Jsem velmi spokojen.
    Vstřícnost a odbornost technika, prodávajícího.
    Rychlá dohoda. Objednávka (zboží nebylo skladem) plněna
    a fyzicky převzata druhý den v prodejně.

Děkuji za spolupráci

Vladislav Chlebík

Ochotní zaměstnanci, kteří vždy poradí.

• rychlé vyřízení

• Do 48 hodin

Vše v pořádku.

• Srovnatelné ceny s velkými e-shopy
    • Možnost osobního odběru zdarma

• Obchod je blízko mého bydliště.

V tomto obchodě jsou velice milí kluci,kteří své práci rozumí a to je velmi
    důležité.Jsou trpěliví a ochotně vysvětlí všechny otázky i takovému laikovi jako jsem byla já.V tomto obchodě s PC je radost nakupovat.Zboží,které jsem si koupila-web kameru-je super-byla mi doporučena.Jsem spokojená.Pokud budete chtít cokoli od PC a jejich doplňků,neváhejte navštívit tento obchod.Určitě se budete vracet.

• mám to blízko

• Super ceny
    • Poradili mi s výběrem
    • Doručeno zdarma druhý den po objednání
    • Zatím jsem žádnou nenašel

• paradní rychlost dodani

• Při odběru se zeptali, zda můžou pomoci s instalací. Nabízí tedy i službu, nejen prodej.

Usměvavý personál vždy.....

• Nízké ceny
    • Stránka a logo je málo výrazná pro lidi.

• Nízké ceny
    • Zkušení prodejci
    • Široký sortiment zboží

Doporučuji.

• Je situován ve vhodném místě, není třeba zajíždět někde daleko.
    • Parkoviště pro osobní automobily by mohlo být blíže k obchodu.

S nákupem PC i s poskytnutými radami jsem velmi spokojen.

Výborná komunikace, okamžité odeslání. Levnější, než na jiných stránkách! DOPORUČUJI :)

• rychlost v dodání a komunikace s pracovníky obchodu byla velice profesionální!
    • nic mě nenapadá :)

Určitě doporučuji v tomto obchodě nakoupit! Jedná se o profesionální eshop, kde vědí, co dělají.

• Přehlednost webových stránek, přijatelné ceny, výběr zboží, rychlá doprava
    • Naprostá absence komunikace že strany e-shopu - zboží jsem platil předem, vyplnil email i telefonní číslo a nepřišlo mi žádné vyrozumění o potvrzení objednávky ani o její expedici přepravci s přímým odkazem na sledování zásilky, jak je tomu běžné u naprosté většiny jakýchkoliv eshopů. Nevím, zda nastala chyba v systému odeslání emailu či eshop tuto zcela běžnou službu ( zvláště v případě platby předem) nepodporuje, nicméně tato skutečnost vrhá velmi silný stín na jinak bezchybný internetový obchod. Závěrem lze nicméně konstatovat, že i přes výše uvedené nedostatky zboží dorazilo ve velmi krátké dodací době a bez poškození.

Tento e-shop má zajímavý výběr zboží, přijatelné ceny, nicméně během mé objednávky e-shop předvedl​ naprosto nulovou komunikaci, co se týče potvrzení objednávky a vyrozumění o předání dopravci. Celkové hodnocení - 60%

Reakce obchodu Premio počítače

je nám velmi líto, že jste nebyl nijak informovám o stavu Vaší objednávky. Náš systém automaticky posílá souhrn objednávky po jejím odeslání zákazníkem, rovněž info o odeslání posíláme.
    Nejspíše jste musel chybně uvést mailovou adresu, jinak si to nedokážeme vysvětlit.

Děkujeme za pochopení a doufáme, že na náš obchod i přesto nezanevřete.

Tým Premio počítače

• Blesková dodací lhůta
    • Možnost okamžité platby
    • Rozumné poštovné (ne jako některé jiné obchody, které nabízejí na oko super cenu a pak vám napaří poštovné výrazně přes 100 Kč, takže ve finále zaplatíte víc)

• blízko

fajn