• spolehlivost
    • dostupnost
    • dobrá komunikace

Nakupuji zde opakovaně a jsem spokojená.

• Výborná komunikace, rychlé dodání, zboží perfektně zabaleno

Vše V pořádku

trochu zmatek při objednávání a cenách.
    Nechápu, že nabízíte úpravu proti poškrábání za peníze. Logicky by to znamenalo, že džezy jsou nekvalitní a poškrábou se.

• Rychle dodání
    • Nefunkční telefonní kontakt, na email též nikdo nereagoval

• rychlé dodání, příjemná komunikace , přehledné stránky

Velmi rychlé vyřízení objednávky

• komunikativnost jak má být
    • přehledné stránky

• Rychlé jednání, zásilka přišla v pořádku dobře zabalené

Výhodné

Inzeruji velké slevy, které nejsou tak úplně slevami, na konci nákupu se dozvíte, ze ke dřezu není sifon.. E shop jim moc nefunguje, zboží nelze přidat do košíku, musela jsem volat. Paní nebyla úplně nejprijemnejsi. Nakup jsem si rozmyslela a asi jsem dobre udělala.

• Dřez je perfektní
    • Cena za udržovací přípravky, dřez je super

Doba doručení i zboží v pořádku

• Rychlost doručenì

• Ochotní, milý, vstřícní! Přišel bohužel rozbitý dřez, okamžitá výměna naprosto bez problémů, rychlé dodání dřez je krásný dnes zabudovaný,spokojenost naprostá.
    • Výhodná cena, rychlé jednání.

Za mne naprostá spokojenost.

• RYCHLOST,ODPOVEDNOST,PRECIZNOST

V pořádku

• Když jsem kupovala dřez a baterii, byla jsem s obchodem nadmíru spokojená. Bohužel nastalo ALE.....
    • Po 13 měsíčním používání baterie (P5000 barva grafitová) jsme ztratili ukazatele horké a studené vody. Ukazatel mnohokrát vypadl, až se stalo, že jsme jej nedohledali. To je ale náš problém. To jsem prodejci nevyčítala. Po ztrátě ukazatele se ve stejném místě začala odlupovat barva, proto jsem výrobek reklamovala. Firma na svých stránkách deklaruje 5letou záruku, při reklamaci mi ale tvrdili, že záruka na barvu je pouze 1 rok. Po výměně několika mailů mi bylo sděleno, že se reklamace zamítá. Odůvodněním zamítavé reklamace bylo špatné zacházení s baterií ze strany uživatele. Víc se se mnou nikdo nebavil.

Obchod nedoporučuji. Na stránkách obchodu je klamavá reklama a obchodník nedodržuje platnou legislativu.

• komunikace - rychlost a ochota
    • pomoc s výběrem
    • rychlé dodání zboží
    • rychlé vrácení peněz
    • chybějící informace k dřezu (minimální potřebná tloušťka pracovní kuchyňské desky)

S obchodem mám zkušenost z období leden - březen 2022. S obchodem, jeho jednáním a přístupem mám jednoznačně pozitivní zkušenost i přes drobné nedostatky.
    Nedostatky jdou nejspíš na vrub jen trochu slabší češtině (bylo nedorozumění), ale vše ostatní bylo na výbornou.
    Vybrali jsme si dřez a příslušenství, chtěli jsme poradit (doporučit sifon), což se stalo. Po objednání zboží dorazilo rychle a pořádku. Před montáží jsme zjistili, že je dřez větší, než potřebujeme (naším špatným výběrem), navíc jsme zjistili, že pro naši kuchyňskou pracovní desku potřebujeme dřez, který lze upnout na výšku 12 mm, kuchyňské pracovní desky, což dřezy PrimaGran nejdou (informace mohla být uvedena na webu, tam bohužel chyběla a my se nezeptali).
    Kontaktovali jsme podporu po mailu, obratem nám poslali štítek, který jsme jen nalepili na krabici s dřezem. Následně jsme ji donesli do nejbližší pobočky PPL, nemuseli jsme se o nic starat, všechno už bylo na dodaném štítku, ani nic platit (to nám bylo strženo před vrácením peněz). Za dva dny byl dřez zpět u prodejce, což nám potvrdil, další den vrátil peníze, které v pořádku došly. Neustálá komunikace, takže jsme měli stále přehled.

• Neseriozní polský prodejce, který nemá nejmenší snahu řešit nefunkční dřezovou baterii

NEDOPORUČUJI! Zboží z Číny! S reklamací neuspějete. Je to polská firma, která se neřídí zákony ČR a zkracuje si nezákonně 24měs.záruku na polovinu a pak samozřejmě odmítá cokoli řešit!! Pokud nechcete mít problémy, vyhněte se jim!!!

Zboží došlo poškozeno

Reakce obchodu PrimaGran.cz

Dobrý den, prosíme o kontakt na: [email protected].