloženy do bublinkové fólie a víčka přelepená proti náhodnému vylití
    • nic mě nenapadá, byl jsem spokojený
  • nakoupil v obchodě Pro-vlasy.cz před 3 týdny

nakupuji poprvé,ale jsem spokojená jak s delkou dodani tak i s balickem,ktery mi dosel. Urcite zase neco v nejblizsi dobe objednam.

Reakce obchodu Pro-vlasy.cz

Dobrý denLennyPo, děkujeme za vaše hodnocení, které je pro nás velmi cenné. Vaše přízeň i spokojenost nás těší a věřím, že i v budoucnu se k nám budete ráda vracet.

• skvělé ceny
    • rychlost doručení

Reakce obchodu Pro-vlasy.cz

Dobrý den, děkujeme za objednávku, krásné hodnocení i Vaše doporučení. Takto spokojený zákazník = naše radost :-) Budeme velmi rádi, když se i s příští objednávkou na nás obrátíte.

S pozdravem a přáním krásného dne Vám i Vašim vlasům

• nakoupil v obchodě Pro-vlasy.cz před 4 týdny

Zboží dorazilo druhý den po objednání. Na chatu se mi zaměstnankyně obchodu ochotně věnovala a doporučila mi konkrétní typ vlasové kosmetiky na mé problematické vlasy.

Reakce obchodu Pro-vlasy.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za objednávku a hodnocení. Zpětné vazby od zákazníků si velmi vážíme, posouvá nás dál. Když se navíc jedná o chválu, pracuje se nám všem mnohem lépe. Těšíme se na Vás příště :-)

S přáním krásného dne Vám i Vašim vlasům
    Pro-vlasy.cz

• Rychlé doručení
    • Super ceny

Reakce obchodu Pro-vlasy.cz

Dobrý den, děkujeme za krásné hodnocení a objednávku. Budeme se těšit, že i příště se na nás s důvěrou obrátíte. :-)

• nakoupil v obchodě Pro-vlasy.cz před 3 týdny

Dobrá cena a akční výrobky

Reakce obchodu Pro-vlasy.cz

Dobrý den , děkujeme za Vaši objednávku a hodnocení. Na našich cenách si zakládáme, ale snažíme se zákazníkovi nabídnout i něco navíc - rychlé dodání, profesionální balení, individuální přístup a milou komunikaci. Věřím, že také příště budete spokojená a stanete se naší věrnou zákaznicí :-)

• Rychlé doručení
    • Nejlevnější

Super.

Reakce obchodu Pro-vlasy.cz

Dobrý den KM, děkujeme Vám za super hodnocení. Spokojené reakce našich zákazníků nám každý den připomínají, že naše práce má smysl a díky tomu nám vše jde hned lépe "od ruky" :-)

S přáním krásného dne Vám i Vašim vlasům

• nakoupil v obchodě Pro-vlasy.cz před 1 měsícem

• Každý výrobek zvlášť a precizně zabalený.

Reakce obchodu Pro-vlasy.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaši objednávku i krásné hodnocení! Na kvalitě našich služeb a tedy i na způsobu balení si velmi zakládáme. Budeme velmi rádi, když i Vaši příští objednávku budeme moci pečlivě vyexpedovat :-)

S pozdravem a přáním krásného dne