• kvalita spolehlivost
    • nevim jsem tu prvně

doporučila bych jim ho

• Příjemná komunikace

• V komunikaci. Stalo se mi, že jeden druh zboží, ikdyž byl na stránkách uveden skladem, tak prostě nebyl. Proto se mi líbilo, že paní Brychtová následující pracovní den volala, že bohužel zboží nemají a vyřešili jsme to po telefonu. V tom vidím velký rozdíl. Jinde takovou podstatnou věc řeší mailem a to je komunikace naprd.
    • Možná delší doba dodání. Ale s tím se musí počítat, když si člověk balík pošle poštou.

Nakoupil jsem za super ceny, zboží příjemné a kvalitní. Doporučuji.

• skvělý výběr
    • dobré ceny
    • perfektní spolupráce

tento obchod doporučuji spokojenost maximální

• dobré ceny, rychlost, ochota

• Po poslední zkušenosti žádné
    • Nespolehlivost, dlouhá dodací lhůta, jestli vůbec

Nedoporučuji, pokud chcete být vlastníkem pracovních oděvů, navštivte jiný internetový obchod

Reakce obchodu Pracovní oděvy Eva

Zásilka dodána 15dní od objednávky.
    Zpoždění se může stát - v tomto případě delší termín naskladnění od dodavatele. Ohrazujeme se ale proti nespolehlivosti .

• Nižší ceny

Jsem velice spokojena.Doporučuji.

• Dobrá cena.
    • Přesná velikost a délka.

• nevím
    • dlouhá čekací doba, zboží je zaplaceno hned po objednání-bohužel za 10 dní ještě není doručeno

• Klidný výběr na e-schopu.
    • Žádné

Velmi příjemné a vstřícné jednání a rychlý a spolehlivý obchodní partner. Velmi doporučuji!!!

Vše proběhlo v pořádku,jen bych uvítala průběžné informace na mail o stavu objednávky.

Za mě skvělé, velké výhrady mám k dopravě - Česká pošta se zase vyznamenala:-(

Objednala jsem si dvě zástěry - klokanky u kterých byla uváděna univerzální velikost, ovšem každá zástěra je jinak velká.
    Jsem střední postavy a jednu ze zástěr "tak tak obleču", druhá vyhovuje, ovšem nemůže se mluvit o univezální velikosti, neboť jen trochu silnější člověk by zástěru nemohl obléci.
    Tolik můj názor a názor i mých kolegyň, které si zástěru také zkoušely.

Ano - přiznávám.
    Poslali jsme ,skutečně omylem, 2 ks zástěr, každou v jiné velikosti.
    Zákaznici byla obratem nabídnuta výměna nebo vrácení zboží a tím i Kč.

• Příznivé ceny, komunikace se zákazníkem.

• Pohodlný nákup na internetu a hlavně i Vám poradí s výběrem po telefonu.
    • Napsala jsem do poznámek požadavky a nebyl na ně brán zřetel. Ale pak jsem to s paní vyřešila. Jen bohužel jsem měla ještě jednu poznámku, aby vzor zástěr byl jak na obrázku a stejně došly jiné :-( Takže to mě mrzí - vracet to nebudu na výměnu, pošta si bere dost peněz. Hlavně že sedí aspoň barva..

Oblečení je maximálně pohodlné.

Paní při telefonickém rozhovoru velmi příjemná a ochotná. Všechny dotazy zodpovězeny.

• příznivá cena
    • neshledávám slabiny

Jsem velmi spokojne, velikost sedí, dodáno velice rychle po zaslání platby na účet

• Velká ochota paní Brychtové.
    • Nemá

Nakupte a sami se přesvědčítě o kvalitách tohoto obchodu..

jsem velice spokojená děkuji.

• Velký výběr, příznivé ceny.
    • Jediná věc, která mi vadí je, že jsem nedostala všechno zboží, které jsem si objednala a nikdo mě o této skutečnosti neinformoval, že bude dodávka neúplná.

Dobrá dodací lhůta, velký výběr zboží, jen pozor na kompletnost vydodání Vaší objednávky.

Reakce obchodu Pracovní oděvy Eva

V tomoto případě šlo pravděpodobně o triko, které bude naskladněno až v březnu. Aby nebyla zdržena celá zakázka - poslali jsme ji bez tohoto kusu a zapoměli zákazníka informovat.
    Moc se omlouváme. Chybějící zboží bude dodáno ihned po naskladnění bez ceny poštovného.