Obdržel jsem kartáč na vysavač od tohoto obchodu, avšak bohužel mi zaslali nesprávný výrobek, který nepasuje na můj model vysavače. Na stránkách obchodu jsou u tohoto zboží uvedeny dva různé obrázky, což může být matoucí.

Komunikace s prodejcem byla problematická. Prodejce odmítl uznat svou chybu a neprojevil ochotu situaci řešit. Místo toho požadoval, abych vynakládal další úsilí a peníze na zaslání nesprávného zboží zpět. S tímto postupem nesouhlasím a považuji ho za nepřijatelný.

Z výše uvedených důvodů důrazně nedoporučuji zde cokoliv kupovat. Tato zkušenost jasně ukazuje na neprofesionální přístup prodejce a nedostatečnou zákaznickou podporu.

Rychlost dekuji

• Neodpovídají na dotazy
    • Doručení je zdlouhavé

Po dokončení objednávky mi psali, že se zdrží, protože zboží nemají skladem (netvrdili, že mají, takže ok). Nicméně o čtyři dny později napsali, že objednávku začínají vyřizovat (tj. zboží jim asi dorazilo), teprve zase až další den přišel e-mail, že objednávku odeslali, ale stále nemám od Zásilkovny info, že by zásilka opravdu byla odeslána a kdy bude doručena.

• Zboží mám objednané před týdnem, a do teď žádnou informaci mimo toho ze zboží není skladem jsem ne dostala.

nemaji aktualizovany eshop naky polozky nejsou k dispozici