• Od potvrzení přijetí objednávky nepřišla ani po deseti dnech dnech žádná informace, že by na objednávce pracovali, případně jí odesílali.
    Obchod ani po deseti dnech neoznámil termín dodání i když uvádí více než 100 kusů skladem.
    Už jsme ve firmě nemohli déle čekat a museli si pro zástěry dojet jinam.

Široký výběr, dobré ceny, horší komunikace s obchodem, dlouhá doba dodání.

• Zboží nedorazilo

Moje objednávka nebyla nikdy doručena.

Super

Spokojen

• Dlouhá doba a žádná odpověď

Po objednávce přišel e-mail pouze o jejím přijetí a o doručení ani o předání dopravci po 8 dnech ani řádka.

Pokud uvádíte na stránkách, že zboží je skladem, předpokládám dodání nejpozději do 3 pracovních dnů, 2 týdny a zboží ještě nemám ne ostuda, musel jsem ho sehnat jinde a to Vaše i kdyby někdy konečně přišlo, tak už je mi k ničemu.

• Dobré ceny
    • Dlouhé trvání dodání zboží
  • Přišlo jen potvrzení objednávky a pak vůbec nic!!! Ani zboží, ani komunikace... :-(

• zboží, které bylo nabízeno , že je skladem jsem neobdržela

Objednala jsem obuv, kterou jste nabízeli, že ji máte skladem.
    Dodnes jsem nic nedostala. Na telefonickou urgenci mi bylo sděleno, že se zboží teprve objednává u výrobce. A zase nic....
    Tedy něco přece, dostala jsem dotazník na spokojenost se zbožím a obchodem. Co k tomu dodat??????????

Nakupujeme zde toto zboží opakovaně a jsme spokojeni

Dobrá komunikace

asi moje druhá objednávka a vpohodě

• Nebyla komunikace mezi zákazníkem a prodejcem, až po mém tel. jsem byla vyrozuměna, že zboží není skladem...

Obchod rychlý, skvělý. Děkuji.

7.3.2022 jsme objednali 5x svítilnu MAD43140. 11.3.2022 jsem si vyzvedla balík na pobočce Zasilkovny na dobírku. Uhradila jsem částku 3940,- jak bylo uvedeno v objednávce za 5 svítilen. Nicméně v balíku byla pouze jedna.Kontaktovala jsem obchod okamžitě. Řekli ze další 4 pošlou. Jenže kdy a jestli se to stane nevíme.

• rychlé jednání

• Nakupuji na internetu.

Nabízejí zboží které ale nemají !