• Nejlepsi cena, zbozi skladem

Dobry obchod, doporucuji

• rychlost dodání, kontakt na řidiče, možnost sledování dodávky
    • nevím o žádné

• -dobrá komunikace,
    • -zájem o spokojenost zákazníka,
    • -při vrácení zboží mi byly peníze vráceny obratem bez zdržení.
    • -jako každý jiný obchod = prodávají zboží, které nedosahuje slibovaných parametrů

Obchodníci se zachovali solidně, dokonce mě požádali o svolení, aby moji nespokojenou recenzi mohli dát na internet - což mě překvapilo.
    S jednáním obchodu jsem nebyla nespokojena, nýbrž se zakoupeným zbožím.

Reakce obchodu Pristrojeprozdravi

Dobrý den, děkujeme Vám za recenzi. V tomto případě nesouhlasíme, že produkt nedosahuje slibovaných parametrů. Záleží především na preferencích uživatele a jiný zákazník by mohl být s výrobkem dle popisu výrobce spokojen. Odšťavňovač Kuvings Whole Slow Juicer B6000 Exclusive, který jste vrátila v rámci 14 dní z důvodu většího obsahu vlákniny ve šťávě z kořenové zeleniny, pro Vás není ideálním přístrojem, pokud požadujete čistou šťávu bez vlákniny. Výrobce však uvádí, že se jedná o univerzální odšťavňovač, který připraví šťávu z ovoce i zeleniny, což odšťavňovač opravdu splňuje a má spousty spokojených uživatelů. Výrobce neuvádí, že odšťavňovač vyrábí šťávu bez vlákniny. Všechny šnekové odšťavňovače připravují šťávu s menším nebo větším obsahem vlákniny. Pokud hledáte odšťavňovač, který připraví šťávu bez vlákniny, pak bychom Vám doporučili kvalitní odstředivý odšťavňovač, jako je Catler JE4010. Souhlas se zveřejněním negativní recenze jsme požadovali z důvodu, aby další zákazníci předešli zklamaní, pokud od odšťavňovače očekávají šťávu bez vlákniny. S pozdravem, Váš tým Pristrojeprozdravi.cz

• Vstřícná komunikace, možnost výměny nebo vrácení zboží po vyzkoušení.
    • Žádné.

Rozhodně doporučuji.

• Perfektní přístup k zákazníkům

Vřele doporučuji každému, velmi slušné a spohlehlivé jednání k zákazníkům.

• Skvělá komunikace, rychlost vyřízení objednávky, zboží mají opravdu skladem.
    • O žádných nevím.

S výrobkem a službami jsem na 100 % spokojena.