prima

Reakce obchodu Prima Máma

Dobrý den, děkujeme za vaše hodnocení, jsme rádi, že jste byli s nákupem spokojení a těšíme se příště. Přejeme šťastné Vánoce a hodně zdraví. Prima Máma

• Rychlé a naprosto bezproblémově vyřízení objednávky

Jsem spokojen a opět rád nakoupím

Reakce obchodu Prima Máma

Dobrý den, děkujeme za vaše hodnocení, jsme rádi, že jste byli s nákupem spokojení a těšíme se příště. Přejeme hodně zdraví. Prima Máma

nákup vyřízen úplně bez problémů

Reakce obchodu Prima Máma

Dobrý den, děkujeme za vaše hodnocení, jsme rádi, že jste byli s nákupem spokojení a těšíme se příště. Přejeme krásné svátky a hodně zdraví. Prima Máma

Rychlost, celková spokojenost.

Reakce obchodu Prima Máma

velice rychle dodani skvela komunikace

Reakce obchodu Prima Máma

Dobrý den, děkujeme za vaše hodnocení, jsme rádi, že jste byli s nákupem v naší prodejně spokojení a těšíme se příště. Přejeme hodně zdraví v novém roce. Prima Máma

Rychlo dodání zboží,komunikace skvělá,zboží kvalitní

Reakce obchodu Prima Máma

Dobrý den, děkujeme za vaše hodnocení, jsme rádi, že jste byli s nákupem spokojení a těšíme se příště. Přejeme v roce 2021hodně zdraví. Prima Máma

Spokojenost

Reakce obchodu Prima Máma

Dobrý den, děkujeme za vaše hodnocení, jsme rádi, že jste byli s nákupem spokojení a těšíme se příště. Přejeme krásné Vánoce a hodně zdraví. Prima Máma

Rychle dodání, dobrá komunikace a zboží přišlo dle popisu a moc pěkné.

Reakce obchodu Prima Máma

Dobrý den, děkujeme za vaše hodnocení, jsme rádi, že jste byli s nákupem spokojení a těšíme se příště. Přejeme v novém roce hodně zdraví. Prima Máma

• Rychlé, ochotné a spolehlivé jednání.

• Vše v pořádku

Reakce obchodu Prima Máma

Nakupovala jsem poprvé a vše proběhlo bez problémů.

Reakce obchodu Prima Máma

Dobrý den, děkujeme za milé hodnocení, jsme rádi, že jste byli s nákupem spokojení. Přejeme hezké svátky. Prima Máma

zboží bylo obratem zasláno. Velká spokojenost

Reakce obchodu Prima Máma

Vybrané zboží přišlo vždycky rychle a v pořádku.

Reakce obchodu Prima Máma

Dobrý den, děkujeme za vaše milé hodnocení, velice si ho vážíme. Jsme rádi, že se do našeho obchodu vracíte :) Přejeme klidný adventní čas. Prima Máma

• Široký výběr pěkného zboží.

Doporučuji zde nakupovat, pružnost , výborná komunikace a hlavně rychlé
    dodání objednaného zboží. Super zabalené.

Reakce obchodu Prima Máma

Dobrý den, děkujeme za vaše milé hodnocení, velice si ho vážíme a těšíme se na příští nákup. Přejeme klidný adventní čas. Prima Máma

Obchod, ponuka, komunikacia su skvele. Mozno trosku minus je dodacia lehota (este stale nam nedorazil objednany tovar, objednane pred 11 dnami).

Reakce obchodu Prima Máma

Dobrý den, děkujeme za vaše hodnocení, bohužel nyní v předvánoční době se dodání opravdu zpožďuje, protože dopravci mají tolik zásilek, že nestíhají.. Přejeme klidný adventní čas. Prima Máma

• Uzasny zakaznicky servis, vysli mi v ustrety s rychlym dorucenim tovaru

Reakce obchodu Prima Máma

Byl to můj první nákup, ale vše proběhlo tak, jak má. zboží dorazilo. Komunikace naprosto běžná. Doporučuji. Velký výběr na webu.

Reakce obchodu Prima Máma

Dobrý den, děkujeme za vaše hodnocení, velice si ho vážíme. Přejeme klidný adventní čas. Prima Máma

• Vše v pořádku.

Reakce obchodu Prima Máma

Dobrý den, děkujeme za vaše hodnocení, velice si ho vážíme. Přejeme hlavně pevné zdraví. Prima Máma

• Zboží kvalitní,dodání díky PPL RYCHLÉ.VNUČKA BYLA ŠŤASTNÁ, KRÁSNÉ BARVY I OBRÁZKY SUPER.. DĚKUJEME

Reakce obchodu Prima Máma

Dobrý večer, děkujeme za vaše hodnocení, velice nás těší. Přejeme hezký večer a těšíme se někdy příště. Prima Máma

• Sortiment ceny

Vsetko prebehlo ako malo vc komunikacie pre zmenu obj z mojej strany