• nakoupil v obchodě Prádlo Elegant před 2 týdny

Velký výběr kvalitního zboží.
    S nákupem jsem spokojená.
    Rychlé dodání.

Dobrý den paní Lenko,
    děkujeme za ohodnocení našeho e-shopu. Velice nás potěšilo, že jste uvedla k výhodám našeho obchodu velký výběr kvalitního zboží, rychlé dodání a byla jste s nákupem spokojená. Těšíme se na Vaši příští návštěvu.

• výborná zkušenost rychlost

Reakce obchodu Prádlo Elegant

děkujeme za ohodnocení našeho e-shopu. Velice nás potěšilo, že oceňujete rychlost dodání, máte výbornou zkušenost a doporučujete nás. Těšíme se na Vaši příští návštěvu.

• nakoupil v obchodě Prádlo Elegant před 2 týdny

• Zboží vypadá jak nošené, zabalené v ošuntělém obalu, velké zklamání!

Reakce obchodu Prádlo Elegant

děkujeme Vám za hodnocení Vašeho nákupu v e-shopu Prádlo ELEGANT.cz. Je nám velice líto, že župan nesplnil Vaše očekávání - většina našich zákazníků si jej chválí. K prodeji máme samozřejmě jen nové zboží, ale pokud není v bezvadném stavu, vždy je zde možnost reklamace.

• nakoupil v obchodě Prádlo Elegant před 2 týdny

• Super obchod,jeden den objednáno a druhý den doručeno.A kvalita taky super

Reakce obchodu Prádlo Elegant

Dobrý den, děkujeme za ohodnocení našeho e-shopu. Velice nás potěšilo, že jste uvedla k výhodám našeho obchodu rychlost dodání a kvalitu zboží. Těšíme se na Vaši příští návštěvu.

• nakoupil v obchodě Prádlo Elegant před 2 týdny

• Rychlost dodání, zboží je pěkné a za dobrou cenu

Reakce obchodu Prádlo Elegant

Dobrý den, děkujeme za ohodnocení našeho e-shopu. Jsme rádi, že oceňujete rychlost dodání a pěkné zboží za dobrou cenu. Těšíme se na Vaši příští návštěvu.

• Rychlé vyřízení, výborná komunikace
    • žádná mne nenapadla

Reakce obchodu Prádlo Elegant

Dobrý den, děkujeme za ohodnocení našeho e-shopu. Velice nás potěšilo, že jste jako výhodu nákupu u nás uvedla rychlé vyřízení a výbornou komunikaci. Těšíme se na Vaši příští návštěvu.

• nakoupil v obchodě Prádlo Elegant před 2 týdny

• Objednávka byla doručena rychle a v pořádku, zatím to byla moje první,takže velká spokojenost.

Reakce obchodu Prádlo Elegant

děkujeme Vám za hodnocení našeho e-shopu Prádlo ELEGANT.cz Jsme rádi, že oceňujete rychlost dodání a byla jste velice spokojená. Těšíme se na Váš příští nákup.

• nakoupil v obchodě Prádlo Elegant před 2 týdny

• Oceňuji rychlé vyřízení objednávky. Zboží přišlo již druhý den.

Reakce obchodu Prádlo Elegant

děkujeme Vám za hodnocení našeho e-shopu Prádlo ELEGANT.cz Jsme rádi, že oceňujete rychlost dodání balíčku. Těšíme se na Váš příští nákup.

• nakoupil v obchodě Prádlo Elegant před 1 měsícem

• Přehledný obchod se širokým sortimentem oblečení
    • Je zde oblečení i větších velikostí , což je moc fajn
    • Velikost odpovídá
    • Rychlé a snadné nakupování

Nákup v tomto obchodě mohu všem jen doporučit .
    Našla jsem zde pěkné oblečení pro celou rodinu .

Reakce obchodu Prádlo Elegant

Dobrý den, děkujeme za ohodnocení našeho e-shopu. Velice nás potěšilo, že jste uvedla spoustu výhod nákupu u nás a doporučujete nás i dalším. Těšíme se na Vaši příští návštěvu.

