Byl to můj první nákup, ale vše proběhlo tak, jak má. zboží dorazilo. Komunikace naprosto běžná. Doporučuji. Velký výběr na webu.

Reakce obchodu Prima Máma

Dobrý den, děkujeme za vaše hodnocení, velice si ho vážíme. Přejeme klidný adventní čas. Prima Máma

• Vše v pořádku.

Reakce obchodu Prima Máma

Dobrý den, děkujeme za vaše hodnocení, velice si ho vážíme. Přejeme hlavně pevné zdraví. Prima Máma

• Zboží kvalitní,dodání díky PPL RYCHLÉ.VNUČKA BYLA ŠŤASTNÁ, KRÁSNÉ BARVY I OBRÁZKY SUPER.. DĚKUJEME

Reakce obchodu Prima Máma

Dobrý večer, děkujeme za vaše hodnocení, velice nás těší. Přejeme hezký večer a těšíme se někdy příště. Prima Máma

• Sortiment ceny

Vsetko prebehlo ako malo vc komunikacie pre zmenu obj z mojej strany

• Velká ochota prodejce.

Reakce obchodu Prima Máma

Děkujeme za Vaše hodnocení a jsme rádi, že bylo vše v pořádku. Obchod Prima Máma

Vše proběhlo bez problémů a rychle. Děkuji

Nákup proběhl v pořádku.

Reakce obchodu Prima Máma

Rychlé vyřízení, okamžité odeslání. Vše v pořádku.

Reakce obchodu Prima Máma

Stránka pro mně trochu hůře přehledná,ale jinak dobrý výběr a dobré ceny,rychlé doručení.

Reakce obchodu Prima Máma

• Tovar ako na obrázku, dodaný včasne
    • Platba kartou prešla až neskôr

Dobrý obchod, jediné, čo sa mi nepáčilo bolo,že za dobierku sa pripláca skoro 3€. Preto som zvolila platbu kartou.

Reakce obchodu Prima Máma

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení, zboží je zasíláno z Čech a samozřejmě je levnější platba převodem nebo platba kartou online. Někdy převod trvá i déle. Děkujeme obchod Prima Máma

• Rychlé a bezproblémové jednání

• Rychlé jednání.

Skvělý dárek pro dítě.

Reakce obchodu Prima Máma

Dobrý večer, děkujeme za vaše hodnocení, velice nás těší. Přejeme hezký večer. Prima Máma

• Rychle jednání

Rychlé jednání

Reakce obchodu Prima Máma

Dobrý večer, děkujeme za vaše hodnocení, velice si ho vážíme. Přejeme vše dobré v předvánočním čase. Prima Máma

• Výhodný obchod

Bez nevýhod

Reakce obchodu Prima Máma

Dobrý večer, děkujeme za vaše hodnocení, velice si ho vážíme a těšíme se někdy příště. Přejeme vše dobré. Prima Máma

• Super obchod, velký výběr krásných produktů pro děti, profi jednání od A do Z

Reakce obchodu Prima Máma

Dobrý večer, děkujeme za vaše milé hodnocení, velice si ho vážíme. Přejeme vše dobré. Prima Máma

Velký výběr zboží ve všech velikostech, ochota a vstřícnost.

Reakce obchodu Prima Máma

Dobrý den, děkujeme za vaše hodnocení, velice si ho vážíme a těšíme se příště. Prima Máma

Rycho a super

Reakce obchodu Prima Máma

Dobré ceny, rychlé doručení a velká spokojenost !

• dobrá cena tovarov