• Zboží po týdnu od objednání nedorazilo, bylo uvedeno, že je skladem.

Podle nabídky a obrázku jsem si objednala jiný tvar květináče.

Peníze mi sice vrátili, ale až na dotaz proč, jsem se dozvěděla vic jak po týdnu, že je vyprodáno. Myslela jsem si, že pokud objednávka projde automaticky zboží rezervuje.

Reakce obchodu Prima-květinače.cz

Dobrý den, u této výprodejové položky bylo uvedeno, že je skladem pouze 1ks. Pokud tuto informaci zákazník přehledne a objedná více kusů, musíme objednávku po dohodě se zákazníkem upravit nebo stornovat.

• květináče přišly poškozené, měly polámané rohy

Reakce obchodu Prima-květinače.cz

Škoda, že nás zákazník ihned nekontaktoval při zjištění poškozených květináčů a namísto toho napsal tuto recenzi. Za 10 let fungování našeho e-shopu jsme 100% reklamací vyřešili k plné spokojenosti zákazníka. I v tomto případě jsme reklamaci vyřešili.

Bohužel mi přišel jiný květináč, než jsem si objednala. Jiný než byl vyobrazen na produktové fotografii. Z toho důvodu zde už objednávat nebudu. Vracet zboží nemá smysl, protože cena dopravy je vyšší než cena květináče.

Reakce obchodu Prima-květinače.cz

O této záměně jsme se dozvěděli bohužel až z této recenze. Paní jsme bezplatně zaslali správný květináč. Za 9 let fungování na trhu jsme veškeré reklamace vyřídili ke 100% spokojenosti zákazníka.

Zboží dorazilo v pořádku, ale měla jsem ke zboží telefonický dotaz následně jsem ho i zasílala i e-mailem, jelikož paní hned nevěděla. Dodnes nemám odpověď. Potřebovala jsem jen jeden květináč, který nemohu sehnat nikde v obchodě. Zarazila mne i doprava. Nemájí zásilkovnu, ani nezasílají poštu, takže dopravné pomalu dražší než květináč.
    Hana G.

• vše předraženo

• obrovské náklady na dopravu. Místo normálních 100 Kč jsem platila za balík o váze cca 5 kg přes 400 Kč.

Díky nákladům na dopravu se i přes velkou ochotu nevyplatí nakupovat malé věci.

Reakce obchodu Prima-květinače.cz

Dobrý den, pravděpodobně došlo k omylu ze strany tohoto zákazníka. Doprava byla u této objednávky fakturována ve výši 85,-Kč při platbě bankovním převodem.

předražené

• Jeden ze 4 kusů květináče , který byl uložen uprostřed byl prasklý. Evidentně nebyl poškozen při přepravě, ale zabalen již poškozený.

Reakce obchodu Prima-květinače.cz

Za 5 let existence našeho obchodu jsme všechny reklamace vyřídili ke 100% spokojenosti zákazníka. O tomto případě se bohužel dozvídáme z této recenze. Zákazníka jsme kontaktovali a nabídli mu zaslání nového zboží. Tým Prima-květináče.cz

• Zakoupené zboží nebylo před distribucí k zákazníkovi očividně kontrolováno, jinak by nedošlo k tomu,že že drahé květináče a kastlíky na květiny přišly nekompletní, bez krytek a chyběl systém ukazatele výšky hladiny vody (tzv. plovák). Vracet zboží nebudu, protože samozřejmě neprokážu, že v zásilce něco chybělo.

Reakce obchodu Prima-květinače.cz

Za téměř 4 roky provozování našeho e-shopu bylo 100% reklamací vyřízeno k plné spokojenosti zákazníka. Stejně tomu tak bylo i v tomto případě, o kterém jsme se bohužel dozvědeli až z této negativní recenze.
    Prima-květináče

ŠPATNÝ POPIS DODANÉHO ZBOŽÍ VELMI NEKVALITNÍ POLSKÝ VÝROBEK