• rychlost dodání
    • kvalita balení - pouze originál krabice se spoustou "šrámů"

Objednal jsem kávovar na dobírku. Zboží bylo skladem. Objednáno v úterý. Ve středu informace, že bude ve čtvrtek expedováno. Ve čtvrtek potvrzení od kurýrní služby o převzetí. V pátek doručeno. Super. Jen mě vyděsila kvalita balení ... Pouze originální krabice, dobouchaná, potrhaná, podřená, jeden roh vyspraven lepící páskou s logem VITANA. Hodně dlouho jsem vedl rozpravu s kurýrem, zda balík převzít ... Nakonec jsem převzal a zdokumentoval stav a rozbalování. Bohudík byl kávovar v pořádku a plně funkční a již si vychutnáváme lahodnou kávu.

Reakce obchodu Pricemarket

Dobrý den, děkujeme vám za vaši zpětnou vazbu. Kávovary vždy posíláme v originální krabici přímo od výrobce. Váš dotaz předáme kolegům ve skladu a popracujeme na ještě lepším balení zboží. Velice nás těší, že kávovar přišel v pořádku a vychutnáváte si lahodnou kávu. Přejeme ať Vám kávovar dobře a dlouho slouží a kávička z něj i nadále chutná.
    S pozdravem, Pricemarket.cz.

• Vybráno v klidu domova, dodání ze Slovenska opravdu rychlé, levnější a zdarma. Mohu jen doporučit.

Reakce obchodu Pricemarket

Dobrý den, děkujeme Vám za pozitivní recenzi. Jsme rádi, že jste nakoupili právě u nás. Přejeme hodně spokojenosti při používání mikrovlnné trouby. Ať vám dobře a dlouho slouží.
    S pozdravem, Pricemarket.cz

• Levnější než v Česku
    • Nemají průběžné sledování vyřízení objednávky, přijde až avízo od přepravce, ale to je jen malá skvrnka na kráse

Reakce obchodu Pricemarket

Dobrý den, děkujeme Vám za pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás Vaše spokojenost s našimi službami. Přejeme ať Vám bazén přinese spoustu zábavy.

• Rychlost vyskladnění

Reakce obchodu Pricemarket

Dobrý den, děkujeme Vám za pozitivní zpětnou vazbu. Jsme rádi, že jste se rozhodli nakoupit právě v našem e-shopu. Přejeme hodně spokojenosti při používání varné desky. Ať vám dobře a dlouho slouží.