Obětavost, vstřícnost

• zajímavé ceny
    • příjemný majitel

Maximální spokojenost. Objednali jsme mot.pilu, ihned mě informovali, že už je k dispozici poslední kus a to z předváděčky, v případě zájmu mi byla nabídnuta kompenzace. Když přišla nebylo poznat, že již byla použitá, chlap je z ní hotový. Velice děkuji za takový přístup, který se dnes už moc nevidí.

• rychle dodáno, osobní kontakt, zkušený personál

• Přístup k zákazníkovi byl velmi profesionální.

• Sekačku jsem objednal 20.2. na stránkách princl.cz, kde bylo uvedeno, že sekačka je skladem k dodání do 24 hodin. 21.2. jsem dostal odpověď, že sekačka momentálně není skladem a bude naskladněna do konce února. Celou tu dobu průběžně sleduji stránky princl.cz a sekačka je tam stále vedena, že je skladem, takže si ze zákazníků dělají srandu.
    • Velmi ochotné jednání, skvělá komunikace

Po objednávce jsem dlouho čekala na odeslání balíku.

Obchodník ví co prodává

• Zvolil jsem platbu předem. Bylo mi odepsáno ať vyčkám na zaslání faktury která bohužel nedorazila.

Reakce obchodu Princl.cz

zakázka je již vyřízena, došlo k cca týdenní prodlevě následkem nemoci a dovolené

• Možnost osobního vyzvednutí.
    • Nevím o žádných

Možnost osobního odběru - úspora za dopravné (internetová cena stejná jako u ostatních e prodejců).
    Žádné problémy

• Kvalitní servis a obsluha
    • Zatím nevím

Zatím velmi brzy na hodnocení, koupil jsme to předenším z důvody, že je to nejen prodejna, ale i servis a navíc v místě mého pobytu a také dle recenzí na obchod

• prodejna zaroven servis

• je to běžný nákup přes internet

nad tímto názorem jsem nepřemýšlel

• nemusím nikde nic shánět.

nákup z pohodlí domova,ocení hlavně lidé z vesnice..

• Možnost osobního odběru
    • Na stránkách je napsáno, že zboží bude na prodejně do 24 hodin, to se nepovedlo, ale ostatní OK.

Výhoda, že v prodejně v Plzni je i servis.

• Tvrzení, že. Je zbozi skladem, i kdyz neni.

• Cena,dostupnost-osobní vyzvednutí,domácí prostředí

Nemám co vytknout,doporučuji

• Obědnané zboží dodáno na prodejnu pozdě/1jiné/,takže jsem podnikl celkem 2zbytečné cesty v domnění,že ušetřím poštovné.Navíc jsem zboží potřeboval co nejdříve,v tomto případě hnedle za týden

Pro tyto důvody nemohu tento obchod doporučit.Už důvod že mám do krámu tam a zpět 50km tak nechci opakovat sklamání.

Reakce obchodu Princl.cz

Na e-shopu je u tohoto zboží udáno: skladem (expedujeme do 24 hodin). Zákazník přijel pro zboží bez předchozího oznámení a zboží nebylo na provozovně připravrno, zboží jsme nechali přeposlat na provozovnu a nabídli mu standartní postup, že zboží bude připraveno následující pracovní den a že mu dáme projistotu vědět telefonicky nebo SMS, což zákazník nerespektoval, a že si přijede. Došlo však k pochybení skladníka který omylem poslal jiný typ a tak zboží nebylo připraveno a protože zákazník nečekal na výzvu, tak bohužel přijel zbytečně zač jsem se mu omluvil. Aby nedošlo k dalšímu nedorozumění rozšíříme popis dostupnosti o údaj:"k vyzvednutí a expedici do 24 hodin od objednání". Zboží u něhož je udáno:skladem na prodejně (ihned k odběru) možno vyzvednout bez předchozí domluvy. Co se týká pochybení skladníka je bohužel selhání lidského faktoru což se neustále snažíme eliminovat všemi možnými prostředky. Za pochopení děkuji, a věřím že většina zákazníků je s našimi službami spokojena a zachová nám přízeň. Milan Princl

• Výborné jednání, zboží připravené, odzkoušené, při předání jsem byl poučen jak správně zacházet se zakoupenou pilou a křovinořezem. Takové jednání jednání není dnes běžné, zde jsou zaměření na potřeby zákazníka.

V tomto obchodě jsem nakoupil, protože jsem také z plzně. Je tu přívětivý personál. Tento obchod jsem doporučil několika známým a všichni byly spokojení.