• rychlost doručení
    • nekvalitní zboží, zboží neodpovídá tomu, co jsem čekala

• poslaly mi jiná prostěradla než jsem si objednala.

komunikace s tím to obchodem je nevalná. neposílají po objednání potvrzení objednávky s přehledem objednaného zboží a výslednou cenou, tak jako je to obvyklé u jiných obchodů

Reakce obchodu Povlecu.cz

Dobrý den, potvrzovací email se zasílá automaticky po potvrzení objednávky všem zákazníkům. Stejně tak při změně stavu objednávky. Důvodem ,proč Vám email nepřišel může být jen plná schránka a nebo možnost, že email spadl do spam koše.
    Pokud Vám dorazilo jiné zboží, tak Vám ho samozřejmě vyměníme. Omlouváme se za komplikace.

S pozdravem Petr Ján, Povlecu.cz

• nevím
    • objednala jsem již před 10 dny a až nyní mi napsali z obchodu jen mail,že část zboží již nemají k dispozici

• Kvalitní zboží se slevou,rychlost dodání
    • Zatím nevím

Výhodné úsporou času a mnohdy marného běhání po obchodech.

• dodací lhůta

pokud vám nevadí čekat na zboží skoro dva týdny, do toho

• skvělá akční nabídka dopravy zdarma kvalitního zboží

Zboží jsem si objednala jako dárek,kdybych se neozvala, čekám na něj dodnes. Po zeptání mně bylo sděleno, že toto zboží nemají.Už jsem se neodvážila si v tomto obchodě nakoupit, protože komunikace ze strany obchodu po 10 dnech nebyla žádná.

• Velmi špatná kvalita flanelových cích.
    • To je prý český výrobek a ještě za původní cenu 1500,-
    • Nespokojena

• Barva polvečení moc neodpovídala a gramáž kvality neodpovídá

Po objednávce jsem dostala strohou e-mailovou zprávu, že část sortimentu byla vyprodána. Žádné info o tom, zda budou odesílat ostatní. Nic.

• nemůžu hodnotit, zboží jsem neobdržela
    • žádná komunikace

Nevím

zboží jsem objednala, zaplatila stále nedorazilo. Očekávám zprávy kdy to asi bude?

Reakce obchodu Povlecu.cz

Dobrý den, kdyby jste si přečetla podmínky akce a zaplatila na náš účet poštovné 79Kč, mohla jste mít už zboží doma.

S pozdravem Petr Ján

Dle ceny a fota vypadalo povlečení dobře, ale
    materiál je slabý , skoro průhledný a méně kvalitní, uvidím jak bude vypadat po oprání.

• - rychlé dodání
    • - nekvalitní zboží - povlečení je šité "horkou jehlou" - téměř 1cm dlouhé stehy, obávám se, že se bude snadno trhat, látka je velice řídká, tenoučká - pochybuji, že se jedná český výrobek. Jestli ano, tak velice nekvalitní...

Zboží jsem nakoupila na slevový kupón, původní cena byla 999Kč, takže jsem předpokládala, že bude kvalitní. Kdyby mi někdo nabídnul něco podobného v kamenném obchodě, obloukem bych se vyhnula.

• v komunikaci

• Měl by někdo kontrolovat výrobu!!!

Byla jsem velice zklamaná, povlečení je krásné, ale po vyprání jsem zjistila, že u jednoho povlaku nejsou vůbec udělané dírky na knoflíčky, škoda v dnešní době se dělají povlečení na zipy!

• Myslela jsem si, že výhodou bude dodání zboži, které není v kamenných obchodech.
    • Bohužel jsem se zboží zatím nedočkala.
    • Velkou slabinou je to, že nabízíte zboží, které nemáte na skladě. Z vašich stránek nelze nikde vyčíst, že zboží nebude do týdne dodáno. Až po osobním dotazu mi bylo email, obratem odpovězeno.

Nemohu doporučit něco, co nefunguje na 100 %.

• Nedostanete zboží, které nabízejí. Dlouhé dodací lhůty.

• Očekávala jsem, že zboží dorazí do týdne, což se bohužel zatím nestalo

• dlouhé terminy dodávky