Vše bylo v pořádku

Milá obsluha.

Vše v pořádku.

Uvítala bych ,kdyby bylo možné v budoucnu zboží vyzvednout i dle čísla objednávky nebo dle jména jako jiných v obchodech (prodávající byla milá a nakonec jsme se dopátrali). Velmi pozitivně vnímám, že tentokrát byla v obchodě prodávající, která měla řádně nasazenou roušku a byla milá, což se bohužel u druhé kolegyně v minulosti moc často říci nedalo.

• Široký výběr produtů
    • Příznivé ceny
    • Na dotazy ochotně odpoví

Doporučuji, celková spokojenost.

Obchod, kde se mi moc líbí a kde bych skoupila všechno, co tam mají.

výborná cena

• Malý obchod s milou paní majitelkou, kde vám ochotně se vším poradí. Zboží bylo připraveno během dne, kdy bylo objednáno,i když jsem počítala s delší dobou.

Máme u domu ČOVku, takže do ní nechceme pouštět všelijaké chemické hnusy a aspoň trochu chceme šetřit přírodu. V obchodě se právě dají objednat takové produkty, které jsou šetrné k čističce a musím říct, že od tý doby, co používáme chemii na praní, na WC, na nádobí a do myčky atd, tak je voda v čovce jako z vodovodu. A ani se mi nezdá, že by to byla drahá chemie, takže za mne velmi dobrý...

• vše O.K.

• supr cena, rychle vyřízeno

• Jednoduché a rychlé jednání

• Milá obsluha
    • Velký sortiment
    • Poloha v centru města

Ráda se opět vrátím. Sortiment přírodních produktů je v CB bezkonkurenční. V obchůdků se vždy setkám a milým přijetím.

• vstřícné jednání
    • nízké ceny

• pohodlné vybratie tovaru

z webu dobrá možnosť výberu zo sortimentu,ku každému výrobku popis

• Jsem velmi spokojen a doporučuji návštěvu. Profesionální a lidský přístup

Jsem pravidelným návštěvníkem a velmi všem doporučuji návštěvu. Získáte zde více než jenom dobré zboží, ale i radu a pomoc.

Po příchodu sms, kdy má přijet řidič,jsem chtěla změnit uložení na webu,nešlo,to,pak mě volal,že mě to doručuje a domluvili jsme se,že to uloži do obchodu,kde jsem si to vyzvedla,mezitím mě přišel email,že mě budou zásilku doručovat zítra

• nevím o žádných

perfektní obchod

• Paní prodavačka je perfektní, se vším Vám poradí :)

SUPER. DOPORUČUJI.

Upřednostnila bych u zboží popisky o dostupnosti; pokud není zboží na skladě, tak jednoduše není skladem, přejde se tak zbytečnému čekání a u mě by rozhodně rozhodlo o výběru. Paní z prodejny ale okamžitě zareagovala na můj dotaz a po telefonu jsme se domluvily na jiném produktu - takže komunikace naopak skvělá.