• Tady jsem našla vhodnou velikost i kvalitu. Velký výběr.

Doporučuji.

Dobrý den, paní Marie,
    děkuji, jsem ráda, že jste spokojená a budu se těšit, že k nám zase vrátíte.
    Helena Kasalová, www.prima-jeans.cz, tel. 736 163 632, [email protected]

• Rychlé jednání a doručení Milé překvapení v podobě vloženého lístku na případnou reklamaci i když rozhodně není potřebný. I po důkladném prozkoumání jsem nenašla jedinou chybku - prostě dokonalé provedení ❤️❤️❤️

Helena Kasalová, www.prima-jeans.cz, tel. 736 163 632, [email protected]

• Velmi dobrá komunikace, večer jsem objednala, druhý den ráno už bylo předáno přepravci a další den jsem měla balíček doma.
    • Bohužel jsem úplně netrefila velikost a střih,takže jsem využila přiložený formulář a zboží vrátila.

Opravdu až překvapivě rychlá dodací lhůta a velice profesionální a milý přístup paní Kasalové.

Reakce obchodu Prima Jeans

děkuji za Vaše kladné hodnocení. Jsem ráda, že jste spokojená a budu se těšit, že k nám zase vrátíte. Třeba příště se objednávka vydaří hned napoprvé.

• Výborná komunikace se zákaznikem
    • Rychle doručení

• rychlost a spolehlivost

Zboží odpovídá jak velikostí tak materiálem.Konečně kvalitní česká krejčovina.Přeji hodně spokojených zákazníků.Děkuji.

Děkuji za nabídku kalhot. Synovi konečně sedí kalhoty, jak v pase, tak i délku má zcela dostačující . Náš nákup u vás nebyl poslední.

• Perfektní obsluha, velký výběr.

není to poprve co jsem zde nakupoval a vždy jsem byl spokojen

Obchod se neobtěžoval mi sdělit, že budou mít celý týden dovolenou a že tedy objednávku začnou vyřizovat až dnes. Tu dovolenou jsem zjistila, když mi bylo divné, že žádné upozornění na odeslání zásilky několik dalších dnů nepřišlo. Tak jsem se podívala na jejich stránky a tam jsem se to dočetla. Doufám, že objednané zboží jednou dorazí. Nechci jim kazit pověst, třeba jindy fungují dobře, ale moje první zkušenost s nimi v tomto smyslu není dobrá.

• rychlé vyřízení

Objednané a zaplacené zboží již nebylo v požadované velikosti. Bylo nabídnuto zboží podobné. Proto byla objednávka zrušena a peníze obratem vráceny. Rychlé a slušné jednání ze strany obchodu.

v pohodě

• Ok super

• Prima

Totálně SUPER,rychlé doručení,zboží paráda

• Zboží přišlo rychle a v pořádku.Bez sebemenšího problému došlo k výměně za větší.Paní byla milá.Objednám znovu.
    • Nemám co vytknout.

• Zboží dorazilo v pořádku

• perfektní obchod
    • kvalitní věci
    • dobrá komunikace

Nakupuji zde již po několikáté a vždy plná spokojenost :-)