• Rychlé, pěkné, kvalitní. Super doporučují

Reakce obchodu Prima Máma

Dobrý den, děkujeme za vaše hodnocení, jsme rádi, že jste byli s nákupem u nás spokojení. Těšíme se někdy příště. Hezký den. Prima Máma

• spoľahlivý a promptný nákup
    • tovar bol doručený v krátkej dobe aj do SR
    • tovar zodpovedal popisu

S nákupom som bola veľmi spokojná, určite obchod využijem znova a odporučím ďalej.

Reakce obchodu Prima Máma

Dobrý den, děkujeme za vaše milé hodnocení. Těší náš, že jste byla s nákupem spokojená. Přejeme hezký den. Prima Máma

• Rychle jednanie
    • Vyborna komunikacia

Reakce obchodu Prima Máma

Dobrý den, děkujeme za vaše hodnocení, jsme moc rádi, že jste byla s nákupem spokojená. Přejeme hezký den. Prima Máma

komunikace,rychlost,kvalita,vysoká úroveň

Reakce obchodu Prima Máma

Dobrý den, moc děkujeme za milé hodnocení a přejeme hezký den. PM

• Výhodou obchodu je velký výběr zboží i velikostí a barev.

S nákupem jsem moc spokojená. A v obchodě jsou velmi vstřícní. Druhý den jsem chtěla do objednávky něco přidat a nebyl to žádný problém.

Reakce obchodu Prima Máma

Dobrý den, děkujeme za milé hodnocení, moc si vážíme toho, že jste byla v našem eshopu spokojená. Přejeme hezký den. PM

Rychlost a výborná komunikace

Reakce obchodu Prima Máma

Dobrý den, děkujeme za vaše hodnocení. Jsme rádi, že jste byla s nákupem spokojená. Přejeme vše dobré. PM

• široký sortiment
    • dobré cen

Reakce obchodu Prima Máma

Dobrý den, děkujeme za vaše hodnocení, velice si ho vážíme. Těšíme se na další váš nákup u nás v prodejně. Přejeme hezký den. Prima Máma

Vše v pořádku.

Reakce obchodu Prima Máma

Dobrý den, děkujeme za vaše hodnocení, velice si ho vážíme. Přejeme hezký den. Prima Máma

Milý a ochotný personál, vše premeří, pořadí a hlavně komunikují.

Reakce obchodu Prima Máma

Dobrý den, děkujeme za vaše hodnocení, Jsme rádi, že jste u nás byla spokojená a těšíme se někdy příště. Prima Máma

• Milý a ochotný personál

Nakupuji v tomto obchodě často a vždy jsem byla spokojena.

Reakce obchodu Prima Máma

Dobrý den, jsme rádi, že jste s nákupy u nás spokojená. Vážíme si toho, že u nás nakupujete pravidelně. Přejeme hezký den. Prima Máma

• Spolehlivy

Reakce obchodu Prima Máma

Dobrý den, děkujeme za vaše milé hodnocení, velice si ho vážíme. Těšíme se někdy příště. Prima Máma

Profesionalita, ochota, přesnost. Super.

Reakce obchodu Prima Máma

Dobrý den, děkujeme za vaše hodnocení. Jsme rádi, že jste byli s nákupem u nás spokojení. Přejeme hezký den. PM

• Super komunikace
    • Rychle dodani
    • Prehledny web

Reakce obchodu Prima Máma

Dobrý den, děkujeme za vaše hodnocení, velice si ho vážíme. PM

• Zboží dorazilo v pořádku ve stanovenou dobu.Obchod mužu doporučit.

Reakce obchodu Prima Máma

Dobrý den, děkujeme za vaše hodnocení, velice si ho vážíme a těšíme se příště. Prima Máma

• super obchudek

Reakce obchodu Prima Máma

Dobrý den, děkujeme za vaše milé hodnocení, jsme rádi, že jste byla s nákupem spokojená a těšíme se někdy příště. Krásný den přeje Prima Máma

Super výběr a rychlé zaslání

Reakce obchodu Prima Máma

Dobrý den, děkujeme za vaše hodnocení, jsme rádi, že jste byla s nákupem spokojená a těšíme se někdy příště. Krásný den přeje Prima Máma

super

Reakce obchodu Prima Máma

Dobrý den, děkujeme za vaše hodnocení, velice si ho vážíme. Těší nás, že jste byla s nákupem u nás spokojená. Přejeme hezké léto. PM

• Kvalita zboží

Reakce obchodu Prima Máma

Dobrý den, děkujeme za vaše hodnocení a jsme rádi, že jste byla s nákupem spokojená. Přejeme krásné léto a těšíme se příště. PM

• zásilka poslána včas

Reakce obchodu Prima Máma

Dobrý den, děkujeme za vaši recenzi a jsme moc rádi, že jste byla s nákupem u nás spokojená. Přejeme hezké léto. PM

• nabídka obuvi není v běžných obchodech
    • obuv nedostatečně zabalená, dlouhá dodací lhůta

obuv, kterou jsem objednala dříve byla také nedostatečně zabalená, mírně ztvarovaná

Reakce obchodu Prima Máma

Dobrý den, děkujeme za váš názor. Bohužel pantofle, které jste objednala nejsou balené v extra krabičkách, pouze v sáčcích, které vkládáme do dalšího obalu. Pokud se během přepravy mírně ztvaruje, při nošení se opět narovná. Přejeme hezký den. PM