• nakoupil v obchodě Prádlo Elegant před 3 týdny

• široká nabídka těhotenských a kojících oděvů, oblečení různých střihů a barev

Reakce obchodu Prádlo Elegant

děkujeme Vám za vyplnění dotazníku ohledně nákupu v e-shopu Prádlo ELEGANT.cz. Potěšilo nás, že jste spokojená s širokou nabídkou těhotenské módy. Těšíme se na Váš příští nákup.

• krásný výběr

Reakce obchodu Prádlo Elegant

děkujeme Vám za hodnocení našeho e-shopu Prádlo ELEGANT.cz Jsme rádi, že oceňujete rychlost dodání a krásný výběr. Těšíme se na Váš příští nákup.

• nakoupil v obchodě Prádlo Elegant před 4 týdny

• nemusím nikam jezdit

Reakce obchodu Prádlo Elegant

děkujeme Vám za vyplnění dotazníku ohledně nákupu v e-shopu Prádlo ELEGANT.cz. Potěšilo nás, že jste nás ohodnotil/a pěti hvězdičkami z pěti a doporučujete nás . Těšíme se na Váš příští nákup.

nemám výhrad

Reakce obchodu Prádlo Elegant

děkujeme Vám za hodnocení našeho e-shopu Prádlo ELEGANT.cz Jsme rádi, že jste byl/a s nákupem spokojen/a. Těšíme se na Váš příští nákup.

• nakoupil v obchodě Prádlo Elegant před 3 týdny

• byla jsem spokojená, zboží bylo rychle a v pořádku doručeno, e shop je přehledný

Reakce obchodu Prádlo Elegant

děkujeme Vám za hodnocení našeho e-shopu Prádlo ELEGANT.cz Jsme rádi, že jste ocenila naše rychlé vyřízení objednávky a další pozitiva. Těšíme se na Váš příští nákup.

Reakce obchodu Prádlo Elegant

děkujeme Vám za hodnocení našeho e-shopu Prádlo ELEGANT.cz Jsme rádi, že jste ocenil/a naše rychlé vyřízení objednávky. Těšíme se na Váš příští nákup.

• Spokojenost nade vše

Reakce obchodu Prádlo Elegant

děkujeme Vám za hodnocení našeho e-shopu Prádlo ELEGANT.cz Potěšilo nás, že jste označil/a pět hvězdiček z pěti a byl/a jste spokojená s nákupem u nás. Těšíme se na Váš příští nákup.

• Přehledný
    • S pestrou nabídkou

Reakce obchodu Prádlo Elegant

děkujeme Vám za vyplnění dotazníku o e-shopu Prádlo ELEGANT.cz. Těší nás, že oceňujete přehlednost a pestrou nabídku. Těšíme se na Váš příští nákup.

• nakoupil v obchodě Prádlo Elegant před 1 měsícem

vše proběhlo na jedničku, doprava rychlá, zboží krásné, vše sedí :-)

Dobrý den paní Ireno,
    děkujeme Vám za vyplnění dotazníku o e-shopu Prádlo ELEGANT.cz. Těší nás, že vše proběhlo na jedničku a byla jste s nákupem spokojená. Těšíme se na Váš příští nákup.

• nakoupil v obchodě Prádlo Elegant před 1 měsícem

Neskutečně rychlé dodání a rychlost vrácení peněz za vrácené zboží.

Reakce obchodu Prádlo Elegant

děkujeme Vám za vyplnění dotazníku o e-shopu Prádlo ELEGANT.cz. Těší nás, že oceňujete rychlost dodání a rychlost vrácení peněz. Těšíme se na Váš příští nákup.

zkušenost dobrá

Reakce obchodu Prádlo Elegant

děkujeme Vám za hodnocení našeho e-shopu Prádlo ELEGANT.cz. Potěšilo nás, že jste označil/a pět hvězdiček z pěti a doporučujete nás. Těšíme se na Váš příští nákup.