Přehledná nabídka, vstřícné jednání, ochota. Požádáno o pozdější dodání, vyhověno.

Rychlé jednání i dodáni

Nemám výhrady-spokojenost

• Prehľadnosť stránok, možnosti filtrovania

• spolehlivý

To co jsem vyhledal, došlo v pořádku, máte velký výběr, doručení také, jen snad doporučuji doručovat přes ,, Zásilkovnu,,.
    Ta půl hvězda je Zásilkovna.

přehledné , rychlé dodání

• Zkušenosti s obchodem jsou velice dobré i po telefonické domluvě, kde šlo o kladnou radu, jakou vhodnou krabičku vybrat tak, aby se šperk do ní vešel.
    • Nevím o žádné nevýhodě

Výhoda je, že je z čeho vybírat a ceny jsou docela přijatelné. Nevýhoda nebo spíš smůla (alespoň u mě) byla taková, že oblíbený a objednaný šperk z nabídky byl vyprodaný a musel jsem vymyslet jinou alternativu.

• Prehledne stranky

• SKVELA NABIDKA SPRKU

• Velice dobré

• v e-shopu nebylo k dispozici tolik kusů, co jsem požadoval. Po telefonické domluvě rychle doplnili a dali mi vědět.

• děkuji za pěkné krabičky

• Šablona objednávka je dobře srozumitelná

Jsem velmi spokojený zákazník.písmenka jsou nádherná a našla jsem je pouze ve vašem obchodě.

Krásné a kvalitní zboží.

• velmi rychlé dodájí a v perfektním stavu

• Rychlé jednání